Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Smetiště » Prosím o pomoc HDD žádá formát

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

Téma: Prosím o pomoc HDD žádá formát

Poprosil bych přítomné o nějakou tu radu.Sesypalo se mi PC a disk píše že je potřeba formátovat.Je možné se dostat k datům bez onoho formátování?

Re: Prosím o pomoc HDD žádá formát

pokud uplne nekleknul tak asi nejjednoduzsi bude v jinem pc

Re: Prosím o pomoc HDD žádá formát

Zkoušel jsem několik programů v jiném PC,ale bez výsledků.

(upravil paf 11. 11. 2010 19:28)

Re: Prosím o pomoc HDD žádá formát

Tak to je asi horsi. Lepe ti poradi asi nekdo jiny nez ja. Jestli jde o dulezita data a jinak to nepujde, tak jsou firmy ktere zachranuji data z poskozenych disku, sam jsem to ale nastesti zatim nikdy nepotreboval.

treba
http://www.zachrana-harddisku.cz/cz/

Re: Prosím o pomoc HDD žádá formát

Mně se osvědčil program EASEUS Data Recovery Wizard Professional 4.0.1. Akorát je to na dlouhý lokte. V demu ti jen ukáže, co můžeš obnovit. Na obnovu je třeba mít plnou verzi.

Web

Re: Prosím o pomoc HDD žádá formát

Ahoj
Mohl by pomoct Active partition recovery ale je to vše placené.Pak by ještě mohlo pomoct R-studio.Ani když ten disk zformatuješ ještě neni vse straceno pak se dá použít Power Data Recovery,další Recover my files,zmiňované R.studio a poměrně rychlý Easy Recovery nebo Acronics recovery expert de luxe.Ono je to celkem slušná alchymie.Bohužel vše je těžce placené.

(upravil Anti 13. 11. 2010 21:16)

Re: Prosím o pomoc HDD žádá formát

Díky za pomoc,zkusím postupně všechny ty programy dokud nenarazím na nějaký co mi pomůže.
Sesypal se mi OS na mém disku tak jsem chtěl nainstalovat OS na disk ženy.Po kopírování souborů OS a následném restartu mi naskočila hláška chyba čtení disku.Na disku byly nějaké filmy ale hlavně fotky naší dvouměsíční dcery a o ty jde....
Disk s OS je sice také neschopen instalace nového OS(při startu vyskočí chybová hláška),ale je alespoň přístupný.Není bez zajímavosti že oba poškozené disky jsou si velmi podobné 80Gb Maxtory...

Tak jsem zkusil hned ten první-EASEUS Data Recovery Wizard Professional 4.0.1.  a důležitá data jsou zachráněna!Moc děkuji za typ!Doporučuji i ostatním.
Ony HDD jsem poslal do křemíkového nebe,nelze je formátovat,takže bohužel.

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Smetiště » Prosím o pomoc HDD žádá formát

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£