Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 3)

Audioweb.cz » Smetiště » Problém se subem

  Stránky: ««« 1 2 3

RSS

Příspěvky [41 až 50 z 50]

(upravil NNNTomas 16. 10. 2010 13:43)

Re: Problém se subem

A proč bys ho měl s něčím spojovat? Nevím co máš za auto, ale většinou je potřeba prohodit piny na ISO konektoru rádia aby drželo pamět, atd...

A ani tento vodič se nesmí přetěžovat, tuším max. je 500mA. Takže zkoušení "silnou" žárovkou není dobré...

Re: Problém se subem

NNNTomas - pokud zapojim rádio do ISO knektoru tak se snad spojí vodiče ne? to je jasné. Ale už po několikáté zmiňuji, že na pinu č. 4 mám 12V stálejch (což je správně) a na pinu č.7 mám také 12V stálejch.(což je špatně)

Re: Problém se subem

A proto se ty vodiče přepinovávají... Do pinu č.7 přiveď to, co tam má být... to je jediné správné řešení, kterého nebudeš v budoucnu litovat. smile

Co je to za auto?

Re: Problém se subem

Myslím že o tomto autě se baví - Peugeot 406 2.1TD. Viz. jeho jiné vlákno v této sekci. Teda to auto si s tebou užije.

(upravil bhm1 17. 10. 2010 21:54)

Re: Problém se subem

NNNTomas - doprčic.! Četl jsi příspěvky nahoře? Už jsem psal, že mám 12V stálých na obou pinech. Co tam mám asi dle tebe přepojit.?

j_paseka - už je celkem v dobrém stavu, předešlý majitel na to celkem prděl, snažim se to dá dohromady. smile

Re: Problém se subem

Nevim jak u tohoto auta ale jestli potřebuješ spínaných 12V a na konektoru vedoucího "z auta" je nemáš. Tak ti asi nezbyde než si je vývést od klíčku nebo z pojistkovky.

Re: Problém se subem

a přesně proto jsem všem tady psal, že se nechci hrabat v pojistkové skříni nebo u klíčku. To to radši nechám jen na tom spínači hmm

Re: Problém se subem

Nečetl. Jen je mi prostě divný, že to nemá vyvedenej spínanej do rádia... smile

Re: Problém se subem

No spíš bych řekl že se v tom někdo dobře hrabal a předrátoval si to podle sebe. Už jsem párkrát viděl že někdo předrátoval původní instalaci.
Takže ti nezbyde než hledat kde jsou přehozený kabely.
Odpoj rádio, vytáhni klíček ze zapalování a měř přímo na konektoru co vede z auta. Napřed se podívej jestli nejsou kabely k němu někde přestřižený a předrátovaný.

Často bývají přehozený 4 se 7, ale že by tam vůbec nebylo spínaný napětí sem ještě neviděl. Někdy stačí jen zasunutý klíček aby se tam napětí objevilo, klíčkem se nemusí vůbec otočit.

(upravil j_paseka 19. 10. 2010 9:41)

Re: Problém se subem

bhm1 napsal:

a přesně proto jsem všem tady psal, že se nechci hrabat v pojistkové skříni nebo u klíčku. To to radši nechám jen na tom spínači hmm

Tak pak to budeš mít stále na piču. A budeš nucen vymýšlet ochcávky, kt. stejně nikam nevedou. Zdař bůh.

Příspěvky [41 až 50 z 50]

  Stránky: ««« 1 2 3

Audioweb.cz » Smetiště » Problém se subem

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£