Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Smetiště » Má cenu měnit tyhle operáky?

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [6]

(upravil Milan 17. 8. 2010 2:05)

Téma: Má cenu měnit tyhle operáky?

http://audioweb.cz/uploads/thumbs/1007_xonar.png

Moc se v operákách neorientuju, tak by mě zajímalo, jestli má cenu v týhle zvukovce měnit operáky za jiný. Jsou v patici, takže není žádnej problém. Na sluchátkovym zesilovači je LM 4562 a na každym kanále 2114. Jedná se o zvukovku Asus Xonar STX. nic moc jem těm operákům nenašel tak vůbec nevím, jestli to je nějakej šrot.

Web

(upravil frantah 17. 8. 2010 7:19)

Re: Má cenu měnit tyhle operáky?

Pédeefka najdeš na all-data šit-kondom, 2114 hledej jako NJM2114, kupodivu Tě navede na data ke švábům i Gůgl, v podstatě na první vrz. Pokud v té zvukovce nejsou pajcy, tak tam těžko dáš něco lepšího.

Re: Má cenu měnit tyhle operáky?

http://audioweb.cz/uploads/thumbs/1007_img_3459.jpg

Ještě sem si koupil rozšiřující kartu na ostatní kanály a ta je osazená stejně. Je tam 6x NJM 2114D a 3x LM 4562NA (to by mě zajímalo na to, když na kartě je napsany, že ten jeden je pro sluchátkáč). Zkusím tedy něco vygooglovat, ale nevím, jestli z toho budu schopnej něco vybrat. Ale díky

Web

(upravil Tonda 17. 8. 2010 12:56)

Re: Má cenu měnit tyhle operáky?

Já si myslím, že ten LM4562 tam není jako sluchátkáč. Tipoval bych že NJM 2114 bude převod I/V a to LMko je sumátor.
Jinak to osazení není špatný, maximálně bych zkusil dát 4562 i na pozici I/V. (A nebo LME 49720 což by mělo být totéž)

Re: Má cenu měnit tyhle operáky?

4562 nechat, místo 2114 dej OPA2134.

Re: Má cenu měnit tyhle operáky?

Tonda: Asi máš pravdu, ale podle papírů co k tomu byly to tak vypadalo. Vyvrátila to defacto ta pridavna karta, kde jsou další 3 LM4562.
PMA: Díky za reakci. Dneska mi něco pujčil Tomáš, tak to zkusím o víkendu otestovat a snad z toho něco vyberu.

Web

Příspěvky [6]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Smetiště » Má cenu měnit tyhle operáky?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£