Re: Záchrana dat z nefunkčního HDD

A kur** to je síla. To jsem nevěděl, že je to až takovej brutus. Ale někde jsem četl přirovnání přesnosti pohybu hlavičky nad diskovou plotnou k manévrování se 747 Jumbo Jet 7[b]cm[/cm] nad zemí...
Plošňák v tom případě v pohodě, mám asi 5 stejných disků a většině lidí jsem je bral taky, takže na ten si věřím big_smile

Re: Záchrana dat z nefunkčního HDD

Zorg napsal:

Těžko říct, jestli ti ta data za něco stojí: 1.5 TB, to máme řekněme 100 filmů v HD kvalitě, 340 euro, to máme zhruba 80 Kč na film, což je cca. 2x dráž než v půjčovně smile
A nebo teda v tvém případě: 10 GB, to máme řekněme 2000 fotek, 340 euro, to máme zhruba 4 Kč na fotku, což je jako z minilabu smile

A na koľko by si si cenil video z prvých dvoch rokov svojej dcéry? Moja blbosť že som nemal zálohu....

Re: Záchrana dat z nefunkčního HDD

Psáno s nadsázkou smile Ale předpokládám, že tě vydaných 340e naučilo zálohovat wink Co to bylo za disk a proč odešel?

Re: Záchrana dat z nefunkčního HDD

Ja viem. Bol to WD MyBook, kopíroval som hudbu a po chvíli na mňa pustil oznam že nemám administrátorské práva a nešiel bezpečne odobrať. Po záchrane mi povedali že bol poškodený povrch. Binárna kópia môjho disku na ich zariadenie trvala 3 týždne.

Re: Záchrana dat z nefunkčního HDD

http://www.instaluj.cz/restorer2000 Za zkoušku nic nedáš...