Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Smetiště » Poznej subwoofer na fotce

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [7]

Téma: Poznej subwoofer na fotce

Zdravím, rád bych se zeptal, jestli někdo náhodou nepoznáte podle fotky, co to je za bednu (výrobce, typ). Pro upřesnění dodám, že se jedná o fotku z akce otevírání náměstí z Bystřice n. P. - hráli tam např. No Name a byl tam skvělý zvuk - dynamický, silný, při kopáku člověku zavlály nohavice, přitom ale i v blízkosti pódia vše čitelné, nepřeřvané, velmi příjemné pro uši.
http://sdh-bystricenp.mzf.cz/galerie/vyrocibnp2/p1060880.jpg

Re: Poznej subwoofer na fotce

Bedna typu SB1000 od EAW.Tohle je její klon.

Re: Poznej subwoofer na fotce

Asi se povedla. Já měl tu čest být týrán s méně povedenou kopií osazenou starou beymou, a na to kolik jich bylo to zas tak moc nemasírovalo...

(upravil mistergo 15. 6. 2010 16:24)

Re: Poznej subwoofer na fotce

Díky za info, na akci, kde jsem byl jich měl zvukař osm a byla to solidní síla. Trochu jsem sondoval a vypadá to, že je docela dost kopírovaná. Našel jsem i nějaký plánek http://www.snakepro.com.br/v2/webadmin/ … _18_01.pdf, nezkoušel jste někdo tuto koncepci náhodou stavět? Portugalsky neumím, ale nikde tam nevidím žádné "SB1000". A taky tam není uvedeno, jakými reproduktory to má být osazeno.

edit - opraven link

Re: Poznej subwoofer na fotce

špatnej link....

Re: Poznej subwoofer na fotce

Pardon, link je opraven. Ještě jsem byl také pověřen kamarádem zeptat se na Peavey FH-2 - prý to jsou taky suby "de luxe", nezkoušel jste je někdo stavět, nebo nemáte dokonce někdo originály?

Re: Poznej subwoofer na fotce

Žádný zázračný bedny. To z toho linku je velmi pravděpodobně špatná kopie. SB1000 je o něčem jiném. Peavey hraje, Mogaleho hraje, Megaton hraje, RCF hraje, KV2 hraje, všecko to nějak slušně hraje. Nehledej žádnou nejlepší bednu, taková není....

Příspěvky [7]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Smetiště » Poznej subwoofer na fotce

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£