Re: AZS223 fuj basy

Nippon SMH 4.700/50 standardně dodáváme do SPV100P a prodáváme je dobrým zákazníkům i zvlášť. Je tam i SMH 10.000/50, KMH 6.800/80, SMH 10.000/80 a pár zbylých kusů SMH 10.000/63, které jsme jednou nouzově vzali místo 50V typů.

Můžu potvrdit, že poklesu kapacity kondíků TE925 a podobných, vyrobených okolo r. 1990, se já už bohužel nedožiju. Fakt, ohne prdel.
Jsou nesmrtelný díky čistým surovinám a výbornému těsnění, rezervou kapacity překonávají i Nippon a jediná jejich nevýhoda jsou do DPS nevhodná nestandardní očka a větší rozměry. Komu to nevadí a má místo, získá za směšný peníze baterii nesmrtelných kýblů. Osobně je strašně rád používám, pokud to /co se místa týče/ jen trochu jde. Nakoupil jsem jich za babku asi v r. 1993 hromadu, byl jich plný kufr ve Fiatu Mirafiori, pečlivě naformoval a to, co zůstává skladem, doformovává studentík každé dva roky. Takové 3.300u/100V jsou naprosto neskutečné, zkratovat to je vyloženě o oči.

Ondrášku, postup úprav AZS223 na zesilovač smile Ti napíšu na požádání do mailu.

Web

Re: AZS223 fuj basy

Tak já tedy žádám, Leošku... prosím prosím smile

To s kliďákem už jsi psal.

Web

Re: AZS223 fuj basy

Psal jsem i to ostatní v nějakém Thalesově threadu, ale nevšim sis toho. Ono to tam přímo nebylo jako "návod", ale dalo se z toho poměrně přesně odvodit, co je s tím potřeba udělat:-)

Web

Re: AZS223 fuj basy

Hmm, nějak to nemůžu najít... je to na tomhle novým fóru?

Web

Re: AZS223 fuj basy

Prosím prosím...

Web

Re: AZS223 fuj basy

Je to v sekci Reproduktory-ARN930

Web

(upravil opamp 11. 6. 2007 14:27)

Re: AZS223 fuj basy

Díky. Takže to čeho jsem se bál se stává realitou... předrátovat smile

Když budu v tom předělávání... mělo by význam vyměnit koncový darlingy za něco lepšího, vyhodit výstupní pojistku a zbastlit nějaký ochrany?

Web

Re: AZS223 fuj basy

Tak jsem tam natahal dráty z odešlýho PC zdroje... na pojistku a Isostat jsem se vyprdnul, natáhl jsem to rovnou z "živých" konců pojistek na výstupní konektory. Posílil jsem i napájecí přívody do kolektorů výkonových trandů a zemní vodiče k výstupním konektorům. Elyty tam jsou 4700u / 40V, nechal jsem je tam, kdoví jestli by Jamicony nebyly horší a jiný nemám.

Na zvuku to je znát smile

Teď ještě něco aby to mělo čistší vejšky a bude to k PC použitelný smile Zkusil jsem zmenšit kompenzační kundíky ze 47p na 22p (po vzoru AZS222 a TW44) a dost se to pročistilo, nicméně SPV250 to stále není smile

Web