Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 5 z 5)

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Multimetr - skutečná RMS (NI 77)

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5

RSS

Příspěvky [81 až 93 z 93]

Re: Multimetr - skutečná RMS (NI 77)

Never exceed the max. input values!
For voltages lower than 300mVrms (measured at 1 kHz) up to 1MHz a frequency
measurement cannot be performed, and for voltages lower than 600mVrms from
above 1 MHz up to < 10MHz a frequency measurement cannot be performed.

Nikdy nepřekračuj maximální hodnoty.
Měřák ti nebude měřít frekvenci při napětí menším 300mVrms ve frekvenčním rozsahu 1kHz do 1MHz a při napětí menším 600mVrms pro rozsah 1-10MHz

To je u konce manuálu a na začátku za tabulkou s rozsahy jsou uvedeny ty maximální vstupní hodnoty :
C Maximum input values
Voltage measurement: max. 1000VDC or 750VACrms
Current measurement: 10A AC / DC in the A-range, for max. 10s with a subsequent
cool-down phase of min. 15min., max.
250VDC/VACrms, overload protection:
quick-acting 20A-250V ceramic fuse
400mA AC/DC in the mA-range, max. 250VDC/VACrms,
overload protection: quick-acting 0.5A-250V ceramic fuse
Resistance measurement, diode test, continuity check, frequency measurement:
max. 1000Vpeak

A konkrétně poslední věta: Měření odporu, test diod, bal bla , a měření frekvence: maximálně 1kV špičkové


Ale nějak tomu nevěřím, každopádně je to tvoje hračka smile Máš k tomu aspoň český manuál?

Re: Multimetr - skutečná RMS (NI 77)

To Crash: Na mojom Zmetexe to funguje takto, pri merani striedavych napati mi dualny displaj ukazuje frekvenciu toho napatia co meriam. Ale ked prepnem do polohy merania frakvencie manual uvadza max merane napatie 50V. Vtedy pravdepodobne nie je zaradeni vstupny delic ako pri merani napatia.

Re: Multimetr - skutečná RMS (NI 77)

to neni vubec problem. ale kolik delicu na kolik zarizeni musim delat abych se nemusel bat ze ho vodvarim? abych tam mel pokazdy 5V??? to bych radsi vedel jak to je. o to vic me sere ze to nepise zadnej vyrobce. nezbejva nez se zeptat nejakyho "meritele" yikes] asi zajedu do stare skoly.....

(upravil lotrpotr 3. 7. 2007 21:42)

Re: Multimetr - skutečná RMS (NI 77)

Ne výrobci to píšou, ty si jenom slepý a nevidíš to smile

http://www1.produktinfo.conrad.com/date … -en-fr.pdf

(upravil Crashpc 4. 7. 2007 12:18)

Re: Multimetr - skutečná RMS (NI 77)

oh, asi jsem slepy nebo to u meho 840 nepisou. no kazdopadne se jeste furt i pres hlasku "resistance measurement: max1000Vpeak" bojim merit odpor domovni site,aby multimetr neziskal modre podsvetleni displaye cool ale podle toho co pisou to muzu zkusit a pozadovat reklamaci lol

//edit: asi jsem prve neviděl to cos psal. Anglicky samozřejmě rozumím, a všiml jsem si, ale když je tam psáno měření odporu, fekvence atd do 1000V tak se mi nějak začaly kroutit prsty big_smile že tomu až tak nevěřim....

//edit2: měříííí, on měří lol je to ok, ale odpor sítě radši nechám zas na jindy...

Re: Multimetr - skutečná RMS (NI 77)

odpor siete... wth?

Web

Re: Multimetr - skutečná RMS (NI 77)

redyuri: ne ty cvoku big_smile frekvenci sítě. podle papírů i odpor ale do toho už nejdu.

Re: Multimetr - skutečná RMS (NI 77)

Co si myslíš, že naměříš na frekvenci sítě? 49,980 - 50,020

Re: Multimetr - skutečná RMS (NI 77)

necekal sem nic specialniho, ale bal sem se jestli vubec namerim a neshori mi multasek v ruce......

Re: Multimetr - skutečná RMS (NI 77)

Tak kolik?

Re: Multimetr - skutečná RMS (NI 77)

heh neni to jedno? 49.97Hz..... to posledni cislo uz neni tak presny a muze to samozrejme bejt 98 ale jak znam nase hajzly z elektraren jak nam bezne poustej 240+ V tak i ta frekvence muze ujizdet.....

Re: Multimetr - skutečná RMS (NI 77)

Neboj, frekvence neujíždí, ta se dá řídit velice přesně, na rozdíl od napětí. ( A my hajzli z elektráren to až tak jednoduše neovlivníme)

Re: Multimetr - skutečná RMS (NI 77)

pibi, nic proti tem lidem jako takovejm ale kdyz vidim co se ve veskerejch firmach deje, tak sou to proste grazli a basta. rezal bych to odrana do vecera lol

nn, v pohode. dokud mi uz podruhy neshori PC tak je vse Ok

Příspěvky [81 až 93 z 93]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Multimetr - skutečná RMS (NI 77)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£