Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reproduktorové výhybky » Výhybka pro TVM

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [8]

Téma: Výhybka pro TVM

Ahoj všem, byl by někdo ochotný mi nasimulovat výhybku pro ARV 104-03/8+ARX 150-08/8+2*ARN 226-03/4 zapojených sériově?

Re: Výhybka pro TVM

což o to, nasimulovat to umí kde kdo, ale většině lůidí co už ví co a jak tak se do toho nechce, protože výsledek bude stát i tak za prd. na simulování potřebuješ mít změřenou bednu a daný repráky v ní. takhle se s tím někdo bude simulovat a výsledek bude stejný, jako kdyby jsi použil universální vyhybku za pár kaček.

máš pár možností:
1) nechat si to sám a zkusit dobročinnost zdejších s návrhem vyhybky (vyjde tě to tak na 500 za věci k měření a hodně hodin studování + součástky na vyhybku) výsledek 60 - 80%
2) nechat si to od někoho zkušenýho změřit a nechat navrhnout vyhybku( +-2000-3000 + součástky do vyhybky) výsledek 90-100%
3) použít universální vyhybku. (+- 500)výsledek 10-30%

nebo se vykašlat na tydle levný repráky s kterýma se beztak nikdo nechce patlat a postavit ověřený projekt. tady na webu jich pár je.

pokud přeci jen trváš na TVM, tak postav alespoň toto http://audioweb.cz/vase-mirulu1.htm
je to povedený projekt s už hotovou vyhybkou.

Web

Re: Výhybka pro TVM

určitě by ti to někdo odsimuloval, ale nedal si sem odkaz na stažení charakteristik.

Re: Výhybka pro TVM

To přece nejde, simulovat bez změření charakteristik přímo v bedně smile

Web

(upravil Pošťák 26. 3. 2010 15:51)

Re: Výhybka pro TVM

Řeknu to asi tak, ty bedny jsou hotové a leží uskladněné cca 3-4 roky, tehdy došly penízky a až doteď pořádně nebyly, takže celá bedna už komplet stojí. Tudíž nové repra a tak kupovat nebudu... KDybych to dělal až poté co Mirulu, tak bych to jednodeuše okopčil. Inu tedy, popřemýšlím a nějak se stím poperu. Problém je také vtom, že to co dělal mirulu je 4ohm a já potřebuji 8.

Re: Výhybka pro TVM

tak si zaplať změření pak se uvidí co se s tím dá dělat.

Web

Re: Výhybka pro TVM

Dyť řiká, že mu došly penízky. Ale jestli má na zbytečný součástky, má i na měření.

Web

Re: Výhybka pro TVM

Nuže dobrá, přesvědčily jste mě, abych si to nechal změřit.:-)

Příspěvky [8]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reproduktorové výhybky » Výhybka pro TVM

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£