Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » DUAL cv 440

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [6]

Téma: DUAL cv 440

Dobrý den.Mam možnost koupit  zesilovač DUAL CV440 je označen A třídou.Máte sním někdo zkušenosti ? Na co si dát pozor? Děkuji za každou odpověd i názor. Zde je schéma  http://dual.pytalhost.eu/cv440s/

Re: DUAL cv 440

Za A-třídu se označuje kdeco, tohle je klasika AB.. Přístroj neznám.

Web

Re: DUAL cv 440

Vnitřně nevypadá nejhůř, z napájení 57V ale nemůžeš v A třídě vymáčknout takovej výkon jako oni udávaj. Je to jak píše Reeb jednoznačně AB. Záleží za jakou cenu... podle mě je to zapojení poměrně klasický a nebude v něm žádnej průšvih. Výkonový dimenzování konce je vcelku adekvátní si myslím, i když jsem neviděl SOAR, jen by to chtělo lepší budiče... Jenže na druhou stranu když se kouknu do některých jiných komerčních zesilovačů, tak ty nejsou často ani adekvátně dimenzovaný... Tak možná NADy

Re: DUAL cv 440

Děkuju Vám všem za názory.Myslím že nejlepší je hainstalovat a na poslouchat jestli mi bude lahodit uchu.Tak jsem od včerejška štastným majitelem a nemůžu se nabažit zvuků lezoucí ven.Mladší mašinky lechce strčí do kapsi ONKYO A8630 , SONY 600.Už jen doplnit baterii do dálkového 6V typ J.

Re: DUAL cv 440

Jak píšu, vypadá to na dobře dimenzovanej zesilovač až teda na budiče (lepší by byly MJE15032/33). Rozhodně lepší než různé ty vychytané Technicsy a podobně. Dneska ty levné zesilovače stojí za houby...

Re: DUAL cv 440

Dual je historií 80.let, tehdy stál těžké penize, dal se jen dovezt ze západu a take v tu dobu dost dobře hrál.Tyto kousky sbírám už pár let. Technické řešení je poplatne době vzniku, ale zvuky z toho jdou ještě dnes dost slušné,zvláště když jsou k tomu Dual reprobedny.Mám dva zesilovače CV 1450, jeden CV 1460,gramo CS741Q,CD přehrávač CDP 130,deck C 844, deck C 846 , tuner CT 1450, dva páry repro CL 730 a jeden pár CL 720. Vse zrepasované a funkčni. V ramci oldies hifi 80´ doporučuji. Mám i spoustu Technicsů , ale kam se hrabou na Dualy.Mám od všeho návody a schemata, mohu poslat.

Příspěvky [6]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » DUAL cv 440

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£