Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 3)

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Pomoc se stavbou SW - ARN 6688

  Stránky: ««« 1 2 3

RSS

Příspěvky [41 až 47 z 47]

Re: Pomoc se stavbou SW - ARN 6688

Ježiš to vás nenapadlo, že nejdřív měl tu bednu klasicky reprákem do boku a pak se rozhodl pro nasměřování repráku do země? Proto ten terminál nahoře.

Re: Pomoc se stavbou SW - ARN 6688

Tmelem ty hrany oprav a osaď reproduktorem, nejlíp 10" autohifíka, kterému ta 30l uzavřenka bude vyhovovat, Monacor CRB-25HQ.

Re: Pomoc se stavbou SW - ARN 6688

antonio - na začátku tohoto tématu psal net753, že má k dispozici 6688, takže o koupi CRB dle mě asi neuvažuje...

Re: Pomoc se stavbou SW - ARN 6688

Děkuju za připomínky...je to moje první konstrukce něčeho podobného, tak to není úplně na sto procent, to je jasné, jak píše babakus, původně to bylo reproduktorem dopředu, zatím ještě experimentuju se správným umístěním, nožičky se dají jednoduše odšroubovat, uvidíme. Ten CRB-25HQ vypadá zajímavě, má ale jiné parametry, nižší impendance atd. Snad jsem tímhle projektem nevzbudil na zdejším fóru všeobecné pohoršení, záměrem bylo postavit nějaký slušnější SW než byl ten původní za rozumné finance. Příště to bude určitě lepší.

Re: Pomoc se stavbou SW - ARN 6688

bhm1: Budoucí zlepšení.

Re: Pomoc se stavbou SW - ARN 6688

nete, na to peč, dyk je to fuk smile Každej nějak začíná smile Pak Tě to samotnýho začne srát a uděláš to pořádne.

Re: Pomoc se stavbou SW - ARN 6688

taky sem si postavil můj PRVNÍ sub.sou tam 2x Arn 6614 60 litrů celkem je rozděleno příčkou takže každej reprák 30 litrů.celé je to vytlumeno a je tam dána dolní propust do 120Hz basy sou velice pěkné sem moc spokojenej asi půjde do auta:D

Příspěvky [41 až 47 z 47]

  Stránky: ««« 1 2 3

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Pomoc se stavbou SW - ARN 6688

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£