Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Smetiště » čím vydrbat Tesla 820A

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [12]

Téma: čím vydrbat Tesla 820A

Zkousel uz nekdo neco udelat s ochmatanou a zaslou bilou barvou na 820A a 261? Koupil jsem si tyhle strojecky,ale je to hnusne zasly,dost rad bych to nejak vycidil,ale nevim,co na to muzu a co nemuzu pouzit?nejaka rada?

(upravil opamp 30. 11. 2009 20:29)

Re: čím vydrbat Tesla 820A

Mýdlová voda a houbička. A pak čistej ručník.

Web

Re: čím vydrbat Tesla 820A

otestuju a snad to nepujde i s potiskem smile

Re: čím vydrbat Tesla 820A

nevím, co mírnějšího a přitom stále účinného ještě poradit smile

Web

Re: čím vydrbat Tesla 820A

Nápisy jsou tamponový tisk acetonkou, ale i líh to dokáže narušit, pokud je to poleptáno potem.

Web

Re: čím vydrbat Tesla 820A

Odmontované panely pod horúcou vodou s dostatočným množstvom Jaru, a bude to ako nové. Takto som čistil 820tku ja.

Web

Re: čím vydrbat Tesla 820A

možná se to bude zdát divné, ale nejlepší na zašlou špínu, pod kterou se skrývá něco, co nechci smýt je obyčejná slina na kousku bavlněného hadříku ...
vyzkoušej to a uvidíš, možná budeš překvapený účinkem ...
patnáct let praxe ...

Re: čím vydrbat Tesla 820A

mne niekdo rozpraval o cistici brzd... na auto
posprejoval tym nejaky teslak sirokopasmo nech z toho zijde bordel a vseci sa zacali cudovat ze to hraje basy big_smile
ale pozor obsahuje to izopropylalkohol a plno blbosti a odmastnovacov... no zarucene to cisti vsetko.. a pouzivam to na "vsetko"... ale teda na taketo veci som este nestihol....

Re: čím vydrbat Tesla 820A

Na "ochmatanosti" všeho druhu od dveří v bytě, přes volant u auta až po elektroniku, používám zelený Mr Muscle. Blbě se ale shání a nekupovat modrý, ten nefunguje.

Re: čím vydrbat Tesla 820A

mir.ku: nechtěl jsem to sem psát, ale přesně tohle mě učili staří pardálové, když jsem byl jako středoškolák před 27mi lety na praxi v radioopravně.. Když jsem koukal, jak šla krásně dolů špína z přenoskového ramínka nějakého NZC4xx, nestačil jsem se divit. Žádně "čistící speciály".

Re: čím vydrbat Tesla 820A

Nosferatic určitě promine nebo možná i uvítá Vaši odpověď jako já (o kterou Vás tady prosím) a to ve věci lepidla po samolepkách (lepíkách). Mě perfektně fungoval roztok na čištění hlav magnetofonů/videomagnetofonů, ale jenom jeden druh, který pochopitelně už nemám. Běžné, kde je asi jenom líh, nefungují. Nevíte o něčem účinném, ale hlavně  b ě ž n ě  sehnatelném? Benzín ne, ten leptá. Dík.

Re: čím vydrbat Tesla 820A

Jik
tohle je nefunkční?
http://www.gme.cz/cz/index.php?product=749-037

Příspěvky [12]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Smetiště » čím vydrbat Tesla 820A

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£