Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Navrh rocnikove prace

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [13]

Téma: Navrh rocnikove prace

zdravim, musim urobit rocnikovu pracu(!!! nie maturitnu!!!) a chcel by som urobit zosilnovac , nemusi to byt high end proste len na domace vyuzitie chcem sa zmestit tak do 50 eur , a chcel by som vas poprosit ci by ste nemali dake navrhy (schemy) podobne tomu co si predstavujem ,dakujem.....

Re: Navrh rocnikove prace

Je těžký poradit, protože jedinej požadavek, kterej jsi napsal je cena. A to je vůbec cena za zesilovač i se zdrojem a v krabici nebo jen za osazené desky?

hifi.czweb.org ... jen profi DPS asi nedodám. Nemá cenu nechat dělat DPSky v kusový výrobě, vyšlo by to draho.

Moc se mi líbí zesilovače od LV
http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=5361&p=1

nebo Symasym
http://www.lf-pro.net/mbittner/Sym5_Web … asym5.html

a nebo s integráčem Gainclone...

inu googli...

Re: Navrh rocnikove prace

dik zatial za odpvede ,upresnim (chcem sa zmestit do 50 eur ,a to za osadenie dosky + zdroj) krabicu neratam kludne dajte do fora dake navrhy ja si nieco vyberiem:))) diki....

Re: Navrh rocnikove prace

nemo, opravil jsem ti nadpis.

Clovece, to by bylo fajn, kdyby to fungovalo tak, ze prijdes na forum napises: Ja chci tohle, takove a takove, tak mi tu vsecko prehledne napiste, shrnte klady a zapory a ja si vyberu podle vaseho doporuceni. smile

JTO ti dal moznosti... Spis bych - v zajmu toho, ze na te rocnikove praci se asi nemas ucit letovat DPS, ale komplexne navrhovat a soucasti navrhu je i volba spravne koncepce - se primlouval za to, abys tady TY daval do plena moznosti, ktere jsi nasel a ktere se Ti z toho ci onoho duvodu zdaji vhodne a proc a svym zpusobem si to tady udrzoval pri zivote a ver, ze tu bude rusno a zadny z expertu nezustane svoje info dluzen...

Re: Navrh rocnikove prace

no tak nasiel som napr toto http://www.joziho-technika.estranky.sk/ … novac-100w (nemusi to byt nic zlozite som tretiak a mame proste daco spravit hocčo....) fakt som hladal aj na tomto fore aj na google vela som vsak nenasiel chybali schemy ,osadenie a tak preto som sa pytal ci nema niekto take zapojenie ako som pisal nechcel som to na podnose radsej si vsak pozriem vase schemy a precitam vas nazor ako doverovat dakej scheme napr na svetelektro co aj tak za vela nestoji...

Re: Navrh rocnikove prace

nemo: asi si nehľadal poriadne, na webe je toho až až aj so schémami. Na ročníkovú prácu sa mi pozdáva spomínaný SymAsym. Na webe máš plošák, osadenie aj úpravu od PMA.

Re: Navrh rocnikove prace

Souhlas s bubuxinem. Nehledě na to, že ještě 2 pěkné zlacené PCB mám a k tomu bych asi našel i většinu součástek včetně polovodičů (nepajcovaných) smile

Re: Navrh rocnikove prace

Náhodou si Memo našel moc pěknou a relativně jednoduchou konstrukci která má ITEGROVÁNY OCHRANY a na kterou mu Joži bude schopný poslat jak součástky tak plosňák za velmi přijatelnou cenu.
Skus ho Memo kontaktovat a zjisti si cenu toho co by si potřeboval. -

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

(upravil Gavin Milarrr 12. 11. 2009 11:59)

Re: Navrh rocnikove prace

Mnojo, hlavně aby kolega Nemo věděl, jak a proč v tom zesilovači elektrony vlastně běhají... až se ho hodnotící komise na něco takovýho zeptá. Ale ona se nezeptá, žejo...

Re: Navrh rocnikove prace

ten zesilovač co uvedl je tak jednoduchej, až může být jeho konstrukce i poměrně problematická. Zkusil bych jednu z mnou doporučovaných variant, protože jsou prakticky ověřené. Mně osobně se líbí nejvíc asi LV...

Re: Navrh rocnikove prace

Postav bobka DPA223 at komise mrká na drát smile

Web

Re: Navrh rocnikove prace

Mě by hlavně zajímalo, jaké zkušenosti má pisatel tohoto vlákna. Mám totiž obavy, že diskrétně řešený zesilovač by pro něho mohl být velkým oříškem, proto dále doporučuji Oampovu LamuMK2 ( http://www.opamp.wz.cz/lama2/lama.htm ) na které se dá pokazit míň věcí, ale ať se tedy vyjádří Memo sám, co je pro něj vnodnější .

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

(upravil nemo24 12. 11. 2009 23:13)

Re: Navrh rocnikove prace

vdaka vsetkym, pozadava sa mi ten symasym asi ho spravim ,chcel by som sa spytat bubuxina kde na tomto webe najdem tento zosik s cz alebo svk popisom a kolko to asi cele bude stat......dakujem....

Příspěvky [13]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Navrh rocnikove prace

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£