Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Dílna » Navijak na cievku

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [12]

(upravil fauster 10. 10. 2009 10:16)

Téma: Navijak na cievku

Potreboval by som kupit navijak na cievku , porosim poradte nejake linky,konkretne firmy alebo nieco pod. kde by sa tento produkt mohol nachadzat ide o navijak, kt. je pohanany elektromotorom pricom je tam dalsi '' navijak'' pocitajuci pocet navinutych otacok cievky....dakujem za akekolvek info otom. thx...

Re: Navijak na cievku

Nechi tě podceňovat, ale jsi si jistý, že potřebuješ na namotání cívky naviák? Kolik toho plánuješ dělat a jakých hodnot?

Re: Navijak na cievku

... nemůžu si pomoci - kdyby jsi zadal navíječku cívek do googlu správně, už by jsi ji měl doma a navíjel ... wink

Kruci co se to děje s tou češtinou?!! Když čtu některé příspěvky, opravdu se mi chce brečet ... to je tak málo dobrých učitelů, nebo tak moc mizerných ???

... sorry za OT

Re: Navijak na cievku

Není to kvalitou učitelů, ale nezájmem žáků. Neříkam, že píši bezchbně, ale alespoň se snažím. Ovšem dnes je módní, díky bohu pouze pro určitou věkově a intelektuálně vyspělou skupinu lidí, prznit češtinu záměrně. Navíc proč by lidé měli psát čárky mezi větami, když je to úhoz navíc? Proč by měli psát s diakritikou, když je to o řádek výš a musejí více natahovat prsty?  Lenost. Když Jakeš napsal kuchině, byl z toho povyk po celé republice, ovšem to co se píše v diskuzích je někdy opravdu extrém.
PS: Nejsem si jistý, proč se nad tím pozastavuješ zrovna tady, když autor prvního příspěvku je Slovák:)

Re: Navijak na cievku

ktorý nerozozná y a i

Re: Navijak na cievku

Nebo by Vás taky mohlo zajímat tohle:

Výborné ceny, jakákoliv hodnota
http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=8725

Web

Re: Navijak na cievku

No neviem, ale clovek sa tiez moze zmylit si myslim .....Ty tu posudzujes kvalitu mojej gramatiky pricom som urobil chybu v jednom slove ...heh no chcel by som vidiet ako si pisal diktaty na ZS a strednej skole....len tak zo srandy smile

Re: Navijak na cievku

Mir.ku Ty budes velmi inteligentny ked si dovolis takto sudit a ten druhy kolega ... neviem najst ten vyznam toho, proc se zastavujes , když autor prvního příspěvku je Slovák..mas nieco proti Slovakom ? yikes

(upravil intel4ever 11. 10. 2009 0:17)

Re: Navijak na cievku

Tak jsem to nemyslel a mrzí mě, pokud to tak vyznělo. Na Slovensku jsem nějaký čas studoval a mám tam pár přátel. Třeba ti to dojde teď jak to bylo myšleno. "Kruci co se to děje s tou češtinou?!!" a "Nejsem si jistý, proč se nad tím pozastavuješ zrovna tady, když autor prvního příspěvku je Slovák"

Re: Navijak na cievku

Však ono to tak nevyznělo, to jenom mir.ku jaksi nepotřehl, že je první příspěvek slovensky a nikoliv zbabranou češtinou. Intel ho na to akorát upozornil a fauster už startuje, protože to evidentně taky nepochopil. Takže pánové, líp číst a přemýšlet nad tím, co druhý napsal!

Re: Navijak na cievku

Ach pozrite sa kam to az zaslo radsej by ste mi mohly poradit a nie tu rozvijat nezmyselnu debatu....

Re: Navijak na cievku

omlouvám se za OT, ale nedá mi to...
přece jen si myslím a to bez velké inteligence, že i na slovensku se navíjí, jak si správně fauster zeditoval ...

Že příspěvek píše slovák jsem samozřejmě postřehl a jen pro jistotu - vůbec mi to nevadí, pouze jsem si všeobecně posteskl nad úrovní češtiny na fórech (jelikož píšu na český server, že...), mimochodem na slovanetu je to u některých "pisatelů" ta samá a někdy horší katastrofa, ale slovensky !!!
V žádném případě nechci upozorňovat na pravopisné a jiné chyby - protože pokud za sebe někam píšu, tak jak obsahem, tak formou projevu o sobě okamžitě dávám vědět, co jsem zač a proto píšu tak, abych se následně nemusel sám za sebe stydět ... viz i pravidla
Nedělej ostudu sám sobě, piš pravopisně a pokud možno s diakritikou.
- vždyť už i Kazzatelovi jednou vytekly nervy ... nyní zpětně nezbývá než s ním souhlasit (nepoužívání interpunkce, nadměrné používání zkratek a hlavně anglických - jinak to nebude pořádně "cool")  roll
- slibuji, že další debaty na toto téma rozvíjet na tomto fóru nebudu ... to si raději popláču... smile

K tématu:
- pokud chceš navíjet cívky profesionálně na kšeft, kup si novou - jak jsem již psal, na Googlu jsou
- pokud jich potřebuješ pár (třeba na výhybky), využij prvního hodnotného příspěvku v tomto vlákně od mirulu (díky za něj)

Příspěvky [12]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Dílna » Navijak na cievku

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£