Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Sluchátka » Koss Porta Pro kopie?

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [15]

Téma: Koss Porta Pro kopie?

Ahoj
Mám v plánu koupit si Porty k mptrosce, tak jsem se porozhlédl nejdříve na aukru a našel jsem tam originál zabalené s aktivačním? kódem, ale nějak se mi nezdá ta cena. V obchodě stojí pořád kolem 1000,-Kč a tady jenom 590,-Kč. Vím že se u nějakých sluchátek vyskytovaly čínské kopie, prakticky stejné jako originál, ale nevím jestli to byly zrovna Porty....

Otázka tedy zní: může se jednat o kopii Port? Nebo jenom zbytečně plaším?

http://www.aukro.cz/item747561634_sluch … alene.html

Re: Koss Porta Pro kopie?

na fotce jsou dvě balení port. já kupoval tu na pravo v modré barvě a neměl jsmek tomu žádný aktivačníkod, takže při reklamaci jsme musel platit plnou cenu služby (250kč)

Web

Re: Koss Porta Pro kopie?

Taky jsem si všiml, že jsou tam dvě balení. Aktivační kód je vlastně taková sleva při reklamaci, že? Jde mi o to abych nenaletěl na nějakou hnusnou kopii. Když už se na aukru prodávají čínské kopie mobilů a další elektroniky, tak proč ne zrovna porty.....

Re: Koss Porta Pro kopie?

mělo by to být jak říkáš, i když by pro reklamačníoddělení mělo být jedno, jestli mám kod nebo ne, záruka se vztahuje nasluchátka, která jim k reklamaci dokládám.

druhá věc je, jestli je to opravdu kopie,tak zda-li ti uznají reklamaci.
určitě neprohloupíš, když si je vemeš z czc
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=23536

nebo zapřemejšlej i nad PX 100
http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=55791

Web

Re: Koss Porta Pro kopie?

Ty PX100 vypadají zajímavě, ale jsem rozhodnutý pro Porty. Dobře se nosí a mají slušný zvuk, sice trochu basovější, ale slušný.... Asi je vezmu na CZC a bude. Díky

Re: Koss Porta Pro kopie?

nemášzač, taky vždycky nakupuji v ověřeným obchodě než na aukcích. aspoň nemusím řešit problémy s reklamací

Web

(upravil Kritik 20. 9. 2009 20:26)

Re: Koss Porta Pro kopie?

Pro moji přítulku jsem objednával v obchodě megafoto.cz a dostal jsem ty vlevo. Objednávali to z Německa, takže taky bez kódu. Cena byla kolem 900 Kč. teď se dívám, že mají i s kódem za vyšší cenu http://www.megafoto.cz/advanced_search_ … =0&y=0 Tak tomu nerozumím hmm
To jako budu po každé platit za reklamaci 300 Kč? A s kódem nebudu platit nikdy? Trochu nespravedlivé ...
Co jsem si kupoval já Porty asi před 6 lety, dal jsem za ně ještě 2.500 Kč! Měl jsem je, už jednou na reklamaci a platil jsem 300 Kč! Dali mi sice jiné, ale použité.

Web

Re: Koss Porta Pro kopie?

Když je k nim ten kód tak se platí při reklamaci 50,- a bez něho 300,-. To jsem vyčetl na netu....takže ona ta jejich doživotní záruka taky není takový zázrak.

Re: Koss Porta Pro kopie?

Když se prodávaly za 2500 Kč, tak ti stačil jen doklad o koupi a vyměnili ti je bez řeči! Ano je to napsáno na netu. Ale pokud někomu dávám "celoživotní" záruku, měla by být zdarma.

Web

Re: Koss Porta Pro kopie?

Doživotní záruka:

Tato záruka je garancí firmy KOSS, že prostřednictvým oficiálního dovozce bude Zařízení opraveno nebo vyměněno prvnímu majiteli po celý jeho život. Tato záruka se vztahuje na jakékoli mechanické či elektrické závady při zaplacení aktuálního manipulačního poplatku. Manipulační poplatek je nyní 300,- Kč za každé uplatnění Doživotní záruky. Zákazníci kteří si Zařízení (sluchátka) koupili po 1.6.2007 mají možnost se buď pomocí telefonu nebo na webové adrese www.dozivotnizaruka.cz registrovat a získat garantovanou sníženou sazbu manipulačního poplatku který pro ně bude 50,-Kč. Tyto oba poplatky mohou být navýšeny o cenu poštovného či přepravného k zákazníkovi.

Manipulační poplatek lol

Re: Koss Porta Pro kopie?

Tak moment. Pokud do zákonných 2 let od koupě po mě někdo bude za reklamaci chtít 300, tak na něj pošlu ČOI, bez většího rozmyslu. Samozřejmě nemluvím o případech, kdy přinesu sluchátka rozsedlá buchtou, rozkousaná čoklem či jinak vlastní vinou domrvená.

Re: Koss Porta Pro kopie?

a tých 300 je reálna cena plus aj so ziskom.... smile

Web

Re: Koss Porta Pro kopie?

redyuri: tak to nějak bude lol

Web

Re: Koss Porta Pro kopie?

Zorg: ale Koss samozrejme má aj štandardnú zákonnú záruku, ktorá je zadarmo a vzťahuje sa na výrobné vady...

(upravil babakus 26. 9. 2009 20:08)

Re: Koss Porta Pro kopie?

Tak jsem neodolal a nejdřív jsem ty z aukra. Jedná se opravdu o originál s aktivačním kódem.

Příspěvky [15]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Sluchátka » Koss Porta Pro kopie?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£