Re: Vystředění profíka

Děkuju za návod, ale přijde mi to dost drastický. Ta Beta, co stále ještě protestuje, myslím, že ani koš ohnutý nemá, tak by mi to přišlo zbytečné ji takhle ničit. Je opravdu vizuálně v zánovním stavu.

Včera jsem zkoušel "na férovku" přidělat středící díl se závěsem tavnou pistolí a musím říct, že s ní zatím dosáhl nejlepšího výsledku, ale stejně ta mrcha v určitých místech drhne.

Nemůže to být prostě tím, že má příliž úzkou mezeru mezi trnem a horním pólovým nástavcem, takže jsou k vystředění potřeba profi nástroje? Podotýkám, že první kousek už hraje a bez problému. Jak je to u větších profíků? Je tam ta mezera větší?

Nezná někdo nějakou finesu, o které se tu zatím ještě nikdo nezmínil? Kornout, ani "tyčky" z tvrdého papíru evidentně zabírat nechtějí... sad

Re: Vystředění profíka

http://img238.imageshack.us/img238/3038/opravarepra.th.jpg

(upravil little 2. 9. 2009 0:08)

Re: Vystředění profíka

Rovnat koš namísto cívky? smile

Nejspíš mi ale nic jiného nezbyde.

Jdu počítat ovečky....

(upravil skrus 2. 9. 2009 0:08)

Re: Vystředění profíka

little, ja bych to zkusil jak jsme ti to popisoval, tím jak ti kmitá membrana, presne zjistis v jakejch mistech je potreba přitlačit. Mnohdy stačí jen drobné drbnutí kladivem.. ja vim, většinou je kladivo znamkou tvrdého zásahu, ale když se s nim dela opatrne, jde to.. tot mé zkusenosti...

pockej, ted nevim, esli to nekdo už popisoval, nekde jsme slysel, když se odlepi prachovka a rozlepí středící membránka  a mezi civku a polovy nastavec uvnitr ni se strci papir , pak se vse zalepi a papir se vytahne, ma to pry fungovat.. nevim, nezkoousel jsem to..

jj, presne tak, na misto civky rovnat koš..  ten pohnutí desetinky milimetru urcite nepozná..

(upravil little 2. 9. 2009 0:10)

Re: Vystředění profíka

Zkoušel jsem ten postup s papírem asi pětkrát, tenhle reproduktor se úspěšně brání. sad

Nakonec nejspíš ten koš vyzkouším, pokud nikdo nenavrhne jiný způsob, ale na rovinu říkám, že se mi do toho moc nechce. Špatně vystředěný former můžu kdykoliv opravit, ale koš je "oprava trvalá.

Re: Vystředění profíka

jo takhle..  jako, ja osobne bych se do toho urcite nepouštěl < s tema papirkama>, mě proste rozlepení jakekoli casti z pohyblivych casti repra zavání tím, že bych to potom nemusel dat stejně zpatky..:))

Re: Vystředění profíka

však little, nejdriv zkus jen tak silou na koš tlačit do ruznejch stran, stačí kolikrat malinkej tlak a drhnutí se rapidně mění < dle tuhosti koše> .. takhle si vyzkoušíš , jestli vubec nejaká poloha bez žadneho drhnutí tímto zpusobem existuje.. pokud ne, deformaci koše bych nedoporučoval..   jinak, ber to jen jako radu, já jsme takhle pár repraku opravil.. za tvuj nenesu žadnou odpovednost:))