Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Subwoofer z domácího kina do auta

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [14]

Téma: Subwoofer z domácího kina do auta

Zdravím, chtěl jsem se jen zeptat, jestli by šel napojit subwoofer z domácího kina Genius SW-HF5.1 5000 na autorádio. V autorádiu mám cinch na propojení se subwooferem. Z druhé strany subwooferu jsou taky cinche. Akorát neznám impedanci subwooferu. Stane se něco se subwooferem, kdyz ho pripojím k autorádiu? Domnívám se že imepdanci to bude mit asi vyšší než 4ohmy. Díky za odpovědi. Zde je odkaz na domácí kino: http://reprosoustavy-reproduktory.heure … ecifikace/

Re: Subwoofer z domácího kina do auta

A ako to chces napajat? Zosilnovat? S povodnym zosikom vo vnutri SW?

Inak urcite odporucam ine riesenie. Toto bude strasne bucat

Re: Subwoofer z domácího kina do auta

toz na zkousku bych to napojil z 220V ze síte... jestli by to trocha hralo, tak bych tam dal ten prevodnik z 12V na 220V... Co myslíš tím že to bude "bucat" ?

Re: Subwoofer z domácího kina do auta

Nesmysl Miku.

Re: Subwoofer z domácího kina do auta

tak nebude to hrat vubec ? jde mi jen o to jestli se s tim nic nestane kdyz to zkusim zapojit...  stačí kdyz mi nekdo reknete jestli se to muze znicit nebo ne... smile

Re: Subwoofer z domácího kina do auta

Tak na korektni pripojeni aktivniho subwooferu k autoradiu, ktere nema linkove vystupy (cinche) bys spravne potreboval hi-lo prevodnik, ktery upravuje napetovou uroven z reproduktoroveho vystupu na radiu.

Re: Subwoofer z domácího kina do auta

Nějak ti asi nerozumím. Prostě když přes 2 cinche propojim subwoofer s radiem, a napájení normálně 220V, buď měničem napětí nebo na zkoušku ze sítě, tak to hrát bude nebo ne? Já to klidně vyzkouším, jde mi jen o to, jestli se subwooferu nebo rádiu nic nestane.

Re: Subwoofer z domácího kina do auta

Prostě na autorádiu musíš mít výstup pro subwoofer

Re: Subwoofer z domácího kina do auta

jej, ten tam mám... i na subwooferu jsou cinche na propojení... v propojení by neměl být problém... ale jak už říkám po třetí, chci jen vědět, jestli nezničím buď subwoofer nebo autorádio...?

Re: Subwoofer z domácího kina do auta

Nezničíš, ale je pitomost to takhle dělat. Měničem převedeš 12 -> 230 a v tom "subwooferu" zase 230 -> 30 nebo kolik tam je. Připadá ti to logické? Navíc to bude hrát naprosto děsně.

Re: Subwoofer z domácího kina do auta

Sice tady halekas ze uz se potreti ptas, ale na zacatku jsi mlel neco o impedanci subwooferu. Proto jsem z toho mylne vydedukoval, ze to hodlas pripojovat na reprovstupy.
Kamarad mel nejaky cambridge audio nebo co v aute sub od PC, nebylo to skoro slyset, ale on mel vyhodu, byl k tomu adapter z 220 na 12, takze to lupnul na baterku primo. smile

Re: Subwoofer z domácího kina do auta

jo tak... ja myslel že ta impedance (ty 4 ohmy) ma byt i u subwooferu přes ty cinche...proto jsem psal i o té impedanci... ale ok... mužu to teda zkusit jestli to pujde...

Re: Subwoofer z domácího kina do auta

tak jsem to zkusil a hraje to dost dobře... jen se chci zeptat - zaznělo tu cosi o impedanci a propojeni pres cinch. Tento odpor (4ohmy) se při propojení přes cinch "neřeší" nebo jak je to? Při propojování repra z "reprovýstupů" v rádiu by měl být odpor repra 4ohmy. Přes cinch ne nebo jak? Díky

Re: Subwoofer z domácího kina do auta

vstupny odpor znasilnovaca je vacsinou 20Kohm a ten odpor nemuis riesit..

Web

Příspěvky [14]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Subwoofer z domácího kina do auta

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£