Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Subwoofer Q353 200w

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [18]

Téma: Subwoofer Q353 200w

Zajímalo by mě jestli můžu zapojit na vyhybku 100W tenhle 200W sub http://alarmtuning.cz/reproduktory-do-a … m-200w.htm   .Nebo co by se stalo kdy bych dal 2ks výhybek???

Re: Subwoofer Q353 200w

to nie je reproduktor ale blato...

Re: Subwoofer Q353 200w

Proč??

Re: Subwoofer Q353 200w

nie je to hadex? http://hadex.cz/reproduktory-reprosoust … zev-page-2 
parametre, ak nejake su, su vymyslené, slabý magnet, typický bučák. A ešte k tomu ta smiešna cena. z toho schopný sub nikdy neurobíš, a už vôbec nie pasívnou výhybkou.

Re: Subwoofer Q353 200w

Má nějaké špatné vlastnosti nebo proč?Vypadá docela dobře a bass má pořádný.slyšel jsem v aute u známého.

Re: Subwoofer Q353 200w

Kdyz teda uz nutne...
Sakra, preci vhodnost vyhybky neurcuje jeji "maximalni vykon" ale minimalne impedance zateze. Take pokud sedi impedance, tak to tak klidne zapoj.
Marecek ma ovsem pravdu v tom, ze tenhle reproduktor ma mozna "poradny bas", ale je to spis tluceni klackem do vrat, nez hudba. Ale to nema smysl resit, na to prijdes casem sam, pokud se v tom budes pohybovat. Pokud ti jde o kraval, tak ho pouzij.
Mimochodem, v aute se pouzivaji autozesiky a ty v SOBE UZ MAJI VYHYBKY, takze tyhle pasivni nesmysly (vyhybky pro subwoofer) nepotrebujes.

Re: Subwoofer Q353 200w

Díky za odpoved.Ja to chci zapojit na normální zesilovač takže použiju tu výhybku.

Re: Subwoofer Q353 200w

S tou vyhybkou je to asi jako kdybys do auta bastlil omezovac rychlosti a delal to tak, ze budes pri prekroceni maximalky pribrzdovat brzdami...

Re: Subwoofer Q353 200w

tak tak a jestli to chces domu, potěš pánbůh. Sice to neni drahý, ale už jen ten vzhled..... Raději bych udělal sub s 2X ARN 226 než tohle.

Web

Re: Subwoofer Q353 200w

Připojuju se, těmhle hnusům bych se vyhnul. Mnohem radši bych koupil 2x ARN 226. Nebude to sice tak cool, ale zvuk bude mnohem lepší.

Re: Subwoofer Q353 200w

Mám 2 sloupy s arn 188/07 a nic moc.Zvuk čistý ale bass nikde.No já mám doma ten q353 tak to nejak zkusím a uvidím co to bude delat.Ale jinak díky za připomínky

Re: Subwoofer Q353 200w

bass nikde lebo to nehučí?

Re: Subwoofer Q353 200w

nehučí hrají pěkně čistě

Re: Subwoofer Q353 200w

xplokiji, jestli to stavet chces, postav, ale necekej tu ohledne techhle menicu moc pomoci. Kluci to (zcela opravnene) nemaji radi, neda se s tim pracovat. V aute hraje ledacos, v byte je situace dramaticky jina. V aute potrebujes frekvence 40-100hz na pravy basovy orgazmus, v byte jsou prave tyhlety vyssi subove frekvence vetsinou kamenem urazu a proto na to dojedes. Suby z auta nefunguji doma a domaci suby nefunguji v aute.
Ze mas doma sloupy s ARN188 a nebasuji - bodejt by davaly neco jako subbasy, kdyz jsou to sloupy a ARN188 maji na starost jeste zbytek basoveho a stredovaho pasma a pochybuju, ze je tam tak precizne udelana vyhybka, aby kompenzovala baflestep atd. Vsadim se, ze je tam univerzalni vyhybka, koupena tak za tri kila, ze jo? smile Priznej barvu...

I pri pouziti ARN188 nebo 226 jako reproduktoru do poctiveho subwooferu bys v male mistnosti byl dost prekvapen. Dalsi veci je ta pasivni vyhybka, kterou tam chces nacpat. To neni vyhybka a OBCAS se nad jejim pouzitim V AUTE da primhourit oko diky tomu, ze sub je v kufru a ty mizerne odfiltrovane vyssi kmitocty pohlti sedacky. V byte ti s touhle vyhybkou bude ten reprak kricet i na strednim pasmu, uvidis sam - nehlede na absolutni nemoznost tohle sladit se zbytkem soustavy fazove, ale uznavam, ze to je jako vykladat o keramickych brzdach v souvislosti s autickem na dalkove ovladani...

(upravil bhm1 16. 6. 2009 19:48)

Re: Subwoofer Q353 200w

xplokij - dej na rady zkušenějších smile, kopni Hadex do pr*ele a kup si místo toho třeba 2x230-ku a dej těm tvým sloupům spodek smile Když sem si stavěl první bedny taky jsem měl reprák Hadex a myslel jsem si... jé to je krása jak to hraje... No a ho*no.! kup si TVM a budeš příjmeně překvapen.:) tobě se může zdát že to basuje pěkně, ale hučení, je rozdíl.

Re: Subwoofer Q353 200w

No mám výhybky koupené na TVM myslím bc acoustic.Nevím jak se dělají vyhybky.kdyby mi někdo chtel poradit nebo udělat nejaké tak bych to bral.koupil bych je od Vás.

Re: Subwoofer Q353 200w

Vyber si některý z projektů, které tady jsou.

Ohledně vytvoření výhybek na míru - problém je v tom, že s těmahle repro se nikdo nebude chtít zabývat. Tvořit na ně výhybky je hrozná práce a výsledek je sice mnohem lepší než u univerzálních výhybek, ale pořád dost špatný.

Re: Subwoofer Q353 200w

Kúp si ARN860* je to pomerne lacný reproduktor keď sa v tom nejaký čas pohrabeš nejaký sa na nete nejde.. Ja budem mat kúsok v TOP stave po generálke za 300+ doprava.. Bežne stoja okolo 600 v stave ako nove.. aj keď zatiaľ nemôžem posúdiť ako hra.. ale určite to bude lepšie..

Příspěvky [18]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Subwoofer Q353 200w

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£