Re: zesík od p. Sedláka

Ano, EZK se poměrně slušně drží. Používají ten materiál totiž i do stavebnic a nejspíš nestojí o problémy, tak proto mají skladem docela slušný materiál.
S tím napájením 2x40V ss to bude dávat kolem 100W, záleží na trafu, jak bude tvrdé.

Web

Re: zesík od p. Sedláka

dík, ale polud to 250VA trafo bude živit 2 moduly,kolik můžu očekávat?

Web

Re: zesík od p. Sedláka

Cca 2x75 - 80W/4ohm

Web

(upravil wwsly 11. 5. 2008 9:26)

Re: zesík od p. Sedláka

no když vyměním ty tranzy BDW83C/84C a přidám tyhle ochranny  XSJ3253 z EZK, tak při 2x40Vss by z toho mohl být dobrý zesík,ne? výkon mi postačí 2x40-60W s velkým přehledem. trafo je dost předimenzované.

sinclaire a ostatní tak hodnotíte to zapojení jako celek? je lepší si nechat toto nebo postavit zesík s lmkem např od pibiho?díky za každý názor...

Web

(upravil wwsly 19. 5. 2008 10:01)

Re: zesík od p. Sedláka

edit které tedy..... BDW83C/84C nebo BDW93C/94C?

Web

(upravil wwsly 19. 5. 2008 11:17)

Re: zesík od p. Sedláka

BDW83C/84C nebo BDW93C/94C? spíš ty 8x

Web

Re: zesík od p. Sedláka

83C/84C od spolehlivýho dodavatele. Mají větší futrál, mohly by víc vydržet. Ostatně Ti to psal sinclair už 27.4. smile

Z vlastní zkušenosti (byl jsem zvědavej) vím, že 93C/94C, navíc z GM, vydrží těch 75-80W asi 15 vteřin.

Web

Re: zesík od p. Sedláka

pokud to budu kupovat tak jedině v ezk.

Web

Re: zesík od p. Sedláka

tak to kup a postav a poreferuj, jak to chodí smile

Web

Re: zesík od p. Sedláka

no já to mám postavené s TIPy, které nejsou z gme a ani ničeho podobného, zvuk čistej ani zapnutí není slyšet. měření zatím nemám,asi tak.

Web

Re: zesík od p. Sedláka

Zdravim, nasiel som v bordeli po kamosvi dosku + par suciastok na Zesilovac 400W od Sedlaka. Chcem sa spytat ci ma zmysel to poskladat s koncami MJ15024 a 15025, +MJE340/350 + MJE 15030/15031. Ak ano, co potrebujem zmenit aby som to mohol napajat vyssim napajanim (mal tam toroida 1200W 4x58V) co je trosku dost. Ma to vobec cenu ? Bolo by to k subwooferu.

Re: zesík od p. Sedláka

postav si leach, je pekne zdokumentovany a je k nemu pekna doska aj dostupne suciastky a hra to ako ma

Web

Re: zesík od p. Sedláka

já bych toho sedláka s kloudnejma trandama nezavrhoval....

Web

Re: zesík od p. Sedláka

No prave. Staval by som nieco ine pokial by som 3/4 toho nemal v krabici a zmienene tranzistory najdem doma tiez... Tranzistory co som spominal maju vyssie U -  pokial pouzijem aj to trafo 2x58 co musim zmenit oproti tym +-70V?

Re: zesík od p. Sedláka

tranzistory musím mít Uce=170V

Web