Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

tak poľské stavebnice hej, ale polovodiče čo som bral od nich...operáky a čo ja viem čo.. smile vždy poslali to, čo písali, mňa len serú že tam nemajú seriózne teslácke poťáky, len tie plastové hnusy a ako tak použiteľné ALPHA smile

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

for Sinclair : mas nieco proti mne ze tu pises take kraviny a moje meno vo svojich prihonenych prispevkoch ? ten Toldik 21 rocny by Ti nakopal tu tvoju staru rit  ani by si sa nenazdal si frajer ze si daleko co?

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

sewa toldo:
nema to cenu.. setri si zdravie, a nie si ho nicis na takom zmetkovi ako je leos a spol..

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

NECHCI tady vyhrozovani pestmi a fyzickou likvidaci. To rikam obema stranam na rovinu.

(upravil Jaro16 18. 2. 2008 8:53)

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Nechci se vas pane moderatore dotknout, ale myslim, ze takovi thread, kde nekdo na nekoho pinda (vpodstate neparavem) by ste mali smazat pripadne (precistit) sami vidite ze nekomu se to nemusi libit (nemyslim seba ale toldika, lebo sinclair bral jeho meno nadarmo..)

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Pindání je jedna věc a kecy co by komu fyzicky udělal jsou věc druhá.

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Jaro, ackoliv se mi to nelibi a nemam to rad, nadavejte si jak chcete. To vypovida jenom o tom, kdo to psal. At uz je to sinclair nebo nekdo z "vas".

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Kurpelm, kurva - už to hraje, nebo se s tím ještě jebeš? yikes

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Leošku, mám fofry jak hrom. Skúškové, teraz brigáda, nejaké tie monitory a telky do toho, a je o zábavu postarané... Naposledy som sa zastavil na vyberaní trandov na záverné napätie. Rozptyl parametrov nebol prakticky žiadny, musím sa tomu ešte povenovať. Aby som mohol merať toto napätie, musím oživiť elektrónkový zdroj, ktorý je ešte spred roku 65 a nebol posledných 25 rokov zapnutý... Ale zas keď sa naseriem tak si taký zdroj spácham, ale s trandami... A henten pošlem kade ľahšie... Dokelu, už aby to hralo. 
Takže nemá niekto záujem (Sinclair?) o tento zdroj, LC merač, sínusový generátor, NF milvoltmeter a odporovú kaskádu? Okrem tej kaskády je všetko na elektrónkach... Do zbierky? Na vyhodenie nemám srdce.

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

kurpelm smile coho ze sa to chces zbavit ??? smile ak budem mat ako zobral by som nieco sak musime sa dohodnut wink mozno aj vsetko...

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Dobre, to sa ešte porozprávame keď dakedy dojdeš.

Web

Re: Aces SP1000 - poznáte niekto?

Tak Aces už behá, veľká vďaka Jožimu za rýchle vybavenie.
http://picasaweb.google.com/jakub.grolmus/Drim_koniec#