Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Ostatní technika » Odpájanie reproduktorov pomocou MOSFET

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 26 z 26]

Re: Odpájanie reproduktorov pomocou MOSFET

Stephunku, já ani zčásti nechápu, proč děláš takovýhle píčoviny a ještě k tomu složitý a drahý.
Pokud se chceš vyhnout kontaktu relé /a kdo by nechtěl, že/, tak není jednoduššího řešení, než pověsit na výstup 25A triak, kterej přes diak v případě průrazu koncových tranzistorů nebo nějakého stejnosměrného průšvihu kolem 12-15V šlusuje výstup a vyrazí pojistky.
A nemáš v cestě vůbec nic, od výstupu koncového zesilovače ke svorkám může být klidně měděná pásovina třeba 10x2mm...
A k triaku přivést festovní zem, aby to při sepnutí někde neuhořelo.

Web

Re: Odpájanie reproduktorov pomocou MOSFET

Tohle je nekonečný pinožení , již tisíckrát diskutovaný : nakonec to stejně skončí tak, že se tam dá to relé a nebo to dotyčný riskne "natvrdo" s patřičně dimenzovanými tranzistory .
Jinam to stejně nevede.

Re: Odpájanie reproduktorov pomocou MOSFET

Ja toto dobre viem, pistole to vyjadril naprosto přesně tongue . Pravdepodobne skončím na kurpelmovom "stykači", meral som mu prechoďák a bol som milo prekvapený. Spravil som toto preto, aby som si niečo ujasnil, niečo sa naučil, opäť som niečo zažil na vlastnej koži a je to nenahraditeľná skúsenosť. Ďakujem pánom za vecné pripomienky. Fórum je skvelé v tom, že ak sa užíva s rozumom, človek sa posúva pomaličky vpred.
Ak fety, jedine do napájacích vetiev. Ak by sa niekto odvážil postaviť, premerať, uvítam dodatočné postrehy.
prajem všetkým pekný deň

Re: Odpájanie reproduktorov pomocou MOSFET

Leosi, da se dneska vubec sehnat neco jako bejvala KR105 nebo 205? Diaky, ktery jsem vyhrabal v nabidkach maji zapalny napeti kolem 50V nejmin, coz je samozrejme moc...

Re: Odpájanie reproduktorov pomocou MOSFET

jo většinou mají ER900 který má 28-36V ,mám nějaké KR100 tj 26-36V

Web

Re: Odpájanie reproduktorov pomocou MOSFET

V každej menšej prdeli by mali byť dostupné DB3 s podobnými parametrami.

Příspěvky [21 až 26 z 26]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Ostatní technika » Odpájanie reproduktorov pomocou MOSFET

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£