Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » PA a zvukařina » problem s BR pri EM151 s Eminence deltou 15LF

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 27 z 27]

Re: problem s BR pri EM151 s Eminence deltou 15LF

A este druha vec je ta, ze ja sa nezivim zvucenim ani nicim podobnym, cize nie som nejaky dedinsky dj, ktory obcas urobi zabavku v kulturaku. repra len poziciavam znamemu. inak su na zahrade, pri opekackach a pod.
Keby som chcel zvucit profesionalne tak si samozrejme nekupim nic od Eminence, ale siahol by som urcite po niecom kvalitnom. Omnisroty, Zomaxy mozes najst v 1500 podnikoch na slovensku. keby si chcel dam ti typy(v NR ich maju asi v kazdom druhom)..niekedy z nich dost bolia usi a clovek ma pocit, ze by bol radsej keby bolo ticho.

Re: problem s BR pri EM151 s Eminence deltou 15LF

Ty zpropadený GX-y....je to šrot, kterej po dvou letech a pár měsících začne hořet jak Omnišrot po půlroce, uvidíte. S tím osazením, co tam je a se zapojením proudového omezení jsou u GXů jen dvě možnosti: buď to bude hrát na píču, protože to bude proudová limitace ve špičkách strhávat, anebo to sice jakžtakž hrát bude, ale bude to po jistém čase /až se tepelně unaví čipy a pájený spoj čip-podložka uvnitř trandů/ odcházet na sekundární tepelný průraz.
Na ten deklarovaný výkon je to osazený dost sračkovýma tranzistorama.
Hubert bude bezesporu jiného názoru, ostatně já ho docela i chápu - kdyby mně hořely Aldaxovské moduly, taky bych se nepříznivou statistikou poruchovosti nějak moc nechlubil.
Jsou to prostě obchodníci a pro obchod udělají maximum - v rámci objektivity ale musím důrazně připomenout, že Prodance ještě patří k těm lepším, ne-li nejlépe se chovajícím obchodníkům.

Ale jestli můžu něco utrousit ze své třicetileté praxe v oboru nf zesilovačů Vám mladým :
řadě GX se raději vyhýbejte a kousek si připlaťte aspoň za řadu RMX, rozhodně to stojí za to, anebo se poohlédněte i po jiných renomovaných značkách, například Crest Audio.

Web

Re: problem s BR pri EM151 s Eminence deltou 15LF

vidim ze vies o com hovoris..ja sa do toho rozumiem sice prd a hneva ma jedna vec, ze si taka firma ako QSC dovoli dat do 8 000 zosilovacu shitne suciastky..povedzme aj co sa tyka filtracie, uz tam mohli prihodit o jeden par tych 4700 viac. peniaze akosi nemaju hodnotu, ved to co dali dovnutra nema hodnotu ani tretinu z toho co pytaju. inak moduly aldaxu su kvalitne? rozmyslal som aj nad tym. ktory by si mi odporucil, co sa tyka vykonu, najlepsie okolo 250-300 W do 8 ohmov. dik

Re: problem s BR pri EM151 s Eminence deltou 15LF

ono zosilovac sa 8k je lacny zosilovac a nemoze byt postaveny na kvalitnych suciastkach...treba si uvedomit ze prvotny ciel vyrobcu je vytvorit zisk a nie predat suciastky za vyrobnu cenu..
k tomu ze pouzite suciasky maju tretinovu cenu zosu: co myslis aku hodnotu budu mat suciastky v zosilovaci za 60 k ?

Re: problem s BR pri EM151 s Eminence deltou 15LF

to beriem, je mi jasny aj ciel vyrobcu aj veci s tym spojene. dobre vedia, ze ludia to kupia aj keby ceny najlacnejsich vysli este o polovicu viac. ked niekto nieco potrebuje,tak to proste kupi. ja v podstate ako amater si neviem predstavit, ze by som siel kupit zos za 60k. asi by mi bol k nicomu a nevyuzil by som jeho potencial.

Re: problem s BR pri EM151 s Eminence deltou 15LF

Mě jenom strašně vadí to chování výrobců. Před dvěma lety byla řada RMX považována za jakýsi low-end, níž už prostě u QSC nešlo jít. Tapca a Behringery EP byly považovány za takové šmudly, které si kupovali jen zoufalci.
Jenže DNESKA je i to Tapco J2500 vysoko nad úrovní GX5 a low-endem se rázem stalo QSC, což je mi dost k smíchu.

Když výrobce napíše "přizpůsobili jsme modelovou řadu Vašim finančním možnostem", tak to v překladu znamená asi toto:
"Vyrobili jsme z co nejmenšího množství noname šrotu výrobek, který JAKSI a JAKŽTAKŽ plní svoji funkci, vydrží Vám maximálně dva roky a pak jej budete muset vyhodit a přijít si k nám pro další".

Každý si myslí, že když je to QSC, tak je to jakási záruka kvality či čeho. Prdlajs, to jen QSC zneužilo svého vybudovaného postavení k tomu, aby o peníze očesali i ty zákazníky, kteří by si normálně šli koupit Behringer.
Jinde Vám za dost podobné peníze nabídnou podstatně víc.

Web

Re: problem s BR pri EM151 s Eminence deltou 15LF

Nebude-li to masáž z Prodanců? Mají tam MISTRA demagogie... Co není QSC je šunt..ale prodávají i horší..akorát je z toho MISTR MISTROVSKY VYLŽE...

Web

Příspěvky [21 až 27 z 27]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » PA a zvukařina » problem s BR pri EM151 s Eminence deltou 15LF

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£