Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Autohifi » Repro na motocykl

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [8]

Téma: Repro na motocykl

Zdravím, neporadil/nepomohl by mi někdo s lehkým repro na motorku 12 V ? Kdyby se někdo takový našel a měl chuť poradit amatérovi tak moje ICQ je 443085118. Díky moc za pomoc

Re: Repro na motocykl

pýtaš sa na reproduktor a do popisu nam povieš že to bude na 12V, je to nelogické. Ked už chceš aby ti pomohli, tak napíš čo od toho očakávaš, aká je to motorka, kde chceš ten reprák dať a pod. Je rozdiel simson a Goldwing smile

Re: Repro na motocykl

Viděl sem reproduktor osazený místo předního světla ale čím a jak to měl poháněný to nevím. smile

Re: Repro na motocykl

No, je ot na yamahu DT 50, na simsonehcsem to viděl hodně a hodně je toho na youtube, ja zatím přemejšlím kam ot dám a nic mě nenapadá ale to by nebyl takový problém, chtěl ybch aby ot hrálo aspon trochu hlasitě ale nemusí to bejt extra, určitě víc než například sony erikson....

Re: Repro na motocykl

No chtělo by to nějaký zesilovač na něho, nebo autorádio. Nějaká MP3, nebo mobil ti reproň prakticky neutáhnou.

Re: Repro na motocykl

Zes s můstkovou TDA2005 se krásně vleze pod sedlo u těch menších moderních motorek. Nicméně mi to připadá jako uplná demagogie, protože za jízdy slyšíš možná tak zvuk proudícího vzduchu a motoru a když stojíš, tak hned vymlátíš baterku, takže musíš mít nastartovaný a to zas zbytečně trápíš stroj. Používal bych to na co je to určený a nevymejšlel bejkárny.
Jinak jít to jde, stejně jako milion dalších tuningů, ale příjde mi to mrhání časem a penězma. Radši investuj víc do kvalitnějších gum. smile

Re: Repro na motocykl

No tak je ot lehkej dvoutak, chitne na drc baterku k nastartování nepotřebuju a hrálo by to pouze a jenom kdybych někde stál...bez motoru. Tady si ot někdo udělal na simosna moc pěkný http://www.youtube.com/watch?v=L6b2EQzKh6E

Re: Repro na motocykl

No, jestli víš kam repra uložit a jak velký potřebuješ, na typu až tolik nezáleží. Stejně jde o kravál ne o kvalitu. Spíš jde o zesilovač, který to budeš živit. autorádio je moc velký a zesilovač asi udělat neumíš, že?

Příspěvky [8]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Autohifi » Repro na motocykl

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£