Téma: Bassreflex

Mám dotaz,připravuji se dělat subwooferovou bednu a bassreflex doporučený výrobcem je 100mm x 250mm,ale mě tak napadá,že bych udělal dva poloviční.Prosím poraďte zda je lespí jeden velkej nebo dva malý...jo můj Subwoofer je Ground zero radioactive gzrw 30 spl...díky

Re: Bassreflex

radioactive... lol

Naházej si ty parametry semhlenc: http://audioweb.cz/viewtopic.php?id=15624 a pohraj si. Chceš-li dva nátrubky a mají-li být naladěné na stejnou f jak ten jeden od výrobce (10x20cm ve 42l), pak cca 7x22cm.

(upravil 2san 19. 3. 2009 12:50)

Re: Bassreflex

Ty se směješ mýmu rdaioactivu? njn nic lepšího nebylo...ale díky

Re: Bassreflex

Nic lepsieho nebolo?, kde?
Aspon, ze model SPL.

Re: Bassreflex

všude...

Re: Bassreflex

A to je? 3 internetove obchody?

Re: Bassreflex

vždy sa nájde niečo lepšie ako Ground Zero...

Re: Bassreflex

uplně stejný koš má LAB12... že by to vyráběla jedna fabrika, nebo to GZ obšlehlo?

Web

Re: Bassreflex

Ten isty kos ma XY dalsich vyrobcov, aj tusim DLD, DLS, a pod.

Re: Bassreflex

No já můžu být rád za to co mám,poněvadž jsem student tak si nemůžu dovolit Alpine...

Re: Bassreflex

Jsou i jiný kvalitní značky než Alpine... Hřeba Hertz... Ground zero a jejich tisíce wattů... smile

Re: Bassreflex

No jo ale za to jsou rance...az budu výdělečně činný bude to o něčem jiným...a navíc zatím mám takovou šunku auto a tam mi to stačí,rozklepe ho s přehledem...

Re: Bassreflex

Když jsem byl mladej, taky jsem neměl peníze, a jednoduše jsem si nemohl koupit co jsem chtěl. Ještě jsem mladej, a pořád ty peníze nemam. To je normální, a lidé se s tím musí smířit. Pro ty, co se s tím nesmířili, žlutí spoluobčané vymysleli skvělou alternativu z rákosového hnusu.
Předtsav si, že potřebuješ letadlo. Nejlevnější letadlo od Boeingu stojí 10 milionů. Žluťí umějí vyrobit takové letadlo za dva miliony. Taky tak nadšeně poběžíš a koupíš si ho, a budeš v něm létat se svou rodinou?

(upravil 2san 23. 3. 2009 14:37)

Re: Bassreflex

No ale pokud vím,tak Ground zero není od žlutých spoluobčanů.

Re: Bassreflex

Je.

Re: Bassreflex

Ground Zero je sakra žlutý... Co je drahýho na Hertzu, nebo Helixu oproti tvýmu Ground Zeru? Co si zaplatíš, to dostaneš. Soused mi včera nadšeně ukazoval otevřený vzduchový filtr - kužel. Kvalita za 400,-. Mrknul jsem se proti světlu a ve filtrační tkanině byly díry jako špendlíkový hlavičky. Čili "filtr" na ho... a zničí tak motor. Když jsem mu ukazoval že kvalitní K+N stojí 1800,- rozčiloval se, že na něho nemá, proto má ten za 400,- A pointa je, že pokud nemáš alespoň na základní kvalitu, je lepší počkat a šetřit...

Re: Bassreflex

njn asi máš pravdu,ale já jsem nedočkavej...