Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » Autohifi » Náhrada za Raveland XCA700

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 33 z 33]

Re: Náhrada za Raveland XCA700

Pochlub se, jakym zpusobem resite tech 12V. smile

Pak sectete naklady na druhy,treti autozes (porad to bude na houby) a na tuning toho 12-13.8V zdroje a jestli on by za to uz nebyl nejaky levnejsi ne-uplne-srot PA konec... Vsadim se, ze ano a ze se tu jako vzdycky snazite objevovat ameriku, a to jeste oklikou kolem mesice.

Uz jenom zes to dal do autohifi... smile

(upravil little 13. 3. 2009 15:16)

Re: Náhrada za Raveland XCA700

Těch 12V tam má připojeno na férovku z Molexe. Takhle mu to jede už přes dva roky. Lucker smile

Zapomněl jsem dodat, že to celý má v dřevěný krabici, ze který vede jen EURO zdířka, proto je ten a-hifi zesík nutností, bohužel. S jiným rozměrem, než je klasický 2kanálový zesík tam není příliš počítáno. sad

Re: Náhrada za Raveland XCA700

A myslis, ze lepsi autozesik to nejak vyresi, kdyz Eurocase da na te 12V vetvi tak 10A pak jde do kyticek? Spocitej si kolik to je pri ucinnosti AB konce a prevodnikem napeti predtim (pokud tam neni jenom nejaky svab primo na 12V) Mas limit 120VA na vstupu, pri ucinnosti je to tak 2*40VA, a to jako by se musely dit zazraky.

Little, kdybyste tam meli nejake tvrde trafo, dokonale filtrovane a s moznym odberem treba 100-150A na sekundaru, tak nereknu ani pumpa a prijedu se na to zarizeni podivat. Ale dokud tam nebude zdroj podobnych kvalit, je takovahle konfigurace vhodna tak na to, aby se zjistilo, jestli zesik zije, a hrajou mu vsechny kanaly.

Takze tahle cela hovadina je proto, ze to ma "ve dreveny skrini"? Super. Citis, jaka je to kravina? smile To je jako koupit si kratsi kabat, prestoze v nem vypadam jako debil jenom proto, ze se mi delsi nevejde do skrine...

Re: Náhrada za Raveland XCA700

Já se o tom, jestli to je či není kravina nehodlám bavit. Už jsem několikrát řekl svůj názor a už na to (s prominutím) seru. Prostě mu pořídím nějaký lepší autozesík, možná i lepší zdroj, který dá do 12V větve alespoň 30A, kámoš bude spokojenej a to je to, o co tu celou dobu jde. smile

Re: Náhrada za Raveland XCA700

A to neslo rovnou? smile

Little, ty sam tady rves do stabilizace a filtrace obrovske kondiky a slysis tim rozdil a potom se ucastnis takovehohle reseni...

Re: Náhrada za Raveland XCA700

Já neměl na výběr. smile
Myslím, že tenhle zdroj mu bude bohatě stačit:
http://www.aukro.cz/item580664345_chief … 5500v.html

lol

Re: Náhrada za Raveland XCA700

A já se bavím, to je jako když 5 policajtů šroubuje žárovku...

Re: Náhrada za Raveland XCA700

Budes kupovat porad silnejsi a silnejsi PC zdroj a ono to bude porad a porad na hovno. Proc asi. TAkze ted das dva litry za autozes, tak trojku za zdroj (jako little, jestli ono by uz nebylo lepsi, za tyhle penize vysrat se na PC zdroje, ale kupit trafo a udelat normalne mustek, kdyz teda jako nutne autozes a nikdy jinak, co myslis?)

A kdyz uz autozes, tak aspon Mac rady Z.

Re: Náhrada za Raveland XCA700

Přesně - lepší zes, lepší zdroj, to už bude celkem ranec. Fakt nechápu, že rovnou neuděláš, co říká Michal. Nebo se o to aspoň nepokusíš mu to takhle vyložit. Nebo mu nech přečíst tenhle dred, třeba se zastydí, sklapne krofky a naběhne aspoň pro nějaký Tapco...

Re: Náhrada za Raveland XCA700

Tohle mu nemuze dat precist, protoze by videl, jak o nem little pise a hlavne by priznal chybu, coz se v tech sferach nenosi.

Re: Náhrada za Raveland XCA700

Dobře, pokud přímo srovnáme Rodek a Mac Zkové řady, co z toho vychází zvukově lépe? smile

Re: Náhrada za Raveland XCA700

Little čéče, přoč se pořád ptáš, když víš že to je v tomhle případě zvuku úplně jedno roll Jak máš jednou napikaču bedny s pízem, tak to nezachrání ani McIntosh lol

Re: Náhrada za Raveland XCA700

http://image-bits.ro/uploads/92dc41a1b5219dd1b266e1adf85ba03f.gif

Příspěvky [21 až 33 z 33]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » Autohifi » Náhrada za Raveland XCA700

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£