Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Autohifi » Náhrada za Raveland XCA700

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 33]

(upravil little 11. 3. 2009 19:19)

Téma: Náhrada za Raveland XCA700

Zdravím. Pánové, mám za sebou opět otřesný zážitek. Musel jsem vyslechnout kamarádovu "aparaturu" sestávající z nějakých profi bedýnek s 12 palcovým středobasem, šitózního PC zdroje zn. Eurocase a nakonec i autozesilovače, který je zmíněn v názvu. Jakmile se to trošku ohulilo, piezáky začali řezat uši. Odhodil jsem od reprobedýnek celou šitózní sestavičku, která je napájela a připojil je na svůj nový objev hifi zesík Universum. Upřímně, oba nás to posadilo na zadek a kamarád usoudil, že je asi něco špatně tak mě pověřil nepříliš jednoduchým úkolem. Mám koupit nějaký autohifi zesilovač, který bude o něco lepší než tenhle dosavadní. Na férovku říkám, že se v téhle oblasti vůbec neorientuju, ale požadavky jsou jasné. "Nesmí to řezat uši, musí to pořádně kopat". Pánové, poraďte mi prosím něco, co splňuje tyto požadavky do 4 tisíc korun. Klidně i jeté. Děkuju předem.

Info o Ravelandu XCA 700 např. zde:
http://www.aukro.cz/item553366368_Zsilo … A_700.html

Re: Náhrada za Raveland XCA700

Zase se to bude napajet Eurocasem? smile

Cokoliv co koupis na autohificlubu bude uplne jine kafe, nez ten Raveland. I zakladni Magnaty.

Re: Náhrada za Raveland XCA700

Celé je to blbosť. Keď som tu predával festovný zosilňovač, ktorý mal písané 90W do 8ohm a namerané 133... Tak po ňom pes neštekol dva týždne. Nájdi si nejaký normálny zos a nie takéto blbosti.

Web

Re: Náhrada za Raveland XCA700

S upgradem toho debilního 250W zdroje se taky počítá, ale známý o tom ještě neví. smile Kdysi jsme se tu bavili o značce Rodek, ale tuším, že jsi to byl právě Ty Michale, kdo upozorňoval na "agresivnější" výšky, což je bohužel něco, čeho se chci vyvarovat...

Re: Náhrada za Raveland XCA700

Ver, ze na piezo a uz vubec na jakykoliv "ne-jako-baterka-tvrdy" zdroj je to uplne jedno. Neres "ostrejsi vejsky" to bys poznal na normalnim vyskaci, ne na srotacke takyPA bedne.
Promin, ale cele je to blbe, vis to ty, vime to vsichni, ale on ne. Je jedinny, ktery prisel na to, ze autohifi zesy jsou na PA to nejlepcejsi. Clovece... kladu si otazku... ze by vsichni ostatni byli tak blbi, ze by je to nenapadlo? Napadlo. A treba to i zkusili. A proc to uz nikdo nedela?

(upravil little 12. 3. 2009 17:47)

Re: Náhrada za Raveland XCA700

Protože za daný peníz se dá pořídit mnohem lepší, kompaktnější, spolehlivější řešení. Jenže pochop, že tomu člověku to prostě nevysvětlíš, ten si furt mele svojí a (s prominutím) hospodští čůráci mu dávají za pravdu. Takový klasický začarovaný kruh. sad

EDIT: Který z těchto dvou zesilovačů byste vybrali?

Mac Audio MAC ATTACK 2100
http://www.ahifi.cz/zlevnene-auto-hifi/ … ovace.html

MAGNAT CRUSADER 600
http://www.ahifi.cz/zlevnene-auto-hifi/ … ovace.html

Re: Náhrada za Raveland XCA700

Nedoporucim ti nic. Je to cely kravina.

(upravil Lukáš33 12. 3. 2009 18:02)

Re: Náhrada za Raveland XCA700

Co to hovado vede k tomu auto zesiku a pc zdroji.Zasloužil by 25.
Za 1:piezo je odpad a bude to furt na blití
     2: PC zdroj?To u někoho vidět tak utěču
     3:Autozesik,je už jen podle toho názvu do auta a né na nějaké tragéd párty.

Nechci to říkat ale to už radši zes od omnišrotu,za ty prachy ho určitě sežene a možná i lepší.

Re: Náhrada za Raveland XCA700

a tebe ešte po papuli little že to podporuješ smile

Web

Re: Náhrada za Raveland XCA700

Kdyby ten piezák neřezal uši, tak by to hrálo i vcelku obstojně. Koncepce musí být zachována, do toho si kecat prostě nenechá. Jsem kámoš, tak se na něj přece nevykašlu, přestože si o tom myslím svoje. Hlavně že bude spokojenej. wink

Re: Náhrada za Raveland XCA700

Nechápu, že se na něj nevykašleš. Takhle se chovat můj kámoš poté, co se mu snažím poradit s něčím, kde absolutně neví která bije, tak bych mu to řek hodně natvrdo, resp. neměl bych zájem na podobnym bastlu pálit svůj drahocennej čas.

Re: Náhrada za Raveland XCA700

Presne jak rika Zorg. Az ten kamos za par let dostane rozum, nebo mu nekdo s vetsim charisma a autoritou rekne jakej je debil, prijde za tebou a budes na vine, zes mu to tehdy poradne nevysvetlil.

Kdo zpusobil, ze sam nacelnik vydaval tak zvracene rozkazy?

Re: Náhrada za Raveland XCA700

Navrhuji sníst psy! big_smile

Re: Náhrada za Raveland XCA700

Navrhuji přestat chodit okolo horké kaše a vyřknout ortel. Tady nejde o to, jestli je to špatně nebo dobře. Koncepce je předem dána a i když si o tom všichni myslíme svoje, známý to tak prostě chce. smile

Mac Audio MAC ATTACK 2100
http://www.ahifi.cz/zlevnene-auto-hifi/ … ovace.html

MAGNAT CRUSADER 600
http://www.ahifi.cz/zlevnene-auto-hifi/ … ovace.html

smile

Re: Náhrada za Raveland XCA700

Tak ho vyrkni. Ja to delat nebudu. smile

Ptas se me, jestli pro stavbu zavodniho rallycross specialu mas pouzit 1.5D nebo 1.7D. Znamemu rekni, ze na zavody se pouzivaji vesmes benzinove motory. A neni to proto, ze spalena nafta smrdi hur.

(upravil little 13. 3. 2009 12:58)

Re: Náhrada za Raveland XCA700

Známý nechce závodit. Známému je jasné, že se za takovéhle peníze závodit nedá, bohatě mu stačí rychlejší svezení. smile
PKdyž už jsme u těch aut tak si představ nynější zesilovač jako Favorita a bude Ti jasné, že cokoliv modernější s obsahem 1,5 či 1,7 bude úplně o něčem jiném. smile

Re: Náhrada za Raveland XCA700

Little, daleko radsi bych zavodil s motorem z Faka, nez s "modernejsim" 1.5D, presto ze ten naftak ma treba vetsi "volekroutak" tak proste pro zavody (byt v okresni lize) neni vhodny. Ne ze by ten motor z faka byl, ale je asi tak 1000x vhodnejsi a pri zavodnim rezimu poda radove lepsi vykony.

Re: Náhrada za Raveland XCA700

Michale, je mi líto, ale vůbec nerozumím, co mi tím chceš říct. Proč není vhodný? hmm

Re: Náhrada za Raveland XCA700

To je jedno co koupíš oba jsou na tom tak stejně,nebo čekáš,že jeden bude high-e.?
Prostě at si to ten kámoš koupí a rovnou mu řekni,že mu vzkazuju at se s tím jde vyfoťit na nádraží.

(upravil little 13. 3. 2009 14:55)

Re: Náhrada za Raveland XCA700

Je škoda, že něco takového nikdo z vás neviděl. Přestože jsem si doteď myslel, že je to zvěrstvo a šílenost, prostě že něco takového nemůže fungovat, docela jsem i změnil názor. Ono to dokonce funguje, sice (zatím) naprd, ale funguje. smile

Příspěvky [1 až 20 z 33]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Autohifi » Náhrada za Raveland XCA700

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£