Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 2 z 2)

Audioweb.cz » PA a zvukařina » Osazení Sub18 ze stránek B&C

  Stránky: ««« 1 2

RSS

Příspěvky [21 až 31 z 31]

Re: Osazení Sub18 ze stránek B&C

Servus Chlapy.Myslíte že i ten sub15 od BC je taky trochu špatně naladěn?Až ho mám postavenej ,včera jsem byl v Prodancu pro repro (15ps100),tak právě nevím jestli ho třeba prodloužit atd.i když v té verzi s 15 má o dost delší  bassreflex.A ještě jeden dotas pls.Budu mít  k tomu vyhybku Rane Sac 22.Na kolik nastavit dělící frekvenci?(satelity Ciare/De10/Me10)
Díky předem.....

Re: Osazení Sub18 ze stránek B&C

Nějak jsem to neměřil, ale u SUB15 by to mělo být taknějak správně - totiž bedna je menší, a už to vyžaduje delší bassreflex při obdobném ladění, a bassreflex je u sub18 zakraslenej příliš krátkej. Takže tady by to mělo vyhovovat.

Re: Osazení Sub18 ze stránek B&C

A kolik by jsi nastavil tu dělící frekvenci?Já abych trochu odhlechčil těm satelitům od bassů,lépe pak hrajou středy,teda myslím si to hmm
Dal bych nějakých 150hz ale to chce asi podle poslechu.
zatim a dík

Re: Osazení Sub18 ze stránek B&C

ano, podle poslechu, běžně se to dělí kolem 100Hz

Re: Osazení Sub18 ze stránek B&C

Ok a dík!Kuva ještě jedna blbost,taková asi cokotina.Kam nejlépe umístit do boxu vyhybku?To mně nikdy nenapadlo,,jestli co nejníže aby to trochu ofukoval středobass?

Re: Osazení Sub18 ze stránek B&C

na spodnu stenu...ono ked to budes delit 100-150hz tak to teda moc ofukovat nebude...a spravne dimenzovana vyhybka ani nemusi byt ofukovana

Re: Osazení Sub18 ze stránek B&C

No, vyhybka se většinou musí nacházet ve správné poloze a vzdálenosti od repráků, jinak se to spolu ovlivňuje. Na základě tohodle musí bejt dobře dymenzovaná, a až pak přemejšlet o lepším chlazení, třeba někde poblíž bassreflexu.

Re: Osazení Sub18 ze stránek B&C

No staví mi ji známej na nějakej plošnej spoj s Fotocitlivou vrstvou (GM elektronic)(já tomuhle vůbec nerozumím) podle plánku od Huberta a se součástkama z Prodancu.

Re: Osazení Sub18 ze stránek B&C

to může dopadnout uplně všelijak. jestli nerozumí vyhybkám ale jenom umí leptat ,tak to může dopadnout taky velmi špatně.

(upravil jardapeši 5. 2. 2009 11:56)

Re: Osazení Sub18 ze stránek B&C

Ne ne to je jeho práce.Normálně si staví svoje obvodové moduly,zesilovače atd.je to jeho koníček a práce.jenom se ptal jestli to neni náhodou jinak.

Re: Osazení Sub18 ze stránek B&C

ak to robi podla planu od huberta tak by to malo byt ok

Příspěvky [21 až 31 z 31]

  Stránky: ««« 1 2

Audioweb.cz » PA a zvukařina » Osazení Sub18 ze stránek B&C

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£