Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 4 z 4)

Audioweb.cz » Ostatní technika » diy kábel (vianočka)

  Stránky: ««« 1 2 3 4

RSS

Příspěvky [61 až 71 z 71]

Re: diy kábel (vianočka)

nevie to...tu na Slovensku...
a už to mám hotové smile od sestry.Je to ploché a má to 6x2,5 teda 7,5 musím povedať že je to fakt aj krajšie než tá 4x4 (bez kyslík) a mám to v čiernom smile

Re: diy kábel (vianočka)

no pochlub se a rovnou to můžem dát do galerie smile

Web

Re: diy kábel (vianočka)

len ja mám iba mobil sad škoda

Re: diy kábel (vianočka)

zdravim, mam pristup ke koaxum z 5 Ghz WiFi anten, sou to naky beldeny, prumer tak centak, jadro maj strasne silny kolem nej je dielekrikum, to je kryty po celym povrchu medenou paskou kolem ktery je kvalitne provedeny stineni. duvod proc je mam, je  ten ze na ty kebely sou nakrimpovany spatny konektory ktery po case zacli zlobit, takze se objizdej lidi kdyz jim nefunguje net a kdyz narazime na stary koaxi , menime je za novy s dobrejma konektorama. jen me stve ze ty stary koaxi sou strasne tuhy, lip se oheba 4ka Cu drat.  no a ted konecne dotaz, kdyz mi nebude vadit jak sou tuhy, sou vhodne pro pouziti v audio jako signalove ? vzhledem k tomu jakou maj konstukci si myslim ze by se daly pouzit i na stranu za zesilovacem. bohuzel sem na nich nenasel oznaceni typu, jen udaj o metrazi.  podle me kdyz se pouzivaj na tak vysoky frekvence tak by mely byt vhodny, musej mit nizkou hodnotu kapacity na metr.

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

Re: diy kábel (vianočka)

tak vyzkoušet to můžeš, někdo psal, že jsou lepší jak klasický kabely. chtělo by to na jednu bednu to a na druhou tamto a rychle přejíždět z jedný strany na druhou. potom uslišíš sám rozdíl pokud nějaký bude.

Web

Re: diy kábel (vianočka)

na uchometricke mereni  nemam ani usi ani aparaturu, chtelo by to spis odmerit, a na to taky nemam vybaveni.
Moh sem mit i 5 metrovy kusy sad ale zavahal sem, mam zatim 3 neco kolem metru. kdyz sezenu dalsi sem ochoten to nekomu povolanemu odeslat, za predpokladu ze me vyjde postovny do 200 a dotycny namerene parametry objektivne porovna i s namerenymi parametry jinych kabelu,at signalovymi tak vykonovymi, a to zejmena s hlediska kapacity kabelu na metr tak indukcnosti a resistivity. BTW.: jedine co sem zatim zjistil, ze se jedna o  50 Ohm-ovy kabel ( zrejme pri tech 5.5 GHz ).

" Vědět a znát to každý by chtěl, ale učit se nechce ... "

Web

Re: diy kábel (vianočka)

omg, na signál takový hovado ne... K repru možná.

(upravil sinclair 21. 10. 2008 23:59)

Re: diy kábel (vianočka)

wtf? imho na <->! smile

Web

Re: diy kábel (vianočka)

Chudák zrzka lol

Jinak Leošu, Andrew koax v cestě k repro jde slyšet i měřit zozdíl oproti křížový čtyřce... Jde jen o to jakej je to aparát, co se slyšitelnosti a racionálnosti týče.

(upravil wR1t3r 18. 12. 2008 21:43)

Re: diy kábel (vianočka)

mám pár otázek...chci si taky udělat takovou vánočku jako propojení gramec-zes tunner-zes.... chci aby na každém konci byly 2 cinche samozdřejmě...jenže...jaký použít kábl ..? stačí nějaká lepší repro dvoulinka kerou rozdělím na jednotlivé žíly? chtěl bych docílit něčeho takového :   http://img.photobucket.com/albums/v294/ … G_2351.jpg     přemýšlel jsem jak to zapojit(vycházel jsem z toho že je možno použít tu repro dvoulinku )  a napadlo mě jen toto schéma zapojení:  http://www.niggazforlife.ic.cz/cable.PNG  abych docílil toho že k cinchům vedou 3 kable a uprostřed jsou 4...


když na to tak koukám tento taky v poho použil asi normal drat http://img404.imageshack.us/img404/1041/1hfxw3pk6.jpg

Web

Re: diy kábel (vianočka)

a nevadí že neni tienený? ja tiež signálový nemám pletený iba dva kábliky mierne zatočené na každý kanál

Příspěvky [61 až 71 z 71]

  Stránky: ««« 1 2 3 4

Audioweb.cz » Ostatní technika » diy kábel (vianočka)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£