Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Autowoofer box na doma a obcas v aute

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [10]

Téma: Autowoofer box na doma a obcas v aute

zdravim chcel by som vedet ze jaky to je napad mat original do auta subwoofer box mat doma ako to bude asi hrat ? dost ludi mi hovori ze ked to je do auta tak doma to asi nebude hrat pekne.kamarat ma repro hertz fakt neviem co to je presne zac a ma to v cca 80 L bedni iba na doma nedava to do auta a hra to celkom nizko a aj dost hlasno.tak chcem vedet ked budem mat original box do auta ako by sa to spravalo doma

Re: Autowoofer box na doma a obcas v aute

Vačšina lacných autosubov je konštruovana a naladená na hrb okolo 50Hz a to u roznych ahifi sposobuje euforiu. V aute sa im vsetko trasie a su povazovany za frajerov lebo to trieska ako dive... Na doma by som takyto sub urcite nepouzil, lebo to s kvalitnym zvukom to vonkoncom nema nic spolocne (cest vynimkam), a to nie je rec o aktivnych suboch ktory maju v sebe zosilnovac napajany napatim 12V. Radsej chod cestou kupy kvalitneho menica, zosilnovaca, aktivnej vyhybky a nasimulovaneho boxu.

Re: Autowoofer box na doma a obcas v aute

no ved to ze to bude iba doma secko triast ale bude to strasne.mam doma TVM ARN-226 co tiez neni najkvalitnejsi reprak ale v 35 L bedni uzavretej spolu so 100 W zosilovacom a hra to pekne zahra to aj 35 hz nizsie to uz neni ono a tomu tvm chyba vykon inak som spokojny.

Re: Autowoofer box na doma a obcas v aute

226 nie je velmi vhodny na sub, skor do 3-pasma. ked chces nieco poriadne, popozeraj sa napriklad tu v projektoch. Stacila by ti nejaka Beyma (trebars 12BR70), s tym 100W zosom by to narobilo viac uzitku nez ta TVMka. Velmi tiez zalezi na pouzitom zosiku, dufam ze nemas nejaky integrac ale tranzistorovy.

Re: Autowoofer box na doma a obcas v aute

no ano ta beyma je slusna a ten tvm by som tiez racej videl v 3pasme ale ten sub stal dokopy 600 sk a za tie penaze to hra dost dobre.mam moznost ten autowooferbox vyskusat doma tak to skusim a ked to bude otrasne tak zacnem nieco riesit s tou beymou diki

Re: Autowoofer box na doma a obcas v aute

Mám tonsil 25/70,7,4  ohm ,také dost dobrý na sapík.Kdybys sháněl.Neni třeba tolik litrů.

Re: Autowoofer box na doma a obcas v aute

ok dik uvidim jak hento bude hrat potom budem zhanat mne a s tymi litrami sa mi strasne nelubia velke bedne tak dik zatial.

Re: Autowoofer box na doma a obcas v aute

hodis mi na ten tonsil link  ? nemozem ho najst diki

Re: Autowoofer box na doma a obcas v aute

Tonsily už nechte spát, jsou out. Vyrábět se to už nebude, prodávat taky nemá kdo, takže i kdyby se vyrábělo, bude z toho mít užitek jen kus severní Moravy v okolí Ostravy, Opavy a Kurviné, kteří by si pro to do PL sjeli na kole smile

Web

Re: Autowoofer box na doma a obcas v aute

neplantej tonsil normalně jede.
http://www.protonsil.pl/?s=1&page=1 … 12&p=1

Příspěvky [10]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Autowoofer box na doma a obcas v aute

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£