Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reproduktorové výhybky » Appolito/MTM

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [5]

Téma: Appolito/MTM

Nazdárek chlapi,
drobný dotaz ohledne výše zmíněného... Po nějakém čase straveném zkoumání a hloubání se mi hooodně zalíbilo MTM uspořádání....ale o tom to není... je vůbec možné postavit takovéto bedny z pohledu repro vyhýbky? Dočetl jsem se že je to dosti problém... Dá se to? Nebo na to mám zapomenout?
Repro, které bych použil je beyma 5mp60n a výškač nooo t-2030 jsem chtel ale ten pro appolito neni vhodný...to jsem alespon slysel ... a z duvodu toho ze pro appolito ty vyskace musi jit trosku niz zahrat nebo obycejne...

Prosím o poučení mé lehce zmatené duše.....:-)



Ps:Právě že konkrétně neznám nikoho kdo by se takhle ve vyhýbkách vyžíval a poradil a objektivne

(upravil hanzs 2. 1. 2010 18:37)

Re: Appolito/MTM

Marcell: nevim co uplne myslis tim, ze na to nejde udelat vyhybka nebo jen tezko?
Na netu je ke stazeni clanek v kterem sam D'Appolito ukazuje, jak se takova bedna dela a vyhybka je tam celkem normalni...

Jedno z jeho reseni + clanek je na http://www.seas.no/index.php?option=com … ;Itemid=40

(upravil Marcell 3. 1. 2010 0:01)

Re: Appolito/MTM

Jee diky.. to je jednoduchoučké.. já jsem myslel jaka v tom neni zaludnost.... a co by jste mi poradili teda za vyhybku vzhledem k tomu ze to nemam kde vymerit a postavit vyhybku na miru?


Ja jsem si to tak presne myslel ze to tak je a funguje jak to tam ma jen jsem se chtel ujistit ze se nepletu nebo si sam sobe nevytvarim bludy

Re: Appolito/MTM

Ja bych ti poradil si to mereni doma udelat. Je to nutne, abys dosahnul dobreho vysledku. Pokud mas pocitac (asi jo) tak naklady na mereni jsou tak stovka (zakladni provedeni). Jak na to, tu najdes.

Re: Appolito/MTM

No luxus... BHM1 mi rikal to same... tak ok ... je to jasne... dakujem

Příspěvky [5]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reproduktorové výhybky » Appolito/MTM

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£