Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 3)

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Subwoofer za 5600kč

  Stránky: 1 2 3 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 59]

Téma: Subwoofer za 5600kč

Oprazdninach mi hodi brigada konecne naky love, atak sem se  chci pustit do stavby subíku(repro+vyhybka....).tak pisu sem. uz ste mi jednou pomohli .tak jestli byste mi poradili naky navrhy bylo by to super.dik predem

Re: Subwoofer za 5600kč

aktív? Nebo do auta? Výhybku pasivní? To snad ne... sad

Re: Subwoofer za 5600kč

Co bys takovým subwooferem chtěl ozvučovat? Obývák, pokojíček, auto, zahradu?
Cena neznamená automaticky kvalitu... důležitý je dobrý návrh.

Web

Re: Subwoofer za 5600kč

no prave(hele sem lama a znam to vase kdyz nekdo neco rekne spatne tak stim pocitejte)bude domu tzn domácí

Re: Subwoofer za 5600kč

aktív alebo pasív? je dostatok priestoru na veľkú bedňu? hudba/film?

Web

Re: Subwoofer za 5600kč

s prostorem  by nebyl problem bylo by to víc na hudbu  abyl bych rad za oboje vyrianty navrhu jak aktivní tak pasivní.nakej zesilovač mám ale je to shit(2x60w)

Re: Subwoofer za 5600kč

5600, to je cena repro zos aj material?

Web

Re: Subwoofer za 5600kč

uz ked to tu tak rozoberate,aj ja mam podobny problem, len ja uz mam vybrane repro,bude to delta 12LF/15LF,nejaky slusny objem,nieco okolo 100-120 litrov, naladenie BR, viem ze chciet od tohoto 30hz je kravina,ale dalo by sa to naladit aspon na tych 40+- tak to by boli moje parametre ktorym by som rad vyhovel,dufam ze som nedal latku moc vysoko sad

Re: Subwoofer za 5600kč

Nedal. a navic te to asi vyjde levneji. Pokud te zajmaj Hertzy tak spis tu 15ku, ale jinak mezi 12 a patnactkou je jedinej rozdil ve velikosti kose........

Re: Subwoofer za 5600kč

to Crashpc: A co říkáš na citlivost u Delty 15LF->má o 2dB lepší citlivost než 12LF...To snad taky neni zanedbatelný ne...? hmm

(upravil Tom.boy 27. 6. 2007 10:36)

Re: Subwoofer za 5600kč

takze mame asi uz rozhodnute, skor som chcel tu 12 ale ten objem nebude az tak rozdielny, 15 vyjde na stejno roll teraz by ma zaujimali nejake presnejsie cisla,objem BR wink
edit: samozrejme ze ma zaujimaju aj nejake tie nizsie Hz

Re: Subwoofer za 5600kč

redyuri napsal:

5600, to je cena repro zos aj material?

cena by byla za repro a zesilovač .material neni problem!

Re: Subwoofer za 5600kč

Lukas: vis preci jak se meri citlivost.... v uzitecnym  pasmu to asi nebude vic nez do decibelu a.... no  pujde holka niz, to urcite ano, ma nizsi Fs atd. na to je dobra. Jen jsem proste brnknul o to ze je to "prachsprosta" delta 12 s vetsim kosem....

Re: Subwoofer za 5600kč

Crashpc:Ta citlivost bude asi zanedbatelná jak říkáš, a že Delta 15 půjde níž si myslim taky...:)

Re: Subwoofer za 5600kč

Já si myslim že níž pude ta 12. 15 má strašně velkej vas, musel bys to mít v obrvský bedně.

Re: Subwoofer za 5600kč

pls k memu topicu sad

Re: Subwoofer za 5600kč

Tradičně se zase píše o něčem jiném roll

Web

(upravil Crashpc 27. 6. 2007 17:09)

Re: Subwoofer za 5600kč

Ojkos: neber to jako provokaci. I ta Eminence Delta se může octnout ve tvém reprertoáru. možná proto se tu o ní bavíme.  Já vim, je to zas PA do pokoje. to omýlaný téma. ale sežeňte hifíka za 1700 co udělá tolik pěkný muziky....

ne tak uplně Kritiku

Re: Subwoofer za 5600kč

Jasně, kup si profíka ...

Web

Re: Subwoofer za 5600kč

PA maju plnu podporu u mna,hifik predsa nezahraje to co profi, ojkos,myslim ze aj ty by si mal uvazovat o niecom takom,alebo obslahni projekt od michala wink ked uz chces nieco takeho, ja sa uspokojim aj s PA do izby,kde chces nejaky nenarocny sub,skus ten thread o bandpase s 312, aj to vyzera celkom slusne,aj to som zvazoval

Příspěvky [1 až 20 z 59]

  Stránky: 1 2 3 »»»

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Subwoofer za 5600kč

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£