Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Co to je a má to cenu?

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 30]

(upravil Lachim 22. 6. 2007 23:41)

Téma: Co to je a má to cenu?

Našel jsem  v elektrodílně jedné nejmenované firmy tyto bedny. Jsou přelepny nějakou tapetou a štítek žádný. Krycí hadr jsem pro focení sundal.

http://img96.imageshack.us/my.php?image=teslagl7.jpg

  Má to cenu to z elektrikářů dostat (počítám 1 až 2 litry rumu) a předělat to? Myslím tím výhybku a samozřejmě škatuli. Repra jsou obdivuhodně zachovalá. Maj tam holt teplíčko a sucho.
  Ještě jsem drze sundal bass a vyfotil výhybku.

http://img267.imageshack.us/my.php?imag … bkagl6.jpg

  Docela mě to láká

Čekám rozporuplné reakce wink

Re: Co to je a má to cenu?

Dobrý to bedniska... ARS84x

Re: Co to je a má to cenu?

Jsou to továrenské bedny Tesla s koaxiálne umístěným vysokotónovým reproduktorem.
Rozhodně to má cenu a jdi do toho i za cenu většího množství tuzemáku. smile

Re: Co to je a má to cenu?

Za tyhle bedny v 100% stavu bych dal tak tisícovku...

Re: Co to je a má to cenu?

Tak OK,zkusím to z nich vydyndat. Když se to zdaří,poradíte? Hlavně jestli zachovat objem a co ve výhybce vyměnit a za co.

Re: Co to je a má to cenu?

Objem nechat a ve výhybce vyměnit všechny kondy za (ESO) MKT svitky. Hovňáky i krabicáky smile

Re: Co to je a má to cenu?

Díky za rady. Dám info,jak to dopadlo.

Re: Co to je a má to cenu?

Taky doporučuju, tohle v dobrém stavu už má dneska muzejní hodnotu, sám mám 944 model (menší basák). Mám rád tyhle bedny.

(upravil Frank 23. 6. 2007 8:34)

Re: Co to je a má to cenu?

Sice menší basák, ale 944ky jdou hloubš... 844 maj myslim trochu hrb. Basipyčo smile

(upravil Karlos 23. 6. 2007 9:50)

Re: Co to je a má to cenu?

No ale ARN738 je o něčem jiném smile Teda budu z nich dělat spodky, a teď je mám v malé closed 2*26litru bedně (provizorní) a jakože basy hlavně u metalu paráda, a to nemusím nic dělat s eq a ani přidávat na zesu.
BTW kdyby si chtěl prodat tak mám zájem hlavně o výhybku,středy+výšky a taky basy možná smile

Re: Co to je a má to cenu?

No dyk řikám... Basipyčo.


Jestli v tom jsou ARV160, tak bych je taky bral smile

Re: Co to je a má to cenu?

ARS840 to nejsou protože ty mají jinou výhybku. Dle menších indukčností soudím že to bude ARS844.

(upravil Lachim 23. 6. 2007 14:35)

Re: Co to je a má to cenu?

V pondělí to zkusim vyjednat a když to klapne,tak ta repra sundám a povím vám,co že je to za tipa. Ať se nehádáte wink

To Karlos: to jsou celý bedny néé?

Re: Co to je a má to cenu?

Jestli myslíš to co sem psal, tak jedině v 8ohm verzi .. a nechcu dřevo. Hlavně tu středobasovou část+výhybku. Basy by se taky hodily ale není to nutné. Ale jak chceš uvidíš sám no smile

Re: Co to je a má to cenu?

Ještě nic nemám a třeba ani nebude,ale jestli joo,tak bych to chtěl překopat. Když se mi nebude zvuk líbit,pude to z baráku.

Re: Co to je a má to cenu?

Ono to má moc pěkný zvuk, teda mi sedí aj ty vejšky a středy.

Re: Co to je a má to cenu?

hej ,když už jsme u těch tesel nevíte někdo kolik má přibližně ARV261 a ARV265 hloubku???PLS

Re: Co to je a má to cenu?

nemám je tady, asi asi o cenťák-dva víc než 161.

Re: Co to je a má to cenu?

jj dík

(upravil Thales 23. 6. 2007 19:25)

Re: Co to je a má to cenu?

>Technáč

Teď jdu pryč ale až přijdu tak ti je změřím naprosto přesně páč tu dva kousky mám. Nejpozději zítra - záleží na tom v jakém stavu přijdu. Ale jestli koukáš na ty dva na Aukru tak se na ně vykašli protože to jsou repra na nic. Leda tak na opravu dobových strojů pokud chceš zachovat historický ráz. Raději koukej po ARV161 které jsou podstatně lepší.

A stejně mi na ně nešahej(te) protože je mám v úmyslu koupit a nacpat do jedněch historických bednisek kde jsou poškozené a nemůžu tam nacpat nic jiného. Jasné?! smile

Příspěvky [1 až 20 z 30]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Co to je a má to cenu?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£