Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reproduktorové výhybky » Univerzální výhybka???

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [4]

Téma: Univerzální výhybka???

Zdar, rád bych se zeptal zde přítomných odborníků, zda lze pořídit nějakou "univerzální výhybku". Jde mi o to, že mám bednu osazenou 300W subwooferem a mam k tomu ještě 150W výškové repro. Bednu bychom rádi využili jako přídavný odposlech v kapele, tudíž nepotřebujeme nějakou top hifi kvalitu. Sešli se mi tyto komponenty a rád bych je využil. Proto se chci zeptat jestli by mi někdo poradil, jakou výhybku k tomu pořídit? Bohužel o subwooferu vím pouze to, že je od výrobce Mc Fun má 300W a 4Ohm, žádnou citlivost a frekvenční rozssahy jsem nevypatral a k tomu mám výškový repro s piezo krystalem 150W, frekvenční rozsah 5-20kHz, citlivost 95dB. Byl by někdo tak laskav a zkusil mi poradit? Předem moc děkuji...

Re: Univerzální výhybka???

Troopere všechno špatně - zapomeň na to. Dneska se mi zrovna nechce tohle všechno vyvracet a rozpitvávat proč je to špatně ale zkus mi věřit a poohlédnot se po normální bedně nebo bednách.

Re: Univerzální výhybka???

Trooper ten basák velmi rýchlo predaj , alebo zahod,to piezo tiež ak nestálo viac ako 150kč.Pretože ten basák nemá viac ako 100W a mizivú citlivosť , a piezo je a bude vždy odpad.

ale ak si chces predsa len narobiť starosti postupom času tak pred piezo praskni 22ohm 10W odpor a máš hotovo.

Re: Univerzální výhybka???

Ok, díky za upřímnost... wink
Sami říkáte že je to odpad, takže těžko to má cenu někomu nabízet k prodeji, ale pokud jsem to pořídil vše za nic, tak i kdyby to mělo udělat službu jen chvilku a pak se to spálit, tak... Časem se nějaký box pořídí, ale raději investuji peníze do kytary a svého aparátu... No to je jedno, díky Frenkies, zkusim tam pridat ten odpor a uvidíme co to udělá, asi nic horšího, než samotnej woofer pasivně zapojenej těžko... smile

Příspěvky [4]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reproduktorové výhybky » Univerzální výhybka???

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£