Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reproduktorové výhybky » 2-pasmo - vyhybka

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [12]

Téma: 2-pasmo - vyhybka

nenasiel by sa tu niekto kdo by vedel mi vyratat deliacu frekvneciu kazdeho reproduktora zvlast  a aj deliacu frekvenciu celej sustavy, aby som mohol vybrat vhodnu vyhybku.... prosim  piste(surne)

Re: 2-pasmo - vyhybka

dělící frekvence celé soupravy? nemylsel jsi impedanci?
chceš koupit uni vyhybku co?

Web

Re: 2-pasmo - vyhybka

chcel som si robit vyhybku sam... nic mi nechyba len deliaca frekvencia celej sustavy, aby som si mohol vybrat suciastky...alebo si kupit nejaku univerzalnu?

Re: 2-pasmo - vyhybka

deliacu frekvenciu si neviem odsimulovat

Re: 2-pasmo - vyhybka

Nebude lepší, když napíšeš, co máš za repro?

Re: 2-pasmo - vyhybka

jasne je to dvojpasmo z dvomi basakmi zapojene v serii ARN 188-03 4 ohm a Tonsil GDWK 11/100 8 ohm...

Re: 2-pasmo - vyhybka

frekvencni rozsah u basaku je 40-4000 Hz a pri vyskovom je frekvencni rozsah 400-20000Hz a k tomu vyskacu mam doporucenu deliacu frekvenciu 4,8kHz...ale este mi chyba deliaca frekvencia k basaku

Re: 2-pasmo - vyhybka

prečítaj si napr toto http://audioweb.cz/tp-vyhybky.htm potom popozeraj projekty a zistíš snáď, že to nie je len tak, že poď klobáska, zjem ťa.

Web

Re: 2-pasmo - vyhybka

ved viem ze to není take jednoduche a preto sem pisem ... a ten clanok uz som cital

Re: 2-pasmo - vyhybka

Ten Tonsil chce výš, ale taky musíš honit výš ten středobas. Zkus napsat uživateli Lynhy, našel jsem vlákno kde řešili přesně tuhle kombinaci. Má sice arn 188/05-4, ale to je skoro stejný. Na rozsahy u repráků nekoukej, jsou jen hrubě orientační až nepoužitelné. Jo a je to uspořádané bas-výška-bas?

Re: 2-pasmo - vyhybka

ano B-V-B

Re: 2-pasmo - vyhybka

co hovorite na SPF vyhybky?

Příspěvky [12]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reproduktorové výhybky » 2-pasmo - vyhybka

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£