Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Ostatní technika » Best of MP3 přehráváč?

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [8]

Téma: Best of MP3 přehráváč?

Ahoj
Rád bych se zeptal na čem posloucháte muziku, rád bych si pořídil nějaký ten reproduktor ale nevím si rady a chtěl bych něco kvalitnějšího a tady je přeci spousta lidí co se v tom vyzná a máj super reproduktory.. na penězech mi moc nezáleží, a který myslíte že je moc dobrý přehrávač mp3 a jiných formátů podle mě ipod ale opravdu se v tom nevyznám.

Re: Best of MP3 přehráváč?

No najprv by som si s kľudným svedomím dovolil uviesť obrovskú poruchovosť mp3/Ipod prehrávačov, každý druhý sa posere bez ohľadu na značku výrobcu, preto ti radšej neporadím žiadny. Z porúch môžem menovať, najčastejšie odíde sluchátkový výstup kvôli slabému upevneniu jacku, to že sa ti može celý prehrávač doslova rosypať alebo rozpadne sa ti konštrukcia je bežná vec, softwér to má takisto veľmi na mále...
Nejako tu podivne zasieraš fórum, tam zhora to zmaž.

Web

Re: Best of MP3 přehráváč?

mám už nějakou dobu ipod  classic 80GB - a žádnou závadu jsem na něm neshledal, ani mechanickou, ani softwerovou, jako jediné mínus bych označil itunes přes které se do toho sype muzika, ale aspoň tě to donutí mít  ty skladby řádně otagované smile

Re: Best of MP3 přehráváč?

Nejaky ten reproduktor si pord, ale vez ze pokud chces kvalitni hudbu, tak MP3 je to co bude hned a asi nejvice nejslabsi clanek celeho toho veho reproaparatury. Zacal bych uvazovat trosku jinak.

Web

Re: Best of MP3 přehráváč?

mam už letitý Emgeton E5 Cult a spokojenost veliká...

Web

Re: Best of MP3 přehráváč?

Fan: suhlas..mam ten isty stroj (classic tusim 5generacia) a ziadny problem ...padol mi ZAPNUTY (podotykam ze ma hdd) z metra a pol este s nejakym tym urychlenim na beton..a na moje pocudovanie nic sa mu nestalo,ani sa nevypol ..samozrejme nejake mechanicke stopy to zanechalo
itunes je kapitola sama o sebe a je najvacsim minusom
kupil som ho preto ze nic lacnejsie s takou kapacitou uspokojivo hrajuce nebolo...keby som nemal financny limit bral by som iaudio (u mna zvukova 1)
ako ninus ipodu by som videl slaby vystupny vykon..mam ho stale na full a ked nieje zmastrovana nahravka tesne pod nulu tak je to slabota

(upravil dbmax 13. 4. 2009 20:13)

Re: Best of MP3 přehráváč?

DJ Pietro : nesúhlas, tentokrát podotýkam, že ak ti padne akýkoľvek HDD už z 3 cm výšky napr. na stôl, na zem, na dlážku, respekt,na tvrdý povrch, pri výrobe sa takýto kus považuje za poškodený a pracovník uhrádza jeho výrobné náklady v plnej miere! Tož tak. Jednak to viem preto, pretože som s takýmito vecičkami pracoval, jednak preto, pretože som menil spustu HDD v kompoch len preto, že poniektorí majitelia kopali do počítača a následne poškodili Hdd, pričom nevedeli, že je to až tak náchylné na otrasy.

Web

Re: Best of MP3 přehráváč?

Pozri ja urcite nechcem robit applu reklamu..len vravim co sa mi stalo..tiez som zostal prekvapeny ze fici vpohode dalej..zdvihal som ho zo zeme s tym ze mozem ist rovno do servisu

chcel som tym povedat ze ten prehravac je kvalitne spracovany (mnoho inych by si uz musel zbierat po okoli)
mozno som mal len stastie a druhy pad by uz nemusel prezit

Příspěvky [8]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Ostatní technika » Best of MP3 přehráváč?

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£