Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 4 z 5)

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Eminence LAB12 a Aldax

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 »»»

RSS

Příspěvky [61 až 80 z 82]

Re: Eminence LAB12 a Aldax

"akorát ta rezonance se zesílí dost" - to by možná právě mohlo pomoct nějaké tlumení.

jaká povrchovka je na té černé přední stěně? vypadá to dobře, i když ty fotky nic moc..

já jsem rozhodně pro dýhu, tapeta by zkazila skoro dokonalý výsledný dojem.

kurva, takovej subáč bych chtěl někdy slyšet, kde bydlíš? smile)

(upravil mirulu 2. 10. 2007 10:06)

Re: Eminence LAB12 a Aldax

První vrstva je  natíraná štetcem. Barva černá, matná. Zůstaly tam tahy, tak je druhá vrstva vyťupkovaná. Vypadá to jak válečkem. Ty tahy z první vrstvy jsou ale pořád trochu vidět.  S tim tlumením máš asi pravdu, to budu zkoušet ale až se zesilovačem. Bydlim V Praze v Ruzyni, to by ses projel lehce z Ostravy smile

2 Mekky ... u mě to bude ještě zajímavý. Zvolil jsem špatnej postup. Přelepil jsem zakrývací izolačkou část bedny, abych mohl natřít úřední desku, pak jsem tu izolačku sundal. No jo, ale zajímavý bude se tam strefovat s tou tapetou nebo dýhou že? Barva má malou vrstvu, tak když to překreju, tak tam bude schod, když to nějde bude ujíždět, tak to nějak dobarvovat, no prostě na kokot. Jediný řešení vidim v tom, že to překryju a pak podél schodu říznu.
Jinak Mekky ... Promiň že se ti pořád cpu do tvého dredu, ale tak trochu se to sem hodí ne? smile

Web

Re: Eminence LAB12 a Aldax

Teda já se těším na finální recenzi jako malej kluk smile.  Tak ať vše doděláš v klidu levou zadní.
Čest

Re: Eminence LAB12 a Aldax

mirulu, das to na diyfans ako projekt?

(upravil mirulu 2. 10. 2007 23:00)

Re: Eminence LAB12 a Aldax

2 Drimacoustic ... snad jo, pokud to antonio akceptuje, ale zas moc fotek ze stavby nebude, mam fotky cos viděl a pak budou fotky hotovka. Snad stačí, pokud by někdo chtěl, mam to nasimulovaný v kompu, přesný rozměry by šly zveřejnit.

Web

(upravil mirulu 6. 10. 2007 23:06)

Re: Eminence LAB12 a Aldax

Kucí mám pro vás zatim perličku, abyste mohli slintat smile

http://img503.imageshack.us/img503/5011/cimg7471xj2.th.jpg

Tady mam zatim celou fotogalerii ... Tímto bych chtěl ještě jednou poděkovat Bentlymu, že mi udělal všechny tak krásné fotky smile

http://home.zcu.cz/~mirulu/Lab12%20Subw … index.html

Web

Re: Eminence LAB12 a Aldax

nemáš link na ten program, přez co si dělal tu galerii?

Web

Re: Eminence LAB12 a Aldax

2 Chyna ...
http://www.stahuj.centrum.cz/grafika_a_ … /jalbum/?g[hledano]=galerie&g[oz]=7.2.1

Web

Re: Eminence LAB12 a Aldax

moc pěkný, moooc....

(upravil IMP 7. 10. 2007 15:05)

Re: Eminence LAB12 a Aldax

Nádhera!
Pěknej macek...to bude s pořádným zesem, pěknej rachot wink
81kg?! Nechtěl bych tenhle sub stěhovat sám smile

Re: Eminence LAB12 a Aldax

ty jo moje bedna se zesem a repráky má "jen" 40Kg. dneska sem jí tahal a stačilo mi to. todle leda naložit na kolečko big_smile

Web

Re: Eminence LAB12 a Aldax

No Teď se dá leda tak šoupat po koberci, proto ho mam kousek na koberci a kousek na tý pěně, co se dává pod plovoucí podlahu. Bude to mít hroty, pod to dám 5mm sololit s tou nalepenou pěnou, kerá bude vezpod. Doufám, že mi to ten sololit nerozlouskne smile btw jaký hroty mi doporučíte? Všechno je tak drahý ... možná domácí výroba smile

Web

Re: Eminence LAB12 a Aldax

Spíš než hroty bych u tohodle viděl kolečka, aby se s tím dalo hýbat wink

Jinak pěkný projekt ...

Re: Eminence LAB12 a Aldax

Na co s tim budu hýbat? smile Až bude zes, všechno hotové, tak s tim snad nikdo hýbat už nebude smile

Web

Re: Eminence LAB12 a Aldax

Spíš bych udělal nožky ze dřeva.

Web

Re: Eminence LAB12 a Aldax

2 Kritik ... Taky o tom přemýšlím, že tam prdnu nějaký dřevěný válečky a vyprdnu se na to.

Web

Re: Eminence LAB12 a Aldax

Nadhera. Moc fajn projekt, asi se vyprdnu na experimenty s profikama a pouziju pro kamose reproduktor urceny pro subwoofery a budu bez starosti. Ty hroty bych tam dal. Urcite mas nejakyho znamyho, ktery by ti je na soustruhu vytocil. Vzdyt nemusi byt nutne mosazne nebo pozlacene ... Ocelove budou pevnejsi i lacinejsi. Galerie fotek je uzasna smile

Re: Eminence LAB12 a Aldax

I já se musím připojit k pochavale - vypadá to velice pěkně.

Re: Eminence LAB12 a Aldax

No známého na soustruhu teda asi nemám. Ale tak bych se mohl obrátit zde na někoho, kdo by mě udělal pěkný kuželový nožičky, kde by z podstavy trčel kousek výběhu s M6 závitem smile

Web

(upravil mirulu 25. 11. 2007 21:21)

Re: Eminence LAB12 a Aldax

Zdar, tak je přede mnou pro mě složitý úkol zapojit zesilovač spv250p+

Řeším nejeden problém

1.) Napájení ochran (dva oranžové dráty) jak zjistim, jak je mam zapoijt? Podle mě je to jedno, ale Leoš minle říkal něco o přefázování napájení ochran, tak nevím
2.) Jak moc tenké dráty mohou být pro napájení seniora (15V/50mA)
3.) Jak mam narvat dráty do tý svorkovnice wago lol

časem mě ještě něco napadne ... smile

Web

Příspěvky [61 až 80 z 82]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 »»»

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » Eminence LAB12 a Aldax

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£