Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Jak udělat / kde sehnat svítící reproduktor

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 26]

Téma: Jak udělat / kde sehnat svítící reproduktor

Ahoj zní to asi divně, ale u kamaráda jsem viděl repro a ten reproduktor jakoby blikal do rytmu modou barvou, zajímalo by mě, jestli se takové reproduktory dělají, nebo jestli tam byla dodělaná dioda, která blikala do rytmu...

Re: Jak udělat / kde sehnat svítící reproduktor

Stačí průhledná membrána a nějaká elektronika smile Ale je to chujovina, čvachto...

Re: Jak udělat / kde sehnat svítící reproduktor

mam takovy pocit ze magnat ma nejaky takovy blikaci "subwoofer" ale chujovina to teda je solidni smile

Re: Jak udělat / kde sehnat svítící reproduktor

V hadexu maj big_smile

Re: Jak udělat / kde sehnat svítící reproduktor

V hadexu maj, v hadexu udělaj big_smile no ještě jsem takovou věc neviděl u žádného solidního reproduktoru. a u těch nesolidních si to stejně nechali pěkně zaplatit...

Re: Jak udělat / kde sehnat svítící reproduktor

A ještě to dělá Raveland. Měl jsem tu "čest" jednu takovou hyber super bednu si poslechnout a od tý doby nemůžu spát, jak se bojím, že mi ji dá někdo poslechnout ještě jednou...:lol:

Re: Jak udělat / kde sehnat svítící reproduktor

Nestraš. To ani ta světelná show nebyla dostatečná satisfakce k neutečení z místnosti s tím "aparátem"?

Re: Jak udělat / kde sehnat svítící reproduktor

Když mě po prvním duchbůůůůbůfff leknutím zdřevěněly nohy a byl jsem v říti... A když už šok alespoň trochu odezněl, zase jsem na cestu ke dveřim neviděl, páč jsem byl oslepený tou nadpozemsky modrou září...

(upravil Karlos 10. 6. 2007 16:55)

Re: Jak udělat / kde sehnat svítící reproduktor

Pánové,vy píšete sci-fi ne ? lol

Re: Jak udělat / kde sehnat svítící reproduktor

To víš, jsem v práci, tak se musím nějak rozveselit... Hele, je mi to děsně trapný a hloupy a strašně se stydím a asi budu brečet celou noc, ale jak teda udělat to napojení diody na signál ze zesilovače...?

Re: Jak udělat / kde sehnat svítící reproduktor

vyrob si malou barevnou hudbu a přídavnej napájecí zdroj

Web

(upravil Mathes 11. 6. 2007 8:48)

Re: Jak udělat / kde sehnat svítící reproduktor

Ale ten Raveland co jsem slyšel, to měl nějak braný od reproduktorů. Bylo tam tišťáček s nějakými rezistory a šly od toho dráty k basáku, výškáčům a diodce...

Chyna: Co dělá Trabik...?

Re: Jak udělat / kde sehnat svítící reproduktor

Mathes no jasné, didoda ti bude blikat do rytmu aj když ji napojíš jen na plus a mínus vystupu zesu k repro. Ale spálí se při moce velkém výkonu .. Takže ty rezistory to nějak korigujou smile

Re: Jak udělat / kde sehnat svítící reproduktor

To jede čistě pasivně, bez napájení - jenom ze signálu zesilovače? Třeba to bese ss ofsetovou složku zesilovače jako zdroj napájení - předpokládá se "ujetý" konec. smile

Re: Jak udělat / kde sehnat svítící reproduktor

Ale jo, jemi jasné, že to jde takhle - nejsem elektronik, ale trošku představu bych měl. Jenom je to celé na palici.
To už můžeš rovnou na výstup autozesu dát autožárovku a je to. smile

Re: Jak udělat / kde sehnat svítící reproduktor

ano, presne to muzes.... co takhle nejakou malou vyhybku nebo jedno BCcko ktery se ti rozumneji otevre az pri urcitym napeti? napada me mraky moc jednoduchejch typicky cinskejch bastl udelatek jak to udelat.....

Re: Jak udělat / kde sehnat svítící reproduktor

Mathes: no dobrý,jezdí. mám na něm pár polepů a hasičák na vejfuku takže o trošičku lepší zvuk lol

Web

Re: Jak udělat / kde sehnat svítící reproduktor

Ale preco sa nevyjadruje cvachta? Co sa uz niekde cvachta pri vode?

Web

(upravil Mathes 11. 6. 2007 14:32)

Re: Jak udělat / kde sehnat svítící reproduktor

Chyna: ještě si hoď do boku výfuku svíčku, napoj ji na další indučku a budeš mít plamenomet na požádání (teda cvaknutí vypínačem) kdykoliv a kdekoliv. Teda hlavně v koloně je to k užitku... mad Doma mi leží křídlo, který by se ti možná hodilo. Škoda že bydlíš tak daleko...

PS: Možná jsme cvachtu vyplašili tím začátkem... Teda hlavně já, s nadpozemsky modrým světlem...

Re: Jak udělat / kde sehnat svítící reproduktor

http://youtube.com/watch?v=qHHU9FBI74s lol

Příspěvky [1 až 20 z 26]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Jak udělat / kde sehnat svítící reproduktor

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£