Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 12 z 17)

Audioweb.cz » Projekty sloupových reprosoustav » KUmBAjz (Visaton TIW300, AL170, TI100 a KE25SC)

  Stránky: ««« 1 ... 10 11 12 13 14 ... 17 »»»

RSS

Příspěvky [221 až 240 z 327]

(upravil KUmBAjz 13. 4. 2009 18:53)

Re: KUmBAjz (Visaton TIW300, AL170, TI100 a KE25SC)

Joo, bigboš je fajn. Klasika mě osobně nebere, je mi 26, to by bylo divný kdyby brala... jooo, tak za dvacet let s k tomu možná prohraju, teď je to pro mne omezený žánr. jinak já neřekl že to hraje u mě blbě, já nevím jak to u mě hraje, páč žádnou klasiku sem na tom nikdy nepouštěl, kromě Barcelony od Mercuryho a Caballé - což je nahraný děsivě... jináč to, že je klasika jedním z nejproblematičtěji zaznamenatelných i reprodukovatelných žánrů samozřejmě vím... to není nic nového.
toť slovo hudebního prasete KUmBAjze smile smile
jinak se můžeme domluvit a poslechnout to - mohu to někam dovézt, když to bude mít smysl anebo někdo můžete přijet s nějakým zesilvačem smile

(upravil pistole 13. 4. 2009 19:04)

Re: KUmBAjz (Visaton TIW300, AL170, TI100 a KE25SC)

někdy k tobě vezmu zesík s předkem ... CD máš zdá se slušný
Teď bude mít dvojici zesů ode mne půjčenou kamarád ale potom možná...

Re: KUmBAjz (Visaton TIW300, AL170, TI100 a KE25SC)

jo to by bylo bezva smile pistole - odkud že to jsi?

(upravil pistole 13. 4. 2009 20:10)

Re: KUmBAjz (Visaton TIW300, AL170, TI100 a KE25SC)

jsem z cháčka takže 100 km. Často jsem v Praze u Dawsaa (nechávám u něho často svoje komponenty takže k tobě nemusím ani osobně - může to vzít on a má taky slušnej předek) , Moje firma tam taky sídlí a tak...není problém...
ale až se to bude hodit

Re: KUmBAjz (Visaton TIW300, AL170, TI100 a KE25SC)

což je řešitelné smile

Re: KUmBAjz (Visaton TIW300, AL170, TI100 a KE25SC)

dawsoo:
Samo C.E.C. T 5100Z

Re: KUmBAjz (Visaton TIW300, AL170, TI100 a KE25SC)

Kumblajz:
Optimum by bylo tě navštívit s pistolníkem společně protože on má portable měření na NTB ... jinak slabší model (80W/8-150W/4) mam pujčenej na prezentaci jeden i já = mohu teoreticky přinýst s sebou...myslim že budeš valit bulvy co z toho leze

pavelpajos:
Jo tak to beru ten je opravdu vcelku povedenej

Není co dodávat...

Re: KUmBAjz (Visaton TIW300, AL170, TI100 a KE25SC)

dawsoo: jo já sem zcela pro smile

Re: KUmBAjz (Visaton TIW300, AL170, TI100 a KE25SC)

Pánové, až se sejdete, mohl bych se k vám "přisrat"?

Web

Re: KUmBAjz (Visaton TIW300, AL170, TI100 a KE25SC)

Taky jsem to chtěl napsat, že bych rád konečně slyšel v klidu top aparát. Aspoň bych měl referenci i ohledně nahrávek a jak co poslouchat. Dost by mi to pomohlo a rád bych se přidal taky uui

Re: KUmBAjz (Visaton TIW300, AL170, TI100 a KE25SC)

Když by to bylo v nějakej přijatelnej čas, taky bych se přisockoval big_smile

Re: KUmBAjz (Visaton TIW300, AL170, TI100 a KE25SC)

jéé, to bude masakr smile já se taky přisockuju smile

Re: KUmBAjz (Visaton TIW300, AL170, TI100 a KE25SC)

Tak zdravím hifi měřitele.Včera jsem se potkal s profesorem Kujalskim a mám Vám všem co používáte měřící přístroje vzkázat,ten kdo věří měřákům je buď hluchej nebo.....On hraje na housle od 5 let a sluch není hluch.Co nejde posoudit sluchem změřit jde čistě teoreticky,ale praxe je jiná a měření je silně ovlivněno prostorem.Z toho plyne sluch a místnost jsou vždy v rozporu s realitou měření.Proto výrobci repro (BW,Revel,Focal atd.)používají
mimo měřáků hlavně sluch špičkovejch hudebníků!!!!né teoretiků.hifi zdar

(upravil dawsoo 27. 4. 2009 20:07)

Re: KUmBAjz (Visaton TIW300, AL170, TI100 a KE25SC)

Pavelpajos:
lol tak a to jsem teda z toho uplně to... zkreslenej big_smile mam kamaráda co hraje od 4 na banjo a poslouchá na geniusky big_smile

Není co dodávat...

Re: KUmBAjz (Visaton TIW300, AL170, TI100 a KE25SC)

Mně je nějakej Kujalskim u prdele...vsadím se, že by uchem nepoznal přepólovanej vejškáč, měřím i poslouchám a  jde to dobře dohromady, alespoň tedy pro mne je to přijatelná cesta ověření nejen výsledku. Nevím, co tím chtěl básník vlastně říci.

Re: KUmBAjz (Visaton TIW300, AL170, TI100 a KE25SC)

hifi zdar...na benjo může hrát,ale je potřeba aspoň od 10 si napnout kovové struny?Básník nevím co chtěl říci mě jde
o hudbu, měřiteli?

Re: KUmBAjz (Visaton TIW300, AL170, TI100 a KE25SC)

Někdo holky, někdo vdolky - je to o ničem, já si svoje výtvory budu zkrátka měřit, návrh výhybky je tímto pro mne značně snadnější, pokud to někomu nevyhovuje, jeho problém a může si zkusit hodnoty RLCčka k basáku naposlouchat, hifi zdar. Osobně se v tomto případě obávám jiné věci a to, jestli tento přístup spíše nepramení z neznalosti dané problematiky. Oni ti výrobci sice používají sluch hudebníků, ale až potom, co si to oměří a z toho měření dají dohromady nějaký výsledek. Akustika je věda s výraznými prvky fyziky a matematiky, teoretické výsledky a závěry jsou podloženy i praktickými výsledky, které těm teoretickým korespondují.

Re: KUmBAjz (Visaton TIW300, AL170, TI100 a KE25SC)

Jarous...já rači ty holky než vdolky,ale s tím ostatním souhlas,už zde byla ňák nuda?

Re: KUmBAjz (Visaton TIW300, AL170, TI100 a KE25SC)

Trochu OT: Pavle, ono ne všichni muzikanti jsou dobrými referencemi na to jak hrají bedny, a zrovna Focaly (alespoň poslední modely které jsem slyšel) hrají docela "zprdele":-).

Spíše bych kombinoval špičkový měření (to jak to dělá David, Pistole a jiní) + vlastní reference nebo pro koho ty bedny jsou určeny. Určitě je lepší vědět že bedny hrají dobře ale ty to "tolik nevnímáš" než že to hraje zprdele a ještě se tím chlubit co nemáš.:-)

Re: KUmBAjz (Visaton TIW300, AL170, TI100 a KE25SC)

pavelpajos, nevím kdo jsi, ale zatím mám pocit, že celej Tvůj přínos tady je vyvolávání flame kontroverzníma poznámkama...

Web

Příspěvky [221 až 240 z 327]

  Stránky: ««« 1 ... 10 11 12 13 14 ... 17 »»»

Audioweb.cz » Projekty sloupových reprosoustav » KUmBAjz (Visaton TIW300, AL170, TI100 a KE25SC)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£