Téma: přečtené/nepřečtené příspěvky

Taky se Vám stává, že příspěvek přečtete a zustane označený jako nepřečtený?Na minulém fóru jsem si na to zvykl, ale tam se po nějaké době odznačili, ale tady mě zustanou označené i několik dní.A některé příspěvky zustali označené i když jsem dal označit všechny příspěvky jako přečtené!

Re: přečtené/nepřečtené příspěvky

Stejny problém mám i já sad

Re: přečtené/nepřečtené příspěvky

Je to blbý. Tohle mi tu vadí nejvíc.

Neřikals Antonio, že to umíš spravit?

Re: přečtené/nepřečtené příspěvky

pripajam sa. je to divne.

Re: přečtené/nepřečtené příspěvky

Když si dam zobrazit příspěvky od poslední návštěvy tak mě to vždycky odhlásí.

Re: přečtené/nepřečtené příspěvky

Taky mám takový problém.Snad to pujde spravit sad

Re: přečtené/nepřečtené příspěvky

mne to dělá taky a docela mne to s**e

Re: přečtené/nepřečtené příspěvky

To je obecná vlastnost tohohle enginu fóra. Nevím, jestli to tu jde nastavit, moná v nové verzi. To by muselo být PhpBB.

Re: přečtené/nepřečtené příspěvky

No v minulý verzi mě to neodhlašovalo, takže je to buď nastavením nebo bug v nový verzi...

Re: přečtené/nepřečtené příspěvky

1/ Příspěvky se odznačí po 24h, mnozí si tu totiž kdysi stežovali, že se jim příspěvky odznačili a neměli je ještě přečtené, proto jsem to takhle "extrémně" navýšil. Ve verzi 1.3 by už mělo být automatické odznačování přečtených příspěvků, tak, jak to je v phpBB.

2/ Fórum vás doteď odhlašovalo po 5 minutách nečinnosti, to mě přišlo málo, takže jsem to nastavil na 15 minut.

PS: Měli jste na předešlém fóru nějaký problém s vyhledáváním? Tím myslím vyhledávat rychle několikrát za sebou?


Iridescent: To je divný problém, má někdo podobný?

Re: přečtené/nepřečtené příspěvky

Já jsem si navyknul otevřít si seznam nových příspěvků od poslední návštěvy, pootvírat si vše do panelů a hned označit jako přečtené. Pak si v klídku všechno přečtu a nemám problém s nesprávným označováním či naopak neoznačováním.

Re: přečtené/nepřečtené příspěvky

"Mark all topics as read"  a máte vyřešeno

Re: přečtené/nepřečtené příspěvky

riesim ako Johnyn ako na starom, aj na novom fore. vsetko mi fachci ako ma.

Web

Re: přečtené/nepřečtené příspěvky

Antonio: takže když kliknu na odkaz z index.php, tak mě to neodhlásí, ale když to udělam ze záložek tak jo.

Re: přečtené/nepřečtené příspěvky

Presne tak ako Johnyn a kurpelm... Uz som tak zvyknuty, lebo vacsinou citam vsetko doradu a potom to len odznacim....

Web

Re: přečtené/nepřečtené příspěvky

2 irides
zapni si coockies smile

Web

Re: přečtené/nepřečtené příspěvky

Přesně tak to dělejte jako Boramyr, jiný rozumný způsob snad ani není.

Iridescent: Ten "odkaz" má být "Lougout"? Zkus udělat video, tohle se mě nezdá, nebo si fórum načti znovu » F5 nebo Ctrl+F5, možná to bude i v těch cookies, nevím...

Re: přečtené/nepřečtené příspěvky

podobné psie kusy mi ešte robil Krusader ...aký máš prehliadač?

Web

(upravil Iridescent 18. 4. 2007 18:08)

Re: přečtené/nepřečtené příspěvky

yuri: cookies mam zaplý, nejsem blbej.
Antonio: v minulý verzi fóra sem měl záložku, kterou sem si otevřel rovnou seznam nepřečtených příspěvků od poslední návštěvy. Když jí použiju teď, tak mi to napíše že nemam oprávnění to vidět a jsem odhlášenej. Když se přihlásim a kliknu na odkaz, tak to funguje normálně.

Edit: dělá to ve firefoxu i v opeře.
Neni tam nějaká debilita jako že to kontroluje referer nebo tak něco?

Re: přečtené/nepřečtené příspěvky

Iridescent: asi mi to dochází...

Nejsi přihlášen. Klikneš na tu tvou záložku odkazující na "Show new posts since last visit", zobrazí se "You do not have permission to access this page." Tak?

Pokud myslíš toto, je to naprosto normální - nejsi přihlášen, nic se ti nemůže zobrazit. Klikáš na "Show new posts since last visit", který je na index.php vidět pouze jsi-li přihlášet a to ty nejsi.