Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reprosoustavy » Bedýnky k PC z repro DAX ZGF-100

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [10]

(upravil Dingo 5. 6. 2007 16:45)

Téma: Bedýnky k PC z repro DAX ZGF-100

Kámoš mi před chvílí dones tyto dva reproduktory(koaxy) do auta (maj průměr 10cm), že by z toho chtěl bedýnky k PC. Nic určitýho sem mu neslíbil, jen sem mu řekl ať od toho nečeká zázraky.

Můj dotaz je kolik litrů by ta bedýnka měla mít? (tipuju tak 2-4l) (bude to poslouchatelný? i když mě to může bejt jedno smile )

Našel jsem k tomu, že to hraje od 70Hz-22kHz a má to 89dB.
Chce k tomu i zesík, tak mě napdá že asi k PC aby to bylo co nejjednodušší, tak bych k tomu udělal zesík z TDA8560Q.

Taky mě napadlo ty vejšky ze středu toho repráku odmontovat a dát je na bedýnce nad repro.

Re: Bedýnky k PC z repro DAX ZGF-100

nech ty vejšky jak sou a udělej tomu cca 6 litříků uzavřenou a uplně vyplněnou bedýnku wink

Web

(upravil Dingo 5. 6. 2007 21:13)

Re: Bedýnky k PC z repro DAX ZGF-100

dík.
6litrů, to už bude docela slušně velká bedýnka - vnitřní rozměry šířka 13 výška 25 a hloubka 20cm.

Re: Bedýnky k PC z repro DAX ZGF-100

no i když i těch 5l  bude stačit

Web

Re: Bedýnky k PC z repro DAX ZGF-100

před lety jsem dělal něco podobnýho do krabic z plexi
http://img529.imageshack.us/img529/7900/pb210008pq6.th.jpg

Re: Bedýnky k PC z repro DAX ZGF-100

dokken: voostrýý, kchůl big_smile

(upravil Solomon 6. 6. 2007 21:56)

Re: Bedýnky k PC z repro DAX ZGF-100

dokken: a proč tam není nějaký výtlum?

že by aby bylo vidět ten cool magnet? big_smile

Re: Bedýnky k PC z repro DAX ZGF-100

úúža. smile

Re: Bedýnky k PC z repro DAX ZGF-100

dokken : Pěkný... Kdysi jsem o něčem podobným uvažoval, ale nechtělo se mi investovat čas a peníze do lepení bedýnky z plexiskla, když ji můžu mít zadarmo z DTD, nebo překližky... Jak dlouho jsi na nich dělal?

Re: Bedýnky k PC z repro DAX ZGF-100

Díly z akrylu mi nařezal kámoš z reklamky na desetinu přesně,zaleštil hrany a dal mi lepidlo.Dá se udělat i tak,že se rozpustí zbytky akrylu(plexi)v chloroformu.Pak jsem si musel půjčit asi 5 úhelníku a slepit přípravek z desek.Na základnu jsem přilepil jednu kolmo a pak ní druhou.No a do toho přípravku jsem vkládal ty plexi desky a lepil po jedny k jedný.Víckrát bych to nedělal......Tlumení není aby byl vidět ten pseudukchůl magnet smile
Krmím to Zetawatem,zesem z amára(cca 20let zes s MDA2020) co jsem dělal na vojně a bylo mi ho líto vyhodit.Obrovsky nápisy HiFi,VU metr z ledek a podobný zhovadilosti smile

Příspěvky [10]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Bedýnky k PC z repro DAX ZGF-100

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£