Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Reprosoustavy » Povrchova uprava dyhou

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [17]

Téma: Povrchova uprava dyhou

Zdravim Vas vsetkych, chcel by som sa opytat, ci nahodou nema niekto doma nejaky solidny postup lepenia dyhy ako pvrchovej upravy reprosustav. Pripadne nejake prakticke skusenosti a rady nacosi davat pozor a coho sa vyvarovat a ako postupovat pri lepeni a ake dyhy a lepidklo je na toto najlepsie.Dakujem

(upravil dokken 4. 6. 2007 21:15)

Re: Povrchova uprava dyhou

Dýhu nažehluju přes silikonovej papír na pečení,předem napatlanou Alkaprenem 140/toluen v poměru 1:1 z dokonale zaschlým nátěrem.Ověřeno na cca 8 párech budek,vesměs sloupových.

Re: Povrchova uprava dyhou

nemas nejaky prakticky navod?

Re: Povrchova uprava dyhou

Jako a nyní vemte do levé ruky dýhu a pravé žehličku a pozoooor,začínáme pěkně od sebe pomaluu,opatrně....sorry,to si vyzkoušej.

Re: Povrchova uprava dyhou

Dyhu lepim lepidlom na drevo (rozne duvilax,rakol,vipolax atd) celu lepenu plochu natriem lepidlom aj dyhu necham zavednut,prilozim a zatazim.Ala najvacsi problem vidim na dyhovani zrazeni a zvlast kolmych na kresbu najde sa tu nejaky stolar ktory by nam dal nejaku radu ako na to?Inspiracia je u Xavianu.

Re: Povrchova uprava dyhou

daj odkaz na ten Xavian

Re: Povrchova uprava dyhou

maros
na to sa pouziva zosadenka priamo z vyroby, ktoru kupis uz so zlozenou kresbou.

Re: Povrchova uprava dyhou

A nebo si tu sesazenku udělej sám

Re: Povrchova uprava dyhou

odkaz na xavian http://www.xn360.com/indexen.html
neviem ci sme sa dobre porozumeli:
to mengel: zosadenka aspon co mi povedali odbornici su dva platy presne odrezane vedla seba a z jednej strany zosite ale myslim ked pozriete na odkaz je to jasne co chcem zrazenie hornej hrany je odyhovane z jedneho kusu,na to sa pytam

Re: Povrchova uprava dyhou

neni to chybny odkaz? nejako nefunguje

Re: Povrchova uprava dyhou

ale ide len to chvilku trva

Re: Povrchova uprava dyhou

maros
odrezat presne podla bedne, starostlivo oznacit a lepit.       roll

Re: Povrchova uprava dyhou

ked si vsimnes na tych obrazkoch tie prechody tak prakticky tam nie su...niekto raz spominal ze sa to da nahriat a tvarovat aby sa neposkodili vlakna...

Re: Povrchova uprava dyhou

ano, parou...

Re: Povrchova uprava dyhou

k tejto teme uz len tolko
http://www.io.com/~patman/finish.html

Re: Povrchova uprava dyhou

dokken: toluen sa bude predavat iba firmam a podnikatelom... koli fetakom <aspon to bolo dnes na nove>

(upravil dokken 10. 6. 2007 16:46)

Re: Povrchova uprava dyhou

dík za informaci,ale nefetuju a bedny si už nepostavím,nemám na to čas....a kdyby náhodou,tak je nebudu dýhovat,páč se mi to už nelíbí.Poslední projekt co mám rozdělanej asi už  třetí rok se po vykitování stříkne u autolakýrníka.
PS...sledování Novy škodí smile

Příspěvky [17]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Povrchova uprava dyhou

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£