Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 4)

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Identifikace reprobeden (Tesla?)

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

RSS

Příspěvky [41 až 60 z 70]

(upravil Viper 14. 6. 2007 23:27)

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

Třeba výkonnostní údaj v katalogu uvádějí 75Wsin a na bedně už jenom 70W... že by překlep?

Jako samozřejmě, že jsou svou bytelností nesrovnatelně horší od mojeho bastlu těch retro ARS 1058, který maj nějakých 25kg, že... lol

(upravil Sleepy.664 14. 6. 2007 23:28)

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

Teď nechápu co myslíš tím výkonem...

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

No že na štítku, kterej mám zepředu na bedně je napsaný 70Wsin/100Wmusic včetně grafu kmitočtové charakteristiky a dalších už vyloženě detailních prkotin o těch bednách a v katalogu uváděj ale 75Wsin/100Wmusic... Tak jsem to myslel... Takže ono to bude s tim hmotnostnim údajem podobně... Proto jsem je taky vážil a vůbec srovnával ostatní parametry, jestli to vůbec sedí...

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

Já ty moje taky vážil a maj těch 6kg každá sad

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

Tak pokud se ti líbí jejich projev, tak bych to neřešil a hlavně když slouží... No hold děda si uměl vybrat, jenom možná škoda, že tehda nevzal ten 50l model, to by byl teprve mazec... big_smile No ale tak co bedny s 12" už doma mám, ikdyž TVM, ale to neřešim... JVC mimochodem taky neni nic super extra, pravda tady tyhle modely z druhé poloviny 80. let byly dobrý, ale pak... Teď jsou akorát známí těma malýma širokáčema s dřevěnou membránou k nějakýmu tomu high end mikrosystému, co jsem tak zahlédl v časáku SaV... toť vše

(upravil Sleepy.664 15. 6. 2007 0:26)

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

No hrajou dobře, ale ty S-PX3 sou asi lepší...nadruhou stranu mi basák u S-66 aspoň nepřipomíná Mickeymouse smile

Dneska JVC dělaj snad jen mikrosystémy, to je takovej větší radiobudík smile

Na webu sem k těm S-66 často našel údaj 2x100W...kde to ty lidi berou? Na cedulce to má 40W RMS/80W MUSIC... Že by mi blbě natiskli cedulku? lol
Taky zepředu nejsou vidět strany bočnic, mám je hezky zahlazený (což odporuje některejm fotkám).

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

To Viper. Len neviem ako Vám mohol fungovať televízor dovezený z Japonska pred 28 rokmi. Japonci používali normu NTSC, čiže nesedel počet riadkov, snímková frekvencia a samozrejme dekodér.  To by musel byť multinormáč a ten sa v Japonsku asi nepredával (načo).

(upravil Sleepy.664 15. 6. 2007 8:30)

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

Teď sem je prohnal mejma oblíbenejma vodrhovačkama (třeba Working My Way Back To You smile) a vono to není vůbec špatný, řek bych, že na takový věci je to akorát smile

Hraje to od 40Hz do 16kHz (možná víc, ale já nad 15kHz slyším vpodstatě hovno smile)

A napsal sem do JVC USA, jestli k nim nevěděj něco víc (ale asi už starý krámy nesupportujou).

(upravil Viper 15. 6. 2007 8:43)

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

Měl tych norem víc, zas na co by asi děda vozil něco na houby? Jednu televizi od JVC koupil tady v Tuzu a tu druhou si dovezl, co je na tom jako, když tam jel s orchestrem..Hm? Jediný, co nesedělo, byla koncovka přívodní šňůry... navíc kdybys to trochu četl, psal jsem, že to mělo na tu dobu velké množství různých nastavení... wink

Jediná oprava, bylo to 26let, ne 28... ale i tak...
Tady to jasně píšou Worldwide compatibility PAL (B/G,D and I), SECAM (B/G and D), NTSC... tongue

Sleepy: Mělo by to hrát do 20kHz... S tim spodkem bych souhlasil, těch 40 Hz je už s nějakým poklesem, píšou tu u všech řad v této střední velikosti rozsah 45Hz - 20kHz... wink Akorát mě teda trochu zaráží, jakto, že 50l bedna s 10" basákem S-P55B a S-PX5 má taky psané 45Hz...? To by mělo jít alespoň o něco níž teda...

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

Viper napsal:

Tady to jasně píšou Worldwide compatibility PAL (B/G,D and I), SECAM (B/G and D), NTSC... tongue

Japonci byli vždycky o krok napřed smile

(upravil Viper 15. 6. 2007 8:52)

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

No na tu dobu jsou tady hustý Hifi komponenty teda... Maj tu i jakousi AV sestavu asi z 18 komponentů (beztak jenom na oko, všechno co vyhrabali... lol ), něco neskutečnýho... A co teprve ty nejvyšší třídy zesáků... wink Ve své době tu má jeden 2x 130Wsin natvrdo, to už je celkem mazec (vstupů a výstupů nasekaných co se vlezlo snad... lol 3 kazeťáky, 2x AUX, DAD, Tuner, Phono MM, Phono Mc) No husty, tohle eště dneska sehnat ve funkčním stavu...? Myslim, že by už sousedi nestíhali big_smile

(upravil Sleepy.664 15. 6. 2007 9:09)

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

Jako zesilovač mám tohle http://www.hifiengine.com/manuals_type. … od=JA-S11G ...40W do 8 ohm, ale při napětí 220V. Na 230V to má o málo víc. Aspoň podle toho manuálu.

Tenhle taky nevypadá zle http://www.hifiengine.com/manuals_type. … mod=VN-900 ...má to vpodstatě 7 pásmovej ekvalizér smile

(upravil Viper 15. 6. 2007 9:15)

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

Moc pěkný wink To je eště klasika... Ty co mám v katalogu už maj dá se říct klasický design černé nebo postříbřené čelo přístroje a všechna tlačítka jako mikrospínače, už nic klasicky páčkového a žádný leštěný kov... hmm
Mimochodem máš na svých bednách taky štítek s kmitočtovou charakteristikou, nebo ne? (Mi to nenačetlo celou tu fotku a štítek moc navidim, co na něm je...)

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

Mám sociální štítek bez charakteristiky, jen se specifikacema:
Bassreflex, 8ohm, 40W RMS (DIN), 80W (MUSIC), 45Hz-20kHz, 90dB/W/m, VICTOR COMPANY OF JAPAN (LIMITED)

A BTW za pár minut odjíždím na tejden pryč, tak se ptej rychle wink

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

OK, to mi stačí, už Tě nebudu zdržovat... Na těch mejch je štítek, kde se dá vyčíst (snad pravdivě), že to jede +- 2,5dB v pásmu od 70Hz - 20kHz... Což kdyby byla pravda, se může přirovnat k nějakým dražšim bedýnkám smile

(upravil Sleepy.664 15. 6. 2007 9:36)

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

Nezdržuješ, já jennevím kdy přesně jedu a tak čekám kdy mě odsud vyženou.

Ty moje jedou tak od 100Hz prakticky rovně (podle sluchu), pod 100Hz občas problémek s rozměrama a akustikou místnosti (hraje to 40Hz ale na 60Hz ani prd...a 70 už zas jo smile)

Ty charakteristiky nakreslený na reprákách mi přišly vždycky až podezřele placatý smile

BTW odkud si? Mohli by sme je někdy porovnat smile

(upravil Viper 15. 6. 2007 9:46)

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

No on tam jedem malej hrb je někde ve vyššim pásmu a zas se mi nezdá, že by to tak moc řezali na těch basech...? hmm No jako těžko říct, ale vzhledem k tomu, že je strašně moderní psát, že to hraje 20 - 20, v papírech píšou teda alespoň těch 45 - 20, ale v grafu z toho plyne 70 - 20... Tak záleží, jestli chtěli alespoň trochu pravdivě podat o té charce nějaké údaje, ať si podle toho udělá obrázek každej sám.. a nebo si napsali kde co chtěli a šmitec... a jen tam plácli "nějakej obrázek", aby se neřeklo lol

Heh, aby toho nebylo málo v příručce k nim uváděj "max. power handling capacity 100W" místo těch 70 a už tam ale nepíšou, že hudebních a ne sinus...

Edit: Ale to bych čekal spíš u "čajny" a podobných sraček, ale u Japonců...? Ti byli dycky vyhlášení se svojí technikou... Mj. v té době i Tesla uváděla o něco "horší" parametry, než ty přístroje dosahovaly...

Jsem přímo z Havířova, ale pohybuju se jinak v okolí Ostravy a jezdim dost často do Valmezu atp... (beztak daleko, co...?)

(upravil Sleepy.664 15. 6. 2007 9:44)

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

Teď je otázka, jestli já tam ten obrázek nemám, protože:
a) by to bylo moc podezřelý a každýmu by bylo jasný, že obrázek kecá smile
b) je to kvalitnější a není nutný honit si triko obrázkem
c) bez obrázku je to hezčí

...no...těžko říct. Tipuju C smile

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

No ten štítek je vlastně napravo podél toho výškáče a střeďáku, takže to zakrývá dost té bedny, ale je decentní černej a z dálky tam neni ani vidět... krom toho typovýho čísla, které dost razí... hmm

(upravil Sleepy.664 15. 6. 2007 9:59)

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

Taky to tak mám, ale typ je psanej decentní modrou.

http://img524.imageshack.us/img524/8788/dsc01223sf1.th.jpg

(taky je zajímavý, že na předku nejsou převisy bočnic, celej předek je zahlazenej)

Příspěvky [41 až 60 z 70]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 »»»

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Identifikace reprobeden (Tesla?)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£