Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 4)

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Identifikace reprobeden (Tesla?)

  Stránky: 1 2 3 4 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 70]

Téma: Identifikace reprobeden (Tesla?)

Protože sem trochu ujetej na starý vykopávky a výrobky Tesla, zaujal mě inzerát s prodejem něčeho, co sem ještě neviděl:

http://img483.imageshack.us/img483/3861/7005762bo9.th.jpg

...nevíte někdo, co to je? Domorobo? Jediný co vím je, že to má repráky Tesla a prej je to potažený koženkou. Od majitele sem se toho moc nedozvěděl. A fotky taky nic moc.

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

A štítek to vzadu nemá? Nebo kdybys věděl alespoň osazení. Jinak mi to nic neříká.

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

Štítek to pravděpodobně nemá.

O osazení vím jen tohle:
"4*188 + 2* viskovy hifi reproduktor" ...ehm.

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

Nejsem znalec, ale to bych tipl na domorobo. 2xvýšku ke 4x188... No... Docela bych byl zvědav na chéma výhybky.

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

Michal napsal:

Docela bych byl zvědav na chéma výhybky.

...pokud tam nějaká je smile

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

Kolik za to chtějí?

Web

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

1200Kč smile

Hele nejsi ty ten Bobr z Xchatu, co se pořád vrtal v mobilech a tak?

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

Mohly by to být buď: UV Svazarm ELEKTRONIKA  -RS 508 , 516   (s  madlem na boku) 4x ARO 667 + 4x ARv 261 oddělené C 2M ,      nebo TESLA Vráble ARS 7515  (za 1200,- obě to je v pohodě)

(upravil Sleepy.664 5. 6. 2007 7:32)

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

Aha...a k čemu se to používalo? Ten design s bílou linkou mi sedí spíš na rakev, než na reprák smile

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

..k čemu se to mohlo používat.......to teda nevím.....co myslíte vy ?    smile

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

Sleepy.664: jo, su to já, tuším, že mám ve starým mobilu ještě někde tvoje číslo smile
Vypadá to jako nějaká běžná domácí soustava, za ty prachy to jde.

Web

(upravil Sleepy.664 7. 6. 2007 7:29)

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

dj-bobr napsal:

Sleepy.664: jo, su to já, tuším, že mám ve starým mobilu ještě někde tvoje číslo smile

Panejo, to už je ale taky pár let...to sem byl ještě mladej a blbej smile Teď sem starší...a možná o trochu blbější smile

Nakonec sem si vybral repro JVC, uvidím co to bude až mi přijdou...sou dražší, ale láska na první pohled. Navíc mám JVC zesilovač a tak to bude ladit aspoň logem na předku.

(upravil Sleepy.664 13. 6. 2007 23:46)

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

Nakonec mám JVC S-66. Není to žádnej háj-end, ale do malý místnosti v paneláku to myslím bohatě stačí.

http://img69.imageshack.us/img69/149/dsc01216nc3.th.jpg

...a sou fakt jak nový.

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

Nevim, jak tyhle, ale JVC hrajou hodně dobře... Jedny podobný těm tvým mám doma a používám je na mix hudby, protože jsem je před nějakym časem nechal změřit a dopadly docely slušně... Momentálně to jsou asi nejrovněj hrající bedny, co mám doma. Na to, že to nejsou žádny profi studiovky to celkem jde...

(upravil Sleepy.664 14. 6. 2007 16:03)

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

JJ, ty tvoje sem viděl...taky sem je moh mít, ale vybral sem tyhle (se mi líbily víc smile)

Ale maj psanej nižší výkon (40W RMS, 80W MUSIC). Citlivost stejná (a docela mě překvapila). Z jakýho to může bejt roku? Ty moje vypadaj nově, odhaduju kolem 87, 88, 90,... ale na netu sem o nich nic nenašel. A je zajímavý, že k nim mám originál krabici a českej návod (resp. prasáckej překlad návodu).

Zesilovač mám z roku 1977 (JVC JA-S11G - 2x40W - sinclair by k tomu možná řek víc, asi před rokem se mi v něm vrtal).


Takže mám vlastně audio "made in Japan pičo" lol

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

No a mě zas se líbí víc na těch mých černá kopulka na basáku a ten výškáč - o větší příkon mi zas tak nejde, steně to doma nemůžu osolit plnej, ikdybych na to měl patřičnej zes... Tak jako vybírat jsem si moc nemohl, kupoval to kdysi děda v Tuzu za celkem dost velkej balík a já to před pár lety dostal, resp. zdědil... takže můžu být rád za tyhle bedny..., někde k nim mám taky dokumentaci, ale pouze v angličtině + záruční list, pak katalog, ze kterýho to tehda děda vybíral a ještě cosi... Rok výroby maj tušim 85 nebo 86, novější nebudou...

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

Tak to bych taky chtěl takovýho dědu. Jednoho mám komunistu a druhýmu stačí starej tranzistorák (co taky víc na Tyroláky, že big_smile)

Jestli někde narazíš na ten katalog, jukni jestli tam nejsou i ty moje a jestli tam o nich něco píšou wink Budu ti moc vděčnej.


Teď sem si pustil Nogu Svelo (takovej ruskej rock) a docela mě překvapilo jak hezky to hraje smile

(upravil Viper 14. 6. 2007 18:29)

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

Tak katalog jsem sice vyhrabal, ale jsou v něm akorát modely S-PX1, S-PX3, S-PX5... Pak modelová řada Zero 2, Zero 4, Zero 6 a modely se zrcadlově obráceným basreflexem S-P11B, S-P33B a S-P55B... Pak už jenom dvoupásma S-E50B a S-E22B a speciální stíněný model 3 pásmo k TV... S-AV3 110/220W s naprosto odlišnými měniči, než u ostatních řad... Nic víc tu neni... hmm Asi máš hold novější řadu, ale v tom případě nechápu ten nízký příkon u těch tvých...? Tohle co jsem jmenoval jsou modely 1984 - 1986 a až na ty úplně nejnižší a nejmenší řady repro tu má všechno 75 - 110Wsin...

Jestli chceš, mám na tom katalogu kontakt... Tel do Tokya a Osaky lol tak se případně můžeš optat na ty svoje bedny big_smile

(upravil Sleepy.664 14. 6. 2007 21:13)

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

Taky je mi divný to označení...všude u JVC maj S-PnnB nebo S-PXn (n...číslo) a já mám S-66...krucipísek, co to teda je...je to vůbec JVC? cool

Třeba SP-X550BKE sou podle jedný fotky o malinko užší než S-66...to je vše co vím cool (SP-X550BKE maj 18cm basák)

Jo a na krabici píšou S-66B ...takže to B by měl bejt obrácenej bassreflex??? Já ho mám ale na "normální" straně řek bych...

(upravil Viper 14. 6. 2007 21:21)

Re: Identifikace reprobeden (Tesla?)

Jo, však já mám taky BR na levo při pohledu na bednu zepředu... Netušim, co má za význam to "B", ale řekl bych, že to bude souviset akorát s barevnym provedenim, čili "black", jako mám já, jenom to nemám přímo v názvu svojí bedny... (třeba to taky bylo na krabici, kterou už teda nemám, že plnej název je S-PX3B...)

Jo, JVC to máš určo, jenom prostě zas jinou řadu trochu jinak značenou, ale fakt mi nějak nejde do hlavy ten její malej příkon hmm... Máš tam 8" basák jako já, ne...? Ty repráky dělali v podstatě skoro furt jedny a ty samý, takže velké rozdíly nebudou (spíš vzhledově)...

Příspěvky [1 až 20 z 70]

  Stránky: 1 2 3 4 »»»

Audioweb.cz » Reprosoustavy » Identifikace reprobeden (Tesla?)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£