Téma: Falzifikaty reproduktorov

Dobry den, chcel by som sa spytat, ci nevite o tom ze by nejaky Eshop predaval falzifikaty reproduktorov od Eminence..
ja som si zakupil reproduktory tu http://prodance.cz/
a niekto mi napisal, ze to nie je overeny zdroj .......
nakupovali ste uz niekto odtial pls?? velmi ma to zaujima nechcem sa stat obetou nejaky cinskych suvixov...

Re: Falzifikaty reproduktorov

zrovna v prodance by falzifikáty prodejce neměl tolerovat. Nebál bych se tam.

Re: Falzifikaty reproduktorov

tak to si ma potesil..bo som mal uz strach ze som vyhodil peniaze za nieco co nie je priamo vyrobok Eminence..
nechapem potom preco Danacouctic ma vyssie ceny ako ostatni predajci...

Re: Falzifikaty reproduktorov

Já ti je klidně prodám ještě dráž, abys o tom mohl přemýšlet lol

Web

Re: Falzifikaty reproduktorov

tam nejde o to...ale na jednom fore mi napisali ze je to pochybny eshop..a to sa mi dvakrat nechce verit...fakt neviem comu mam verit..aj ja by som vedel predavat drahsie..ale lacnejsie dokaze len ten kto to lacnejsie dokaze zohnat z vyroby...tak hadam PD mozem verit

Re: Falzifikaty reproduktorov

A na jednom fóru psali, že v pátek v poledne bude konec světa. To je teda dost blbý, když jsi ty repra právě koupil, to jich moc neužiješ mad

Web

(upravil lada 9. 10. 2008 12:07)

Re: Falzifikaty reproduktorov

Do těch obchodních věcí nevidím, ale bylo to nějak tak, že snad je jakýsi oficiální distributor pro náš region. Prodenc dotyčného "parazita" obchází, pak se pochopitelně konkurence rozčiluje. Servis dělají, reklamace bez problémů, takže zákazník na tom vydělá i kdyby tomu někdo říkal "šedý dovoz".

Re: Falzifikaty reproduktorov

Falzifikaty reproduktorov, to je úplná kokotina, a když už tak se to může objevit ledatak v obchodech typu Tipa, Hadex, Conrad apod...

Re: Falzifikaty reproduktorov

Až tak úplná kokotina to není, měl jsem v ruce padělky Celestionů a EV, kytaráky samozřejmě, a někdo mi ukazoval několik padělaných HiFi kalot, nákup na ebay.

Web

Re: Falzifikaty reproduktorov

Padělat Eminence? Vždyť by to vyšlo dráž, než originál!
Prodance pochybný e-shop? Byl ses tam někdy podívat?

Re: Falzifikaty reproduktorov

Prodance predne neni jenom eshop, ale zavedeny kamenny podnik, zcela jiste jeden z leaderu PA trhu v CR.

Re: Falzifikaty reproduktorov

plne s vami suhlasim...ja to nakupujem z BA prodance..ale ono je to asi dovazane z Prahy...tak myslim ze obavat sa nemusim..:)

Re: Falzifikaty reproduktorov

je to jak rika lada. Jinak jsou ty Eminence prave.

(upravil KomarD-Jeay 9. 10. 2008 23:22)

Re: Falzifikaty reproduktorov

Matusp:
Na ktorom fore ti dali tie mudre rady?

Re: Falzifikaty reproduktorov

Komar: to je na me?

Re: Falzifikaty reproduktorov

Toto mi napisal jeden trtko, ked som napisal ze idem nakupovat v PD...

Citacia:
"- napriek varovaniu výhradného distribútora o falzifikátoch EMINENCE, kúpiš pochybný z neautorizovaného zdroja, hlavne lacno, však to jednako vyzerá? "

ale sak to je sprostost aby tam mali falzifikaty...to keby spravili tak nadobro by skoncili...ludia by ich potopili reklamou..

Re: Falzifikaty reproduktorov

to Lada..mozes mi pls trosku rozviest tuto vetu??

"Prodenc dotyčného "parazita" obchází, pak se pochopitelně konkurence rozčiluje"

neviem ci som tomu pochopil spravne..diky tongue

Re: Falzifikaty reproduktorov

To znamená, že konkurence kupuje od "výhradního dovozce" a Prodance ne. Navíc si na tom konkurence dává tučné marže, takže je daleko dražší než prodance, načež se rozčiluje nad svou blbostí...

Re: Falzifikaty reproduktorov

Něco si o tom vyhledej v historické literatuře  na fóru PD. A taky si srovnej ceny těch, co PD dováží a těch, co PD nedováží smile. Typicky jasné, kam vede nedostatek konkurence a monopolismus.

Web

(upravil lada 10. 10. 2008 9:44)

Re: Falzifikaty reproduktorov

Podobně se různí provozovatelé obchůdků taky rozčilují, že na ešopech lze jejich zboží koupit levněji, než oni nakupují u dodavatele. Pak se vymýšlí, že jsou problémy s reklamacemi, zboží není odborně předvedeno, riskují nákup z neautorizovaného zdroje, blablabla... a všichni víme, jaká je realita.

Problém s falsifikáty samozřejmě existuje, ale v případě PD bych se fakt neobával. Vem si, jak jejich zákazníci hodnotí Megaton ve svá cenové kategorii, to by pak museli být všichni hluší nebo ty padělky zatraceně dobré wink