Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Autohifi » Subwoofer SHARK 8''

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [13]

(upravil Bartik333 5. 10. 2008 13:56)

Téma: Subwoofer SHARK 8''

Zdravim,
Chtel bych se Vas zeptat, jako zkusenych odborniku na audi, jestli by stalo za to, si koupit tento woofer do auta http://www.aukro.cz/item452468862_8_sub … _4ohm.html . Jestli ano, mohl by mi nekdo poradit jaky objem a jakou ozvucnici mu postavit???
Jsem v audiu uplny zacatecnik a teprve se snazim neco dozvedet a naucit.
Predem Vas moc dekuji Bartik

Edit: Jenom jeste chci dodat, ze nestojim o nejaky super zvuk, jenom nejake decentni basy z kufru. Jestli chapete co myslim.

Re: Subwoofer SHARK 8''

Za 23Kč to možná cenu má, ale i tak je to krám, šmejd a naprosto šílená hrůznost! Shark je typický čínský šmelo, prodávaný za poměrně nehorázný peníze (neberu tohohle prodejce, ale toho druhého, mnohem dražšího, co tvrdí, že Shark je kvalitní značka z USA...). Ten basák nemá jakýkoli údaje pro postavení ozvučnice, což je průšvih. K ceně si samozřejmě připočti koupi autozesilovače, protože jen na rádio ti tenhle krám hrát nebude... Jakou máš v autě sestavu?

Re: Subwoofer SHARK 8''

OK, takze tohle se zavrhuje.
Chtel jsem jen do auta nejaky pokud mozno co nejmensi woofer. Mam malinke auticko (pezotik 205).
Hlavne mi jde o cenu, protoze studen si moc penez nevydela. Jak uz jsem rikal, proste chci jenom nejaky decentni bass. NEchci byt jako ti, co maji uplne zrezleho favorita a v nem x repraku a rve to jak svin.
Jestli by jste tedy byli tak hodni, tak mi poradte co si tam koupit a jak to zkuba postavit. Snazim se to tu procist a pochopit, ale je toho strsne moooc.
Dekuji

Re: Subwoofer SHARK 8''

A chceš to živit jen rádiem? Co dát do plata basáky a nechat je hrát jen basy?

Re: Subwoofer SHARK 8''

No kdyby to slo, tak bych to chtel bez zesilovace, ale kdyz to hold nepujde, tak ho koupim, az si nasetrim.
Do plata nechci rezat, je mi ho skoda. Plato na 205tku se spatne schani a nejakou vosklivou mdf desku tam davat nechci.

Re: Subwoofer SHARK 8''

ibaže tá škaredá mdfdoska sa dá nádherne potiahnuť čiernou poťahovou tkaninovou, pokiaľ by si bol aspoň trošku šikovný, stálo by to za to si také plato doma vyrobiť.

Web

Re: Subwoofer SHARK 8''

dbmax napsal:

ibaže tá škaredá mdfdoska sa dá nádherne potiahnuť čiernou poťahovou tkaninovou, pokiaľ by si bol aspoň trošku šikovný, stálo by to za to si také plato doma vyrobiť.

ale jo to vim, jenze davam auto do uplne originalniho stavu, takze tam nechci takovehle veci davat.
Pokud bych daval to plato, co davat nebudu, tak bych musel kupovat cerveny koberec, protoze mam po celem aute cervene GTI koberce. Jak na podlaze, tak na stredovem tunelu, i sedacky mam s cervenou.
Proste se mi ty MDF plata nelibi.

Re: Subwoofer SHARK 8''

Neviem ci mas na tom plate nejake ornamenty ci dekoracie, ale plato je tiez len kus obycajnej dosky. MDF vyrezes podla rozmerov povodneho, potiahnes cervenym kobercom a do toho osadis ovaly napr 6x9", ktore zahraju basov viac ako ten "tiezsub". Robene plato pritom moze vyzerat lepsie ako povodne.

(upravil Mathes 5. 10. 2008 19:39)

Re: Subwoofer SHARK 8''

Přesně jako píše komár. Nicméně kdybys plato opravdu nechtěl dělat nové, doporučil bych ti buď tenhle basák http://www.ahifi.cz/subwoofery/carpower-crb-200tcr.html (je dvoucívkový, tzn. že ho můžeš zapojit na oba zadní kanály), dál pak tohle http://audioweb.cz/vase-wema1.htm , což je ale už docela velký, a nebo nejlevnější varianta, dva tyhle DRB 16/40 ve 40-ti litrech http://eshop.dexon.cz/popisy/k70.jpg . Jsou to sice hodně levný repra, ale za ty peníze nabízejí víc než se zdá.

(upravil Bartik333 5. 10. 2008 21:38)

Re: Subwoofer SHARK 8''

Mockrat Vam dekuju za rady a za to, ze jste kvuli me prisli o svuj drahoceny cas.
Diky moc.

Koupim asi ten basak CARPOWER CRB-200TCR. Ten vypada lakave.
Az bude hotovo, dam Vam vedet.
Jeste jednou diky.

(upravil grawp 5. 10. 2008 22:24)

Re: Subwoofer SHARK 8''

Bartik333: to nemysliš vazne big_smile... ale CARPOWERY hraju dobre !!

Web

(upravil dbmax 6. 10. 2008 14:47)

Re: Subwoofer SHARK 8''

CARPOWER CRB-200TCR mám na predaj dva kusy cena 400sk/1ks, ibaže majú farebne rozdielne koše, jeden je chrómový, druhý je strieborný, to by asi vadilo v plate že ?

Web

Re: Subwoofer SHARK 8''

Bartik333 napsal:

Mockrat Vam dekuju za rady a za to, ze jste kvuli me prisli o svuj drahoceny cas.
Diky moc.

Koupim asi ten basak CARPOWER CRB-200TCR. Ten vypada lakave.
Az bude hotovo, dam Vam vedet.
Jeste jednou diky.

tak čo kupil si si ho ? už zo aj hra ?

Web

Příspěvky [13]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Autohifi » Subwoofer SHARK 8''

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£