Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » vyroba prvního SW (výber repra)

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [9]

Téma: vyroba prvního SW (výber repra)

Dobrý den.
Chtěl bych si postavit SW potřeboval bych pomoci nějakou radou.. wink
Na Reproduktor "Basák"mam připraveno 2 tis kč uvažoval jsem o tomto http://www.pioneer.de/de/products/25/13 … index.html

Pude to do auta (Lada 2105/klasického žigul) /poslouchám všechno něco více něco méně je to takova neuspokujicí odpověd(metal asi nejvíc)/ zesik 4x200w sinus
očekávaní >  Stačí když to bude aspon trochu hrát... nemam na to nejvhodnější auto ... ma uplně odělený kuft od kabiny  ale budu řešit odstranení jedné přepážky..

Co myslíte? Až koupim repro tak mé dotazi budou směřovat jakou mam vyrobit ozvučnici..
Diky za odpovědi...

Re: vyroba prvního SW (výber repra)

4*200W sinus a vyber takoveho prepraku? No pani. Podle ceho jsi vybral zrovna ten reprak a jaky je to zesik?

(upravil passik 16. 9. 2008 17:28)

Re: vyroba prvního SW (výber repra)

Michal: netušim co je to za zesilovač mam ho v aute nevyužítý nic na něm není...Kémoš to tahal z Německa..
a na rapro jsem dostal nabidku za 1300 kč nové tak cena je muj vyběr..

Re: vyroba prvního SW (výber repra)

Silne pochybuji ze ten zesilovac bude mit takovy vykon. Jinak na vyber repro sem zvedav, mam tu podobne tema

(upravil passik 16. 9. 2008 20:47)

Re: vyroba prvního SW (výber repra)

a když připojim 2x2kanaly jako mustek do jedné civky a do druhé tak to zesik neutáhne?

Re: vyroba prvního SW (výber repra)

Passiku tak to zkus a uvidíš ale není nad pořádný zesík určený skutečně na suba.

Re: vyroba prvního SW (výber repra)

Zítra budu mít možnost repro vyzkoušet tak uvidim jak to bude zvládat zesilovač.

Re: vyroba prvního SW (výber repra)

tak jsem zkoušel zesilovač a jde v pohodě..

Re: vyroba prvního SW (výber repra)

Tak pokud si spokojený...

Příspěvky [9]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » Subwoofery, kino a sestavy » vyroba prvního SW (výber repra)

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£