Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


Audioweb.cz » PA a zvukařina » Kappa 15lf + ozvučnice visaton

  Stránky: 1

RSS

Příspěvky [13]

(upravil dominikreichel 28. 8. 2008 20:03)

Téma: Kappa 15lf + ozvučnice visaton

Jak myslíte,že by hrála Eminence Kappa 15lf v ozvučnici od visatonu? (http://visaton.cz/cgi/VisatonFramed.asp … itung.html)

Re: Kappa 15lf + ozvučnice visaton

Zdravim.
Já osobně nedoporučuju. Když už horn tak EM15bass. Je to odzkoušené, odměřené a na kappu 15fl více méně ušité. Navíc je to konstrukčně velmi podobné tomu boxu od visatonu(i když je trochu delší), takže náročnost konstrukce bude podobná. Ale pokud se do toho přece jenom pustíš, tak napiš jak to dopadlo.

Re: Kappa 15lf + ozvučnice visaton

EM15bass je sázka na jistotu.. S Emi Kappou LF nic nezkazíš... Umí toho celkem dost (záleží k čemu ji budeš potřebovat )...

Re: Kappa 15lf + ozvučnice visaton

No neni duvod proc by ta konstrukce od visatonu nemela fungovat, je to klasicky folded horn.
Fungovat bude. Kappa tam taky neco uhraje, i kdyz to zadna slava asi nebude.

Re: Kappa 15lf + ozvučnice visaton

napadlo me totiz ze by to mohlo hrat niz,protoze je to vetsi a slozitejsi horna nez EM15Bass. ale zaroven mam strach o ten rproduktor aby to tam vydrzel a aby to neco hralo.

Re: Kappa 15lf + ozvučnice visaton

No o něco níž by to jít mohlo, protože je přece jenom delší. Ale žádné zázraky by od toho nečekal. Každopádně pokud to nevyzkoušíš tak tady o konečném výsledku můžeme jenom spekulovat.

Re: Kappa 15lf + ozvučnice visaton

Mam v ty horně od visatonu CPA-15 a nestěžuju si:)a zbouchat to neni těžky.

Re: Kappa 15lf + ozvučnice visaton

takže kdybych položil otázku: em 15 bass nebo visaton. co by jste mi poradili?

Re: Kappa 15lf + ozvučnice visaton

EM15bass jednoznačně, je to ověřené, změřéné....

Web

(upravil hanzs 2. 9. 2008 9:26)

Re: Kappa 15lf + ozvučnice visaton

Ja v tom visatonu nevim problem, take proto, ze hodne podobne bedny mame. Bude hrat niz nez em15bass, ale plati se za to tim, ze ta bedna je mnohem vetsi... to uz je na kazdym, jak je pro nej dulezita velikost beden a i hmotnost beden...

Zrovna dneska pise Hubert na prodance ohledne w-biny, ale plati to pro vsechny horny:
...Pokud je ten Wbin jenom tak velký, jako EM15Bass, tak nebude hrát dole víc, nahoře by mohl, ale to není na nic. Pokud je výrazně větší a není v něm něco blbě, tak už by mohl hrát víc celkově. Kdyby to bylo jinak, tak samozřejmě prodáváme jako stavebnice ty Wbiny smile))

Re: Kappa 15lf + ozvučnice visaton

mi je tak jedno jak to bude velke a kolik to bude vazit.hlavne aby to dobre hralo.a ta ozvucnice od visatonu se mi libi,asi ji postavim.

Re: Kappa 15lf + ozvučnice visaton

Dobře hrálo je relativní pojem, každý má své "dobře" posazeno někde jindy. Ale tyhle snad budou valit .) 

Otázkou zůstává, zda nezvolit lepší basáky než jsou eminence.

Až budeš mít bedýnky hotové, prosím poděl se s námi o své dojmy, jak to hraje a jak jsi s nima spokojený.

Re: Kappa 15lf + ozvučnice visaton

tak myslim ze jsem uz konecne dosel k finalni volbe smile postavim 8 kusu beden, ozvucnice visaton a osazeni eminence kappa 15lf. az budu mit postaveno,tak se urcite pochlubim .-) diky za pomoc

Příspěvky [13]

  Stránky: 1

Audioweb.cz » PA a zvukařina » Kappa 15lf + ozvučnice visaton

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£