Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » PA a zvukařina » 8 kusu EM 15 Bass

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 26]

Téma: 8 kusu EM 15 Bass

Nakonec jsem se rozhodl, ze postavim 8 kusu (4 na stranu) subwooferu konstrukce EM 15 Bass od Megatonu a osadim to Eminencí Kappou 15 LF. Chtel bych se zeptat, zda se s 8 suby teto konstrukce a osazenim da ozvucit fotbalovy stadion. Diky

Re: 8 kusu EM 15 Bass

Ne, pár Wat a několik dB ti stále chybí.

Re: 8 kusu EM 15 Bass

je ozvučit a ozvučit... "sousedi" zvučej na fotbaláku cca se dvěma 18" na stranu jestli nekecám a slyšim to doma 3km daleko, když je klidná noc.

Re: 8 kusu EM 15 Bass

co takhle ušetřit místo, čas a prachy a postavit velké horny? třeba jen 4X pd186 na kopě....

(upravil dominikreichel 7. 8. 2008 20:50)

Re: 8 kusu EM 15 Bass

asi jo, asi mas pravdu. ja jen tak uvazoval z ceho bych dostal nejvetsi tlak. tak jsem myslel, ze kdyz budu mit 8 subu s kappou 15lf, tak ten tlak by mohl byt vetsi nez u ctyr subu, sice s 18" ale stejnou citlivosti.

Re: 8 kusu EM 15 Bass

Na intraku zvucime vonku plochu ako cca 3 tenisove kurty s 2*18" tlakac na stranu. Viacmenej to staci, ale je to podla gusta, my by sme brali aj viac basov.

Re: 8 kusu EM 15 Bass

Já jsem si představil koncert na nějakém fotbalovém stadioně pro několik tisíc lidí. Ale pokud je to jen jako vyplnění fotbalu o přestávce nějakou duc-sem duc-tam muzikou, tak to jsem zažil i dvě 312-ky v trojpásmu na celé fotbalové hřiště otevřené bez stromů a větru s připálenou klobáskou a teplým pivem.

(upravil Crashpc 7. 8. 2008 21:26)

Re: 8 kusu EM 15 Bass

dominik: přelejvání stále stejnejch financí do jinejch projektů ti hezčí zvuk ani větší SPL nepřinese. Jediný co si můžeš ulehčit je práce a místo. Jinak si zadej na youtube 1850  + F12. Dva kusy PD1850 horen s podporou udělaj rachotu, že ještě 5-10m daleko se klepe oplechování budovy...

Re: 8 kusu EM 15 Bass

ja myslel koncertne ozvucit fotbalovy stadion.urcite pro tisice lidi ne,ale nejaka ta stovka to bude.

(upravil DJ Drobek 9. 8. 2008 12:29)

Re: 8 kusu EM 15 Bass

pred 2 tydnama sem byl na kubaFestu a meli pod podiem  2x bedny a v te (jedne) bedne byli 2 repraky 18´´ ... slo to slyset ty basi na 2 KM cca, a  kdyz sme byli u toho  normalne razne tvrde basi se rozlehali po zemi  uplne se to vsechno trepalo takze .

udelej  dve bedny na stranu a dej tam 18´´...

Web

Re: 8 kusu EM 15 Bass

BasI říkáš jo? A zrovna ty si tu troufáš radit?

Re: 8 kusu EM 15 Bass

nezasrat thread prosím.
No jako pokud by byly penízky, možná by si i ty dvě 1850ky daly postavit. Je to ale jen stále +- přelejvání prachů od někud někam, tak se sám rozhodni, co pro tebe bude lepší.

Re: 8 kusu EM 15 Bass

A co bude nad tím?

Web

Re: 8 kusu EM 15 Bass

zatim tam budou bedynky osazene 2x 15" hadex+piezo. Ale je to jen zatim,stavim totiz novy aparat,tak potom v tom budoucim aparatu bych chtel 4kusy EM 151.

Re: 8 kusu EM 15 Bass

No podívej crashi, je potřeba taky uvážit hmotnost reproboxu, překládaná krávohorna s 1850 bude o něco hmotnejší než malé kočičky EM15, ty si odneseš sám i do schodů. Také jsem měl dlouhé horny, sice je radost na ně zvučit bigbít venku (venku je důležité), ale jak jsem nadával vždy po akci, když došlo na nakládání... Takže pokud hraješ často a nejezdíte alespoň ve dvou, tak bacha na rozměry a hmotnost,  raději šetři svá záda smile  ... a pak jde o to, co zvučíš, jestli např. převážně jazz a swing, kup si něco přímovyzařujícího s 15" nebo popř. s 18"... a dále pokud hraješ převážně sály, osobně bych preferoval též obyčejný box s uzavřenou nebo bassreflexovou ozvučnicí.

S osmi kusy už něco uhraješ, možná si rozmysli, zda boxy neosadit něčím lepším než low-end eminencí.

Jinak kdybys měl zájem, mohu ti jeden kus skeletu EM15bass prodat, kupoval jsem ho pouze na zkoušku, jak taková potvůrka hraje, teď už ji nepotřebuju

(upravil dominikreichel 9. 8. 2008 14:27)

Re: 8 kusu EM 15 Bass

diky,ale ja si je vyrobim radsi sam,stryc je stolar,takze neni problem a aspon budu vedet ze to je dobre postavene..

a jak to teda hraje? ma to velky tlak?

A kdybych se teda rozhodl,že vyrobím dva kusy horen 1850, myslíte, že bych s tím dokázal koncertně ozvučit to fotbalové hřiště?

(upravil ondra Ch 9. 8. 2008 14:46)

Re: 8 kusu EM 15 Bass

To nemyslíš vážně s nějakým no name15 a piezem! Vybodni se na 8kusů EM15bass, postav čtyři a za ušetřený peníze postav dvě EM151.
To si fakt myslíš, že to chce hlavně hodně basuch:)...a zbytek už se nějak udělá?
A na 8kusů EM15 taky potřebuješ slušný a výkonný zesilovač....

Web

Re: 8 kusu EM 15 Bass

rikal jsem zatim...a zesilovac taky bude..chce to cas.

Re: 8 kusu EM 15 Bass

moula: to je mi jasný. proto jsem mu to taky nenavrhoval jako jednoznačně lepší řešení, ale jako ekvivalent. Teď jde o to jak se nadře když naloží dvě bedny a nebo 8....  prostě záleží na okolnostech.

(upravil dominikreichel 9. 8. 2008 21:06)

Re: 8 kusu EM 15 Bass

divejte, je mi jedno jak to bude velke a kolik toho bude,i kolik zesilovacu na to budu potrebovat a jak to bude tezke,to neresim..jde mi jen o ten tlak,aby byl co nejvetsi

Příspěvky [1 až 20 z 26]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » PA a zvukařina » 8 kusu EM 15 Bass

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£