Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 3 z 8)

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 ... 8 »»»

RSS

Příspěvky [41 až 60 z 158]

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Promiňte že se vám tu seru, ale nechcete tu hodit schéma nějakého jednoduchého zesilovače tak 60W nebo 2x 60W? nebo vyplatí se koupit od EZK KSD7251 nebo KSD8251?

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Tfuj, oboje to jsou humusy. Z několika článků jsem pochopil, že TDA7250 je sám o sobě vybuchující šmejd a TIP jsou šmejdské tranzistory, které se pro tento účel vůbec nehodí. Já být tebou, napíšu opampovi, jestli by se u něj nenašly desky na Lamu MK II. Nebo počkej do středy, než se vrátí Zorg. Nabízel mi moduly s LM3886.

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

jsem zrovna na mezistanici ve stuttgartu. ja je nenabizel, ja se jen zminoval. psal jsem, ze mam 1 doma, sam ho chci pouzit smile pak sem teda napis, jaka je ta 1333, sam jsem zvedavej.

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Nakonec mě pan Kraus přesvědčil, abych investoval do AX1310. smile

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Nezlob se na mě, ale není tohle na 2xARN trošku moc? A ten aldax by byl levnější a podle mě udělal stejnou službu. Ale třeba to není pravda.

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Je lepší skloubit dohromady špatný reproduktor s dobrým zesilovačem než dobrý reproduktor se špatným zesilovačem. To mám dokonce i ověřeno praxí. Pravda, trochu jsem to s výběrem zesilovače přehnal (vzhledem k tomu, že jsem valil oči i nad tím, co tyhle dva repráčky předváděly ve spojení s LM1875-tedy, než zafungovala proudová pojistka a hnusně ořezala signál) ale aspoň ARNka ukážou, co v nich je. smile

(upravil Lojzek 5. 8. 2008 19:11)

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

jo diky little! tak mě by stačilo schématko nebo ještě lépe návh DPS + osazení + rozpis součástek. DPS bych si už udělal sám a zapájet? to je hračka ale díky. přemýšlel jsem o tech zesilovačích ale tak rači ne... přecejenom se v tom více vyznáte jak já smile
Ale tak zase abych se vešel tak do 600 - 700 víc do toho nechci dávat smile. + TRrafo, usmerňovač atd a to je hned 1300

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

No je pravda že pokud si z toho uděláš modul na desce nebo v krabici tak časm můžeš bednu vyměnit a dát lepší reproduktor a máš lepší subík. No já počkám, a uvidím jsem zvědav na ty stereo moduly možná taky něco časem koupím.

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Mě zajímá těch 50V/us co tam píšou. To je trošku moc ne? Už vzhledem k délce spojů na desce.

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

AX1310 300W/4R = 3.210,-Kč ???

Za téměř podobné peníze je u nás 400W, ale pravda, bez chladiče...

Web

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Za exotiku se holt platí. smile Mimochodem, to, že jsem si objednal AX1310 samozřejmě nic nemění na tom, že moduly ALDAX jsou levné a kvalitní.

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

kuwa, tak uz nenapinej, exote smile uz ho mas doma? napis jaky je to narez!
Thales: ty parametry by chtely omerit, jsou primo pohadkove. ale pry ti s modulem prijde i report z mereni...

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Spíš bych řekl, že pan Kraus napíná mě. smile Jakmile mi přijde, určitě to sem napíšu...Ano, s modulem prý přijde i měřící protokol vztahující se na konkrétní modul.

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Asi ti jde spíše o kreativitu než o muziku.Na jedné straně bazíruješ na tom co jiný nemá,na druhé klidně spojíš kvalitní zes s TVM.
Nemyslím to špatně,ale šel bych radši do Aldaxu včetně korekcí SubSenior ,které považuji za dost důležité.K tomu slušný reprák Peerless....Asi jsem líný,ale návrh ozvučnice, BR výpočet,stavba,nákup desek,osazení součástek,chladiče,zdroje,výhybka,povrchová úprava,odhmotnění,shánění kontaktů a informací,komunikace,čekání na dodávku dílů...jako Na samotě u lesa,já vím.No přeci to vše nezabiji špatně zvoleným měničem mad

(upravil little 15. 8. 2008 18:24)

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Už jsem tu několikrát psal, že jsem subwoofer (zatím pasivní) s 2ks ARN6614 zkoušel ve spojení s LM3886TF, LM1875 a STK4191II a nechápal jsem, jak můžou tyhle šmejdy zahrát tak hluboké basy. Zvukově v podstatě přesně odpovídají tomu, co od toho projektu očekávám-nic, co by zničilo dům, pouze pevné, rychlé a hluboké basy z kterých nebolí uši. To tyhle dva reproduktory v masivně vytlumené ozvučnici perfektně splňují a pokud je doplním kvalitním zesilovačem společně s brutálně naddimenzovaným zdrojem, naprosto si nedovedu představit ten výsledný zvuk. Mimochodem, jedná se o podepření stávajících regálovek s ARN150-03/8 + Monacor DT-99 v cca. 9,5l + BR na 50Hz.

Pro úplnost: návrh ozvučnice-hotovo
                   stavba-hotovo
                   osazení součástek-? modul dostanu již oživený a sestavený
                   chladič-mám, za kilo koupené na Aukru
                   zdroj-4x10000uF
                   výhybka-aktivní, modul z EZK
                   atd. atd.

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Musím potvrdit, že se slušným krmením ta dementní ARN66x4 hraje překvapivě dobře.

Web

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Co slyším, tak Alan má velmi dlouhé dodací lhůty a údajně na některé mailové objednávky vůbec nereflektuje. Tož uvidíme.

Web

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Předevčírem měl svátek, třeba z něj vypadne ten littlův modul rychle smile

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Asi jak kdy. Mně telefon zvedne skoro vždycky, ale někdy se taky na něj týden nemůžu dobouchat. Teď naposled jsem u něj bral Renesas fety a byly doma hned.

Web

Re: Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Zatím vždy, když jsem p. Krause otravoval, měl jsem odpověď v emailu do půl hodiny. smile

Příspěvky [41 až 60 z 158]

  Stránky: ««« 1 2 3 4 5 ... 8 »»»

Audioweb.cz » Zesilovače, receivery » Jednoduchý a kvalitní mono výkonový zesilovač pro subwoofer

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£