Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Německý Ebay-vydražení a celkové zařízení obchodu

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 21]

(upravil little 12. 7. 2008 13:12)

Téma: Německý Ebay-vydražení a celkové zařízení obchodu

Dobrý den, byl by někdo ochotný zprostředkovat obchod s člověkem, který draží na serveru Ebay.de nějaký přístroj? Vlastně by mě zajímalo, kolik by stálo poštovné, proclení apod. Potřeboval bych vědět jestli vůbec má smysl se tímto zabývat. Dejme tomu, že se podaří vydražit něco v hodnotě 40EUR či více. Věc váží okolo 10kg. Kolik bude stát doprava "až ke mně domů" se vším všudy? Člověku, se kterým bych se nějak domluvil na zprostředkování obchodu bych samozřejmě nějakou tu korunu dal (čtvrtinu z ceny vydražené věci?). Předem děkuji za odpovědi.

(upravil Starter 12. 7. 2008 13:34)

Re: Německý Ebay-vydražení a celkové zařízení obchodu

U prodávané věci máš napsánou i cenu za poštu. Pokud cena není, tak se zeptat. Myslím že zaplatíš jen tu cenu co tam je napsána a clo se nějak neplaší v schengenu myslím. Kdyžtak klidně mrkni na ebay.co.uk pokud umíš jen anglicky.

Re: Německý Ebay-vydražení a celkové zařízení obchodu

Hmm, to je fajn tak teď už jen hledám někoho, kdo umí německy. smile

Re: Německý Ebay-vydražení a celkové zařízení obchodu

okolo 10kg pocitej postovny (Versandkosten byva uvedeno hned pod aktualni cenou, pripadne na konci stranky do jinych zemi nez je Nemecko) 25-30 ecek do Cech. maly veci 8€, vetsi 17-25€ (zesiky, SW, do 10 kg) Pak naklady na prevod - ja pouzivam financni spolecnost, takze +200 Kc, banky jsou drazsi a maji o neco horsi kurzy, odhadem 300-500 a to s prerozdelenim poplatku. Pokud vezmes poplatky na sebe, coz bys spravne mel, tak je to navic dalsich 800.

Clo se po Evrope neplati. A ne uplne kazdej je ochotnej to posilat do Cech, kor veci s malou cenou. Plati se predem, az po doruceni penez na jeho ucet posila zbozi. Lidi s aktivitou mensi jak 10 vubec nesleduj.

Re: Německý Ebay-vydražení a celkové zařízení obchodu

Ale když používáš paypal tak neplatíš za převod ne?

(upravil little 12. 7. 2008 14:48)

Re: Německý Ebay-vydražení a celkové zařízení obchodu

Moc díky za rady. Pokud tedy tomu dobře rozumím, když budu platit přes PayPal tak kromě několika málo EUR nezaplatím nic, kdežto pokud budu převádět klasicky přes účet tak mě to bude stát skoro litra?!Takže, k věci za 40EUR budu muset připočítat poštovné okolo 25EUR a nějaké drobné za převod přes PP (pokud bude tahle možnost, určitě ji využiju). Takže mě zesilovač vyjde i s poštou a všemi ostatními poplatky na nějaké dvě tisícovky. To je super. smile

EDIT: Při placení přes PP platíš jen několik procent z převáděné částky.

(upravil Zbynek750 12. 7. 2008 14:58)

Re: Německý Ebay-vydražení a celkové zařízení obchodu

ja PayPal nepouzivam, pouzivam tu financni spolecnost. Mam aj lepsi kurz a pri tech platbach se mi to ve finale castecne vrati. Tenkrat jsem si to rozmyslel a vyslo mi tohle lip, euro tenkrat taky bylo jeste pres 30Kc. Vetsina veci, co jsem kupoval, byla 200-500€. Jak by to srovnani PayPal/Ruesch vyslo dnes, nevim.

Navic mam dneska vetsinou tady pro sebe takove ceny noveho zbozi, ze se mi to ani nevyplati ve vetsine pripadu tahat pouzite. Sem tam neco.

Muzes kontaktovat Tomase Paroubka a domluvit se s nim. Hlavne aby mel cas! Bral si 7,5%, v tom byla i doprava po CR. V tomhle pripade by to bylo asi pausalem. tomas@paroubek.net

Re: Německý Ebay-vydražení a celkové zařízení obchodu

Mockrát děkuju. Tomáše určitě zkontaktuju.

Re: Německý Ebay-vydražení a celkové zařízení obchodu

co to je vubec za zesik, 40€? To je jen skelet a jeste poskrabanej, ne? smile

Re: Německý Ebay-vydražení a celkové zařízení obchodu

Kdepak, vypadá jako novej a je plně funkční. 40Eur je nynější cena, samozřejmě se může vyšplhat o něco výš, ale s tím počítám. smile

Re: Německý Ebay-vydražení a celkové zařízení obchodu

V rámci ebay jde taky o to rozlišit, jestli vůbec něco dostaneš.... už naletěla spousta známých, naposledy jeden na DJ mix Ecler, cca 500 euro v háji.

Web

(upravil little 13. 7. 2008 10:17)

Re: Německý Ebay-vydražení a celkové zařízení obchodu

Sendy: Nedáš mi kontakt na toho svého známého? Dvě tisícovky není zase tolik peněz. Rád bych to risknul...

Re: Německý Ebay-vydražení a celkové zařízení obchodu

Tak je to risk že, taky se mi stalo že sem jednou chtěl přes kámoše něco koupit (nejde mi na mojich kartách paypal zařídit nevím proč) a říkám mu hm 10 min do konce cena 100 euro ok max 130 výš nejdi. Za 10 min píše že se to prodalo za 200 big_smile

Re: Německý Ebay-vydražení a celkové zařízení obchodu

2 Little - optám se, jestli můžu... ale nevím, k čemu ti to bude. Hodláš mu snad nabídnout kompenzaci nebo si chceš počíst dopis od Interpolu ?

Web

Re: Německý Ebay-vydražení a celkové zařízení obchodu

Chci se ho zeptat, jestli by mi ten obchod nemohl za nějakou finanční odměnu zařídit, nic víc. smile

Re: Německý Ebay-vydražení a celkové zařízení obchodu

Jo takhle.... v tom případě tě spíš odkážu na někoho jiného, kdo se v tom více pohybuje. Pošli mi SZ s mailem, přepošlu dál, sdělí ti podmínky. Odkud jseš ?

Web

Re: Německý Ebay-vydražení a celkové zařízení obchodu

Sendy, máš mejl...

Re: Německý Ebay-vydražení a celkové zařízení obchodu

Jak to vypada i nekolik hodin pred koncem aukce ti nic nerekne. Je uplne normalni, ze v posledni pulhodine cena vyleti o 100%. Opravdu drazit se zacina az 2h pred koncem a kupuje se v poslednich vterinach. Pokud chces mit odhad, tak dej odkaz co to je a muzu se mrknout, jestli to tam v posledni dobe slo a za kolik. Neregistrovany do skoncenych aukci nemaji pristup.

Z tech cca 20ti drazeb mi jen jednou prislo poniceny radio. Nastesti i s opravou to byla porad dobra cena a hlavne u nas tenkrat byly dva kusy, oficielne se pry neprodalo ani jedno, takze se v CR realne nedalo sehnat. Musis s tim rizikem proste pocitat.

Re: Německý Ebay-vydražení a celkové zařízení obchodu

Sendy, mrkni se prosímtě do emailové schránky.

Re: Německý Ebay-vydražení a celkové zařízení obchodu

http://www.haluze.cz/show/ups/1414/

Web

Příspěvky [1 až 20 z 21]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Německý Ebay-vydražení a celkové zařízení obchodu

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£