Jít do obsahu fóra

Nejsi přihlášen. Přihlas se nebo se zaregistruj.


(Stránka 1 z 2)

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Odborníci na stříkání....prosím pomozte

  Stránky: 1 2 »»»

RSS

Příspěvky [1 až 20 z 22]

Téma: Odborníci na stříkání....prosím pomozte

Zpravoval jsem auto a když jsem ho potom stříknul barvou, tak byla trochu tmavší než ta původní, bylo to tím, že už byla vybledlá. Slyšel jsem, že se používá nějaké ředidlo, které když se na to nastříká, tak to má nějak vyronat ty barvy, že to bude všechno stejné. Kdyby jste o tom někdo něco věděli, prosím poraďte. Děkuji za vše.

Re: Odborníci na stříkání....prosím pomozte

Zajímavá rada, ale řekl bych, že moc úspěšná nebude...  Buď se Ti ten lak zvedne nebo zmatní.
Pokud to bylo míchaný podle čísla a ne podle vzorníku, tak to sedí málo kdy, páč ta barva je vyšisovaná. Ale taky záleží jestli to je metla nebo obyč pastelová barva. A pokud to bylo namíchaný do spreje, tak to je úplně hotovo...

Mně nedávno lakovali nárazník a dělali ještě dva přístřiky na autě a neni to poznat. Kluci umí, lae taky to nebylo nejlevnější...

Re: Odborníci na stříkání....prosím pomozte

Já jsem poslal taťku ať tam skočí autem, oni se na to mrkli a namíchali mi tu barvičku do kelímku. já to doma jen zředil a nalil do pistole, kterou jsem to nastříkal. ta barva taky nebyla nejlevnější. pak se na to přišel podívat jeden známý, který stříká a říkal, že to je tím, že ta stará barva je už vybledlá. a dal mi radu, že prý existuje nějaké ředidlo, kterým když to po 20ti minutách stříknu, tak ono to ty barvy nějak srovná a že by to nemělo být vidět. jenže on s tím taky nedělá, takže o tom moc neví, jen to někde slyšel. a teď právě nevím, jestli se myslí normální ředidlo, kterým se ředí ta barva, nebo jestli to je nějaké zvláštní ředidlo. zkusil bych experomentovat, ale na mém autě se mi zrovna moc nechce smile

Re: Odborníci na stříkání....prosím pomozte

Sused riešil podobnú vec na svojej škodovici. Pôvodná farba bola doslova vyblednutá a matná. Zobral som sitol (neviem ako sa to povie po česky, cídídlo?) a preleštil to s tým. Ten pôvodný lak. Odrazu lesk jak sviňa... A už bolo dobre. To bola pastelová zelená farba. Na mojom aute je strieborná metla a prestriekance nieje vôbec vidieť. Neviem či je to tou metlou alebo tým, že je to made in japan...

Web

Re: Odborníci na stříkání....prosím pomozte

Tak se kluci prostě netrefili. Ono je to docela problém v tak malém množství namíchat přesně. Ujede mu malinko ruka, dá o gram nějakého odstínu víc a je to.
Ale stím ředidlem se mi to teda nelíbí. Co myslíš, že udělá barva po 20 min., když jí pokropíš ředilem?
Nenapsal jsi jestli je to metla nebo pastelka. 
Zbytek auta rozlešti a nebude to snad tak hrozný wink  Tos měl udělat než si jel pro tu barvu a pak vybírat ze vzorníku a srovnávat. Oko vidí, oko není p...

Re: Odborníci na stříkání....prosím pomozte

To je nejaka obycejna cerna leskla nitrobarva.....jinak diky moc za rady

Re: Odborníci na stříkání....prosím pomozte

Co vím dělá se to tak že se nastříká potřebnej díl a okolní plochy se jenom tak přestříknou a rozleští a není to absolutně poznat že bylo kdy něco opravovanýho..

Re: Odborníci na stříkání....prosím pomozte

když už je tu tendle dred tak mám taky jednu otázku

čím mám stříknout povrch tapety, jde mi o nějakoý typ laku. chtěl byc, aby to bylo odolný vůči oděru a lesklý smile

Web

Re: Odborníci na stříkání....prosím pomozte

záleží jak hodně oděruvzdorný. pokud by si to chtěl opravdu hodne oderu vzdorny, muzes pouzit finsky trislozkovy epoxidový lak. ten by mel vydrzet hodne....ale jinak muzes pouzit teoreticky cokoliv....ale tapetu jsem nikdy nestrikal a bal bych se,ze se mi ta tapeta jen rozmoci, je to jen papir.

Re: Odborníci na stříkání....prosím pomozte

tapeta není papír. myslím samolepící tapetu, tu klasickou, ta je jakš takš vodě odolná

Web

Re: Odborníci na stříkání....prosím pomozte

kurpelm: a cim si ten sitol vylestil? od toho mam ted cele auti bile a nemuzu to nicim dostat dolu

Re: Odborníci na stříkání....prosím pomozte

Leštil som handrou... A auto ostalo lesklé jak psie ....  no nech si doplní každý sám. Sitol ide krásne dolu. Čo to je za lak?  A čo je to za auto?

Web

Re: Odborníci na stříkání....prosím pomozte

Ten sitol jsem s toho auta musel dostat redidlem i s tim lakem....takze znovu strikat atd...je to Alfa Romeo 75 a cerna leskla nitrobarva....na tom aute mi ten sitol udelal bily povlak a nicim to neslo bylestit, tak jsem se to pokousel sundat vodou,jarem....neuspesne...zabralo az to redidlo

Re: Odborníci na stříkání....prosím pomozte

Tak to nechápem ako sa Ti to podarilo... Na mojom subaru z roku 89 to tiež išlo krásne dolu. Ale origo laku sa ani karbobrúska nechytá lol

Web

Re: Odborníci na stříkání....prosím pomozte

Tak to máš dobrý. Rovnou to ředidlem smej celý a můžeš si to fouknout třebas na rudo lol

Re: Odborníci na stříkání....prosím pomozte

a nemuze byt tech sitolu vice druhu? ja pouzil tento: http://www.nwa.cz/produkt/drogerie-cist … sitol-300g

Re: Odborníci na stříkání....prosím pomozte

Dominiku, presne ten mám ja. Tak neviem kde je problém. Neviem aký lak používa Alfa... Fakt netuším prečo to nešlo. To si leštil starý lak na aute, alebo nový čo si Ty nastriekal?

Web

Re: Odborníci na stříkání....prosím pomozte

to jsem se snazil vylestit ten stary,protoze ten uz byl nejaky zasly, tak jsem ho chtel vylestit aby to bylo s tim novym stejne.

Re: Odborníci na stříkání....prosím pomozte

Jednmoducho nenechal vyzrieť farbu. Bola moc mäkká, tak sa mu tá pasta do teho naondziala. Bežné lacné farby sú dobré tak na plot.

Re: Odborníci na stříkání....prosím pomozte

Jean, lenže on s tým leštil tú starú farbu. Napadá ma len jedna vec. Tá stará farba je na p...u...

Web

Příspěvky [1 až 20 z 22]

  Stránky: 1 2 »»»

Audioweb.cz » Nezařaditelné » Odborníci na stříkání....prosím pomozte

Podobná témata


~±«|»¼½¾²³&@µΩπØ$£